Sigara içmenin havalılık sanılması

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
427
Efendim özellikle günümüz ergenleri bunu havalılık falan sanıyorlar o kadar saçma bir durum'ki akıl sır erdiremiyorum yazık gerçekten çok yazık ayrıca bu tip kişiler ''efkarlı'' dediğimiz türden şarkılar dinliyorlar şu efkar kelimesinden o kadar nefret ediyorumki her neyse efendim konumuz bu değil elbette şarkı dinlemek gayet normal bir durum herkes istediği şarkıyı dinler ama bu tip kişiler ''efkarlı'' şarkı dinlemeyi havalılık falan sanıyorlar dışarıda şöyle efkarlıyım böyle efkarlıyım diye geziyorlar ya kardeşim sen kaç yaşındasın neyin efkarı? ailen Auschwitz toplama kampın'da gaz odasında öldürüldü sanki Ruanda iç savaşında öldürüldü sanki Srebrenitsa'da Sırplar tarafından kurşuna dizildi sanki Suriye'de misket bombası'nın kurbanı oldu sanki gerçekten günümüz ergenlerini anlayamıyorum.

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
Ataistliği'de havalılık sanıyorlar. Hepsi şu hayatta olan en boş şey. Saygı duyarım ama.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Çok doğru bir konuya değinmiş siniz sonra neden 20 li yaşlarda akciğer kanseri oluyor bende şuan o çağlardayım ama hayatımda bir tane bile efkarlı şarkı dinlememişimdir bilmiyorum Duymuşsamda sevmemişimdir.?

Reaksiyon puanı
427
Ataistliği'de havalılık sanıyorlar. Hepsi şu hayatta olan en boş şey. Saygı duyarım ama.
Ateistlere bende saygı duyarım ancak bunlar Ateizmi havalılık sanıyorlar neymiş efendim kızlar Ateist seviyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan sonra eleştirince sanane diyorlar sanane ne demek kardeşim? o zaman bende seni bıçaklayıp öldüreyim gerekçe olarak'da sanane diyeyim var mı böyle bir mantık?

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
IMG_20200809_182549.jpg

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ben zevkine içiyorum, mutlu olur yakarım üzgün olur yakarım sinirli olur yakarım hiç fark etmez ama dediğiniz gibi bunu saçma sapan yerlere bağlayan büyük bir kitle var ve genellikle yaş ortalaması küçük :)

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
İçene niye içiyorsun diye sormam.
Ama artistik bişey gibiymiş lanse edenlerede ağzının payının verilmesi gerektiğini düşünüyorum...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bunu gösteriş sanan kitleye de acıyorum. Ben otobüse vs. bineceğim zaman sigara içmem, kokusu sigara içmeyen bir insanı aşırı derecede rahatsız eder ve kötü bir görünüm oluşturur. Sigaranın da bir adabı vardır, lütfen bunlara dikkat edelim :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Keşke bunu daha küçük bir yaşta anlayabiliseydim ama geçti artık. Yaşı küçük arkadaşlarım kesinlikle özenmesin, hem cebine zarar hem sağlığına. Bırakılmıyor da meret.

Reaksiyon puanı
427
Aslında bu saçma durumun ana kaynağı internet Scorp gibi TikTok gibi saçma sapan abidik gubidik yerlerde özellikle sanki çok iyi birşeymiş gibi lanse ediyorlar neyse ki Scorp'un fişi çekildi TikTok'da yakında pert olucak gibi TikTok'çular şimdi Youtube kanalı falan açmaya çalışıyorlar ancak tutunucaklarını sanmıyorum Youtube diğer platformlara benzemez çünkü.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Akciğer kanseri yapıyor. Millet hala içiyor..
Yaklaşık 10 senedir sağlık sektörünün içindeyim, benim gördüğüm şey ne biliyor musun?

İnsanlar kanser olmadan asla; ama asla sigarayı bırakmıyorlar genellikle. KBB servisinde yatan hastaların %80'i gırtlak kanseri hastası.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Bende ergenim (14) ama böyle değilim mesela hatta saçma geliyor bana.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Efendim özellikle günümüz ergenleri bunu havalılık falan sanıyorlar o kadar saçma bir durum'ki akıl sır erdiremiyorum yazık gerçekten çok yazık ayrıca bu tip kişiler ''efkarlı'' dediğimiz türden şarkılar dinliyorlar şu efkar kelimesinden o kadar nefret ediyorumki her neyse efendim konumuz bu değil elbette şarkı dinlemek gayet normal bir durum herkes istediği şarkıyı dinler ama bu tip kişiler ''efkarlı'' şarkı dinlemeyi havalılık falan sanıyorlar dışarıda şöyle efkarlıyım böyle efkarlıyım diye geziyorlar ya kardeşim sen kaç yaşındasın neyin efkarı? ailen Auschwitz toplama kampın'da gaz odasında öldürüldü sanki Ruanda iç savaşında öldürüldü sanki Srebrenitsa'da Sırplar tarafından kurşuna dizildi sanki Suriye'de misket bombası'nın kurbanı oldu sanki gerçekten günümüz ergenlerini anlayamıyorum.
Evet bir ergen olarak sana tanıdığım kişileri. (Ben bunlara "apt.." diyorum.)Sırayla sıralayayım ;
1)- İçki içmek ve sigara içmek kız düşürür. alakası bile yok.
2)- Millete bağırarak küfür ettiğinde çok karizma oluyorsun sanki. Gene alakası bile yok.
3)- İçki Vb. İçmeyenlere "La OğLuM Bi BüYüyEmEin" Diyenler. Sizide " Apt.l" olarak nitelendiriyorum.
Daha fazlada varda. Uzamasın mesaj.

Reaksiyon puanı
2,554
Sigara içmek büyük bir avantaj adamlar zaten akciğerlerini sevmiyorlar korona gibi bir dertleri de yok o yüzden bu da büyük bir avantaj.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Yaa akciğer kanserinden öldüm çok havalıyım tüm kızlar bana hasta (!)[emoji7]

Reaksiyon puanı
427
Genelde Peaky Blinders dizisindeki Thomas Shelby karakterini falan koyuyolar evet Peaky Blinders güzel dizi Thomas Shelby'de gayet iyi bir karakter Cillian Murphy gayet iyi gitmiş rolüne ancak Thomas Shelby karakterinin sigara içerken'ki fotoğraflarını vs. koyunca havalı falan olduklarını sanıyorlar ancak havalı falan değiller.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Bilbo'nun pipo içerken ki fotoğrafını koyucam havalı olucam yo ye :cool:

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,906
Birde şu alfa muhabbeti başladı o kadar gereksiz bir muhabbet'ki efendim alfa falan olmayın kendiniz olun kendinizden şaşmayın kişiliğinizi,karakterinizi kaybetmeyin.
Alfalık saygıdır ve saygıyla benim sorularıma cevap vermektir.

Sevgilin var mı?
Edit- yada sevipte açılmadığın?

Son mesajlar