Sigaracılar için muhteşem bir sayfa

Bu konuyu okuyanlar

emine_tex

Öğrenci
Arkadaşım sağol teşekkür ederiz paylaşımın için.Artık sigarayı bırakmak farz olur bırakamayanlara... :(

tugbagaleri

Profesör
Jerusalem dedi ki:
Sigaracılar : Sigara triyakiliği yüzyıllardır böyle bi' tanım zulmü görmedi, eyvallah :)
triyakiliği derken tiryakilik demek istemiş oldugunu düşündüğüm tanımlamacı arkadaşa saygılarımı sunar gözlerinden öperim :))

Ahmethz

Rektör
Emektar
ayrıca akciğer ameliyatında sigara için kişinin ciğeri o kadar pis kokuyormuş ki doktorların halini düşünemiyorum.
kaynak : Eser Karakaş

Jerusalem

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
Sigaracılar : Sigara triyakiliği yüzyıllardır böyle bi' tanım zulmü görmedi, eyvallah :)
triyakiliği derken tiryakilik demek istemiş oldugunu düşündüğüm tanımlamacı arkadaşa saygılarımı sunar gözlerinden öperim :))

..hayır canım ne münasebet kayıtsız şartsız TRİYAKİLİK demek istedim, yalnış düşünmüşsün, neyse dert etme sakın !

Şii.. bak orada bi' de YALNIŞ var, al sana kutsal ve mukaddes bi' görev daha, doğrusunu düşün ve değerli fikirlerini bizimle paylaş, çok para veririm ! :)

tugbagaleri

Profesör
Jerusalem dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

..hayır canım ne münasebet kayıtsız şartsız TRİYAKİLİK demek istedim, yalnış düşünmüşsün, neyse dert etme sakın !

Şii.. bak orada bi' de YALNIŞ var, al sana kutsal ve mukaddes bi' görev daha, doğrusunu düşün ve değerli fikirlerini bizimle paylaş, çok para veririm ! :)
takma kafana dostum herkez hata yapar sen yenısın moralını bozma genc ınsanları severım gelsana çay ısmarlıyım

Jerusalem

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
Jerusalem dedi ki:

takma kafana dostum herkez hata yapar sen yenısın moralını bozma genc ınsanları severım gelsana çay ısmarlıyım

Hata yapmak insanlar için değil mi zaten, misal ''beşer şaşar'' . Ama Allah 'tan TDK müfettişleri ABİler var, sürekli düzeltiyorlar aciz bizleri, eksik olmayasınız, elleriniz dert görmeyedursun..

Gönül ne çay ister nede bir çayhane, gönül sohbet ister gerisi bahane. İçelim ama yinede, içelim, Faroz 'da top oynayalım, lodosta uçurtmalar uçuralım.. :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar