Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Atabiliyorsak, 8 değil 18 de atarız. Ankaragücü'ne gelen geçen gol şov yapıyorken biz de 8 atmışız şampiyon takım olarak.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Atabiliyorsak, 8 değil 18 de atarız. Ankaragücü'ne gelen geçen gol şov yapıyorken biz de 8 atmışız şampiyon takım olarak.

O maç Zalad'ın üstün çabalarıyla tarihe geçmiş bir skandal. Neyini savunuyorsun!...

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
o yıl Ankaragücü gelenden geçenden 5-6 gol yemiyordu hatta o sezon ligden bile düşmedi, ligi 8. sırada tamamladı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bizde atasporu değil, göreceli bir şey, belki sizde olabilir.
tuhafsınız gerçekten. şike haberleri ilk çıktığı günler "yok öyle birşey. bunlar sadece iddiadan ibaret" diyordunuz. sonra iş ciddiye bindi. bu defa da "ne varki, tek biz mi şike yaptık?" demeye başladınız. bu tıpkı cinayet işlemiş birinin mahkemede "ilk adam öldüren ben değilimki. dışarıda kaç tane katil var, elini kolunu sallayıp dolaşıyor." diyerek kendini savunmaya çalışması gibi birşey.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,285

Gören Ankaragücü değil, Ankaraspor sanar. Ankaragücü sağlam takımdır.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
tuhafsınız gerçekten. şike haberleri ilk çıktığı günler "yok öyle birşey. bunlar sadece iddiadan ibaret" diyordunuz. sonra iş ciddiye bindi. bu defa da "ne varki, tek biz mi şike yaptık?" demeye başladınız. bu tıpkı cinayet işlemiş birinin mahkemede "ilk adam öldüren ben değilimki. dışarıda kaç tane katil var, elini kolunu sallayıp dolaşıyor." diyerek kendini savunmaya çalışması gibi birşey.

http://forum.shiftdelete.net/spor/214999-sike-operasyonu-25-kisi-tutuklandi-emniyet-19-macta-sike-tespit-edildi-7.html

b
u konudaki ilk yorumu mu oku.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Konuyu bir bıraktım coşmuş konu , bu konudan 2 ölü çıkar :)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24

Kendi kendinize birşeyler uydurup malzeme çıkarmayın. Kim diyor öyle birşey. Kimin adı karıştıysa kesinlikle cezalandırılmalı. Futbolcusu, yöneticisi, Fenerlisi, Galatasaraylısı fark etmeden!..
Bazı arkadaşlar kendi kapılarının önündeki pisliği temizlemeden Fenerbahçe'nin tüm tarihine geçmişine tüm şampiyonluklarına laf uzatıyorlar hadleri olmadan! Sözümüz onlara.. Şu anda adı karışanlar iddialar doğrultusunda zaten cezalandırılacak. Emenike dediniz aklandı, Sezer dediniz aklandı. Aziz Yıldırım'ın iddiaları şike kapsamının dışında farklı suçlamalar var ondan uzuyor. Kişiler nedeniyle yaşananların hiçbiri sizlere asırlık bir camianın haysiyetine, şerefine dil uzatma hakkını vermez.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
TFF Arşiv 1992-1993 Sezonu

30. Hafta
MKE ANKARAGUCU 0 - 8 GALATASARAY

24. Hafta
MKE ANKARAGUCU 0 - 5 KARŞIYAKA

22. Hafta
MKE ANKARAGUCU 0 - 6 BEŞİKTAŞ

20. Hafta
MKE ANKARAGUCU 0 - 4 FENERBAHÇE

15. Hafta
GALATASARAY 3 - 0 MKE ANKARAGUCU

7. Hafta
BEŞİKTAŞ 4 - 0 MKE ANKARAGUCU

sezonu MKE Ankaragücü 8. sırada ve -19 avreajla bitirdi. yani averajı puan olarak kendisinden aşağıda olan 6 takımdan daha kötüydü.

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=560&hafta=30#mac

şike diyenler şimdi konuşsunlar da görelim. :)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Biz şike yaptıysak, en ağır cezayı çekelim. Hiçbir itirazım yok, hatta en büyük destekçisi olurum :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
6-0 - 5-0 skorlar önemli değil, bunları futbolda görürüz ama 8-0 karşılaşmayı ben şaibeli olarak görürüm

Beşiktaş'a 6-0, Karşıyaka'ya 5-0 yenilmiş o sezon.

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

siz şike yaptınızda yeni anayasaya göre eskileri mahlesef yargılamıyorlar, sorunda burda, derinlere dalsalar neler çıkar neler :)

Biz şike yaptıysak, en ağır cezayı çekelim. Hiçbir itirazım yok, hatta en büyük destekçisi olurum :)

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
6-0 oluyor 8-0 olmuyor ne garip değilmi! :D şike gol sayısına göre anlaşılmaz!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
önceki sayfadaki mesajımımdan alıntı yapıyorum: :)

30. Hafta

24. Hafta

22. Hafta

20. Hafta

15. Hafta

7. Hafta

sezonu MKE Ankaragücü 8. sırada ve -19 avreajla bitirdi. yani averajı puan olarak kendisinden aşağıda olan 6 takımdan daha kötüydü.

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5

30. Hafta

24. Hafta

22. Hafta

20. Hafta

15. Hafta

7. Hafta

şike diyenler şimdi konuşsunlar da görelim. :)

tamam şikeye böyle karar veriyosak eğer sivas az daha küme düşüyodu diyelim kurtulalım bu işin içinden(ki ben hala ceza alacağımıza inanmıyorum üç tane fotoğraf iki tane siyah çantayı delil olarak alıp 18 de 17 yapmış bi takımı şikeci diye suçlamak pek akıl karı değil başka çok net bi delil çıkmadan ceza almaz ama yaptılarsa alsınlar)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
aynen katılıyorum

tamam şikeye böyle karar veriyosak eğer sivas az daha küme düşüyodu diyelim kurtulalım bu işin içinden(ki ben hala ceza alacağımıza inanmıyorum üç tane fotoğraf iki tane siyah çantayı delil olarak alıp 18 de 17 yapmış bi takımı şikeci diye suçlamak pek akıl karı değil başka çok net bi delil çıkmadan ceza almaz ama yaptılarsa alsınlar)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçe yönetimden basın toplantısı

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, şike iddiaları ve Aziz Yıldırım'ın tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilmesi konularıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

Fenerbahçe yönetimi bugün yapacağı basın toplantısı ile son günlerde yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verecek.

Konuyla ilgili olarak Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden şu açıklama yapıldı:

"Yönetim Kurulumuz, 3 Temmuz Pazar gününden itibaren yaşanan hukuki süreçle ilgili, taraftarlarımızı ve kamuoyunu aydınlatmak amacıyla bugün saat 17.00'de, 1907 Tribünü'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir."

Basın toplantısı ile ilgili gelişmeler an be an Sporx'de olacak.

Sporx

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yaa arkadaşlar tartışıp durmanın bir anlamı yok, büyük ihtimalle Fenerbahçe ligden düşecek, artık Galatasaray'da önümüzdeki sezonki şampiyonluğunu büyük bir coşkuyla kutlar.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Burdan AliA ya sorumu ileteyim.

Hocam Fenerbahçe'nin bank asya maçlarının haberlerini foruma taşıyacak mısın ? :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Bank Asya'daki Fenerbahçe'nin en özel haberlerini paylaşmaktan şeref duyarım. :D:D

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
ben takip edemedim. Aziz hapse düşti mi? Fener ıssız kaldi mi :P

Aziz yıldırım içeri alınırsa bank asyaya kesin düşer mi?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Fener ne yaptı ne etti daha tam olarak kesin değil ama şike yaptıysa haksız kazanç elde ettiyse cezası neyse alsın. Sonuçlarına katlanılsın sevinirim bende :) Adalet yerini bulsun yeter ki.

Ama hatırlarsınız Fenerbahçe'nin 1,5 yıl penaltı atamadığı iki sezon vardı üst üste. Gollerimiz ofsayt diye kesiliyordu çizgiyi geçen toplarımıza gol denmiyordu.

Bursa bizden şampiyonluğu kaptığında şike yoktu,
GS bizden şampiyonluğu kaptığında şike yoktu,
Bu sene biz şampiyon olunca mı şike oluyor?
Niye emniyet sadece Fenerbahçe'yi izledi?

Gs ve Bjk taraftarları FB'yi en ağır ithamlarla suçlama konusunda çok rahatlar. Fakat onlar bizim kulüplerimiz şike yapmadı diyebiliyorlar mı?

Alın size bir sürü soru işareti..

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Soru işaretleri çok

fotospor3.jpg

net görmek için link(yakınlaştırın )

---------- Post added at 17:16 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

Olağanüstü bir açıklama yönetimi tebrik ediyorum

Nihat Özdemir basına tam bir ders veriyor....

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:16 ----------

Soruyorum Aziz Yıldırım'ı kim satıyor ?

bir haber sitesindeki fenerli yorumu

Sporda şiddet yasasının çıkmasına bizzat öncülük eden Aziz Yıldırım'ın şimdi o yasayla şike suçu ile itham edilmesi gerçekçi midir?

Bir insan kendi çıkardığı yasayı bilir.Ve ona göre davranır...

Dava sonuçlanana kadar Fenerbahçe Spor Kulübü hakkında bir karar verilemez.Buna kesinlikle izin vermeyeceğiz.

FENERBAHÇE DÜŞMANLARINI YENECEĞİZ!

Pazar günü önce Bağdat Caddesine ardından Şükrü Saracaoğlu Stadı'na gidilecektir.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tam bir gövde gösterisiydi bak federasyon biz en büyüğüz ona göre davran..soru bile almadılar yazılıda olabilirdi ozaman..