Sigaracılar için muhteşem bir sayfa

Bu konuyu okuyanlar

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Sigaracılar dikkatli incelesin çok ciddi bir konu bence. ;)

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sigara gibi bir kötü alışkanlığa bulaşmadığım için çok mutluyum :)

Reaksiyon puanı
23
Troy down siz içiniyonuz mu küserim ama içerseniz bırakın şu zıkkımı troy sen zenginsin ya camel içersin

emine_tex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım sağol teşekkür ederiz paylaşımın için.Artık sigarayı bırakmak farz olur bırakamayanlara... :(

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sigara icenlerin Sdn si olmasin :)
saka bor yana birgun hickimse sigara kullanmasa :(

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sigaracılar : Sigara triyakiliği yüzyıllardır böyle bi' tanım zulmü görmedi, eyvallah :)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Jerusalem dedi ki:
Sigaracılar : Sigara triyakiliği yüzyıllardır böyle bi' tanım zulmü görmedi, eyvallah :)
triyakiliği derken tiryakilik demek istemiş oldugunu düşündüğüm tanımlamacı arkadaşa saygılarımı sunar gözlerinden öperim :))

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ayrıca akciğer ameliyatında sigara için kişinin ciğeri o kadar pis kokuyormuş ki doktorların halini düşünemiyorum.
kaynak : Eser Karakaş

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ben sigarayı yeni bırakmıştım 5 ay içtim atk diye bıraktım performansım bayaa arttı!

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
triyakiliği derken tiryakilik demek istemiş oldugunu düşündüğüm tanımlamacı arkadaşa saygılarımı sunar gözlerinden öperim :))

..hayır canım ne münasebet kayıtsız şartsız TRİYAKİLİK demek istedim, yalnış düşünmüşsün, neyse dert etme sakın !

Şii.. bak orada bi' de YALNIŞ var, al sana kutsal ve mukaddes bi' görev daha, doğrusunu düşün ve değerli fikirlerini bizimle paylaş, çok para veririm ! :)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Jerusalem dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

..hayır canım ne münasebet kayıtsız şartsız TRİYAKİLİK demek istedim, yalnış düşünmüşsün, neyse dert etme sakın !

Şii.. bak orada bi' de YALNIŞ var, al sana kutsal ve mukaddes bi' görev daha, doğrusunu düşün ve değerli fikirlerini bizimle paylaş, çok para veririm ! :)
takma kafana dostum herkez hata yapar sen yenısın moralını bozma genc ınsanları severım gelsana çay ısmarlıyım

kepcee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lanet olsun. Bi an önce bırakmalıyım bu zıkkımı ama nasıl?

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

takma kafana dostum herkez hata yapar sen yenısın moralını bozma genc ınsanları severım gelsana çay ısmarlıyım

Hata yapmak insanlar için değil mi zaten, misal ''beşer şaşar'' . Ama Allah 'tan TDK müfettişleri ABİler var, sürekli düzeltiyorlar aciz bizleri, eksik olmayasınız, elleriniz dert görmeyedursun..

Gönül ne çay ister nede bir çayhane, gönül sohbet ister gerisi bahane. İçelim ama yinede, içelim, Faroz 'da top oynayalım, lodosta uçurtmalar uçuralım.. :)