Sigara içmenin havalılık sanılması

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sabaton

Asistan
Efendim özellikle günümüz ergenleri bunu havalılık falan sanıyorlar o kadar saçma bir durum'ki akıl sır erdiremiyorum yazık gerçekten çok yazık ayrıca bu tip kişiler ''efkarlı'' dediğimiz türden şarkılar dinliyorlar şu efkar kelimesinden o kadar nefret ediyorumki her neyse efendim konumuz bu değil elbette şarkı dinlemek gayet normal bir durum herkes istediği şarkıyı dinler ama bu tip kişiler ''efkarlı'' şarkı dinlemeyi havalılık falan sanıyorlar dışarıda şöyle efkarlıyım böyle efkarlıyım diye geziyorlar ya kardeşim sen kaç yaşındasın neyin efkarı? ailen Auschwitz toplama kampın'da gaz odasında öldürüldü sanki Ruanda iç savaşında öldürüldü sanki Srebrenitsa'da Sırplar tarafından kurşuna dizildi sanki Suriye'de misket bombası'nın kurbanı oldu sanki gerçekten günümüz ergenlerini anlayamıyorum.

nel4i0

Doçent
Ataistliği'de havalılık sanıyorlar. Hepsi şu hayatta olan en boş şey. Saygı duyarım ama.

SOLTER

Asistan
Çok doğru bir konuya değinmiş siniz sonra neden 20 li yaşlarda akciğer kanseri oluyor bende şuan o çağlardayım ama hayatımda bir tane bile efkarlı şarkı dinlememişimdir bilmiyorum Duymuşsamda sevmemişimdir.😀

Sabaton

Asistan
Ataistliği'de havalılık sanıyorlar. Hepsi şu hayatta olan en boş şey. Saygı duyarım ama.
Ateistlere bende saygı duyarım ancak bunlar Ateizmi havalılık sanıyorlar neymiş efendim kızlar Ateist seviyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan sonra eleştirince sanane diyorlar sanane ne demek kardeşim? o zaman bende seni bıçaklayıp öldüreyim gerekçe olarak'da sanane diyeyim var mı böyle bir mantık?

Sabaton

Asistan
Profil resmine ağzında sigara olan çocuk kadın veya erkek koyuyorlar mesela aşırı tilt oluyorum ergen oldukları yada ergen kafasında oldukları o kadar belli oluyor ki.

boraK

Asistan
İçene niye içiyorsun diye sormam.
Ama artistik bişey gibiymiş lanse edenlerede ağzının payının verilmesi gerektiğini düşünüyorum...

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Bunu gösteriş sanan kitleye de acıyorum. Ben otobüse vs. bineceğim zaman sigara içmem, kokusu sigara içmeyen bir insanı aşırı derecede rahatsız eder ve kötü bir görünüm oluşturur. Sigaranın da bir adabı vardır, lütfen bunlara dikkat edelim :)

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Keşke bunu daha küçük bir yaşta anlayabiliseydim ama geçti artık. Yaşı küçük arkadaşlarım kesinlikle özenmesin, hem cebine zarar hem sağlığına. Bırakılmıyor da meret.

Sabaton

Asistan
Birde şu alfa muhabbeti başladı o kadar gereksiz bir muhabbet'ki efendim alfa falan olmayın kendiniz olun kendinizden şaşmayın kişiliğinizi,karakterinizi kaybetmeyin.

Sabaton

Asistan
Aslında bu saçma durumun ana kaynağı internet Scorp gibi TikTok gibi saçma sapan abidik gubidik yerlerde özellikle sanki çok iyi birşeymiş gibi lanse ediyorlar neyse ki Scorp'un fişi çekildi TikTok'da yakında pert olucak gibi TikTok'çular şimdi Youtube kanalı falan açmaya çalışıyorlar ancak tutunucaklarını sanmıyorum Youtube diğer platformlara benzemez çünkü.

Son mesajlar