Sigara içmenin havalılık sanılması

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Bunun öngörüsünü yapamam ileride ne olacağına bağlı 1 dakikamın bile garantisi yok belki yarın öleceğim.
Yani sevgi hisslerin var demek istediğini anladım bu mesajdan.

O zaman kendine güvenin var mı? Özgüvenli misin yani?

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Evet bir ergen olarak sana tanıdığım kişileri. (Ben bunlara "apt.." diyorum.)Sırayla sıralayayım ;
1)- İçki içmek ve sigara içmek kız düşürür. alakası bile yok.
2)- Millete bağırarak küfür ettiğinde çok karizma oluyorsun sanki. Gene alakası bile yok.
3)- İçki Vb. İçmeyenlere "La OğLuM Bi BüYüyEmEin" Diyenler. Sizide " Apt.l" olarak nitelendiriyorum.
Daha fazlada varda. Uzamasın mesaj.
2.Maddeyi bağırmadan ve millete demeden yapıyorum, küfür edincede dediğiniz gibi bırak karizmayı bazen kendimden utanıyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Sırf bir dertleri olduğundan değil, havalı görüneyim şu kız düşer bak moruk sigara içiyorum, sigara kullanmayan kişilerede "al la bi fırt çek bişey olmaz" kafasındalar.

Reaksiyon puanı
3,027
Ateistlere bende saygı duyarım ancak bunlar Ateizmi havalılık sanıyorlar neymiş efendim kızlar Ateist seviyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan sonra eleştirince sanane diyorlar sanane ne demek kardeşim? o zaman bende seni bıçaklayıp öldüreyim gerekçe olarak'da sanane diyeyim var mı böyle bir mantık?
Bu tiplerin kendini Ateist sanmasından dolayı ben toplumda bunlarla aynı sınıfa konuluyorum. Soruyorsun mesela neden Ateistsin diye, "abi çok saçma ya, bi kere Allah'ı neden göremiyorum ben inanmam" gibi cevaplar alıyorsun. İnandıkları ideolijiler, inandığı kavramlar, hissettiği algılar, okudukları kutsal kitaplar hakkında düşünceler olmadan çok basitmiş gibi Ateist olduklarını sanıyorlar. Yazık gerçekten.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
sigara iyi bir şey değil. içmeyin ve başlamayın. ama ben başkasını rahatsiz etmediğim sürece içmeme karışanı üzerim.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Masal gibi aşk hikayen varsa yaz benide etiketle okurum.
Ama hikayeyi yazınca havalı şekilde sigara içmeyi unutma.
Ben oyundan tanıştığım bir kızı sırf konuşmasından ötürü hiç görmeden aşık oldum başka da aşık olmadım hiç sigara ise benim düşmanımdır ben akciğerlerimi seviyorum ?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Bu hava atmak için içenleri hiç anlamıyorum,büyük ihtimalle de anlayamayacağım :(

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Evet dedeciğim sizin zamanınızda ne vardı ? Kalem çevirerek mi artistlik yaoıyordunuz? Müslüm Gürses mi dinliyordunuz?
Anlamanız beklenemez çocukluk ile birey arasındaki o zamanı kimse anlayamaz. Kişi kendisi de anlayamaz. Bir yandan kendini keşfetme bir yandan toplum içinde farklı olarak ön plana çıkma popüler olma ve tanınma isteği. Her gece dünyayı başka bir kötülükten kurtarma hayalleri. Aşık olmak ve ne hissettiğini bilememek yeni duygular ve cinsel uyarımlar hissetmek. Kendi bedenini tanımak bir sürü şey o ergenlikte kazanılıyor. Kendiniz ergen olmamış gibi konuşmaya devam edin. 20.yy kuşağı sigarayı artistlik sanarak havalı bir şey sanarak büyüdü. 21.yy da devam etmesi ve yavaşça kaybolması bekleniyor. Kendi zamanınız ile şimdiyi kıyaslamaya devam edin. Nede olsa kendi zamanınızda her gün telefondan Instagram a veya sdn ye giriyorsunuz... Şimdi de aynı...
Ergenlikten travmasız çıkan birisi varsa helal olsun. Genelde kişinin kendisi bile travma geçirdiğini bilmeden hayatına devam ediyor

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Evet hocam alfa mıyım? ne oldu test sonucuna. @_Zaur_

Psikolojik.
Alfalığa ulaşmak için hala uzun yol var sende. Sevince özgüvenin tavan yapıcak. Sonra forumda konu açarsın nasıl kıza açılıyım diye. O zaman tavsiyelerimize uyarak tam bir alfa olacaksın. Gerçek hayatta ve forumda.

Bu iş azim ister. Öyle kolay değil alfa olmak.

Reaksiyon puanı
427
Alfalığa ulaşmak için hala uzun yol var sende. Sevince özgüvenin tavan yapıcak. Sonra forumda konu açarsın nasıl kıza açılıyım diye. O zaman tavsiyelerimize uyarak tam bir alfa olacaksın. Gerçek hayatta ve forumda.

Alfa olmamak için elimden geleni yapacağım teşekkürler :D

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Birde şu alfalık zırvası yok mu ? Yok sen alfa değilsin yok ben alfayım. Birde görünüş meraklısı gösteriş meraklısı insanlar türedi. Asgari ücret maaş alanlar bile gösteriş için resim çekiyorlar filan.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107

JustWatch konseyi karar verebildilermi ? Kırk satırmı ? Kırk katırmı ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
JustWatch konseyi karar verebildilermi ? Kırk satırmı ? Kırk katırmı ?
Kararı biz veremeyiz. Sebep ve sonuç olayı var.

Kız ve erkek varsa Biz sebep oluruz gaz vermek için, ama sonuç kendinize ve kızın seçimine bağlı.

Yani sonuç ne olur olsun kız tarafı karlı çıkar bu işten. :D hehehe

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
ağA bNa baQ şimiDi siGRa içYorSUnU haWli :cool: olYURsuNu qIz düşRÜyorUnzU (!)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Zaur yine alfalığını konuşturmuş...
?
Kızlar ayağımdan tutmuş yürümeme izin vermiyor... :D Birini otobüsün kapısı ısırdıydı geçenlerde. Yarısı çölde öyle gitti otobüs yoluna.

ağA bNa baQ şimiDi siGRa içYorSUnU haWli :cool: olYURsuNu qIz düşRÜyorUnzU (!)
Forumda ilk yaptığımız alfaya bakın.

Alfa yaptığımıza pişman etti bizi.
Edit-- Bu yazdıklarına bakın hele. Bu kafayla nasıl Alfa olduysa artık. :D

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Efendim özellikle günümüz ergenleri bunu havalılık falan sanıyorlar o kadar saçma bir durum'ki akıl sır erdiremiyorum yazık gerçekten çok yazık ayrıca bu tip kişiler ''efkarlı'' dediğimiz türden şarkılar dinliyorlar şu efkar kelimesinden o kadar nefret ediyorumki her neyse efendim konumuz bu değil elbette şarkı dinlemek gayet normal bir durum herkes istediği şarkıyı dinler ama bu tip kişiler ''efkarlı'' şarkı dinlemeyi havalılık falan sanıyorlar dışarıda şöyle efkarlıyım böyle efkarlıyım diye geziyorlar ya kardeşim sen kaç yaşındasın neyin efkarı? ailen Auschwitz toplama kampın'da gaz odasında öldürüldü sanki Ruanda iç savaşında öldürüldü sanki Srebrenitsa'da Sırplar tarafından kurşuna dizildi sanki Suriye'de misket bombası'nın kurbanı oldu sanki gerçekten günümüz ergenlerini anlayamıyorum.
Başlığı görünce aklıma bu video geldi :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: