ShiftDelete.Net satılıyor mu?

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
1.000 mesaj ve üzerinde katkı sağlayan sdn üyeleri :D yakında bir haberim var size.
Hakkı Abi şimdiye kadar hiç mesaj için kasmadım bundan sonra da kasmayacağım ancak kıyakdan ben de isterim. (gururluyum yüzsüzüm :D, ha 1000 mesaja doldurmayanlara haksızlık olur derseniz de kabulümüzdür :) )

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
[MENTION=2]Troy[/MENTION] başkan bence nicelik üzerinden değil nitelik üzerinden değerlendirmelisin üyeleri. ete süte "teşekkür ederiz", "eline sağlık" "şaşırdım" "sevindim" "ne güzel" ve türevlerinden mesaj yazarak sırf forumdaki başlığım prof olsun diye [şimdi gelip de 1000 mesajı olanlar ne yani biz böyle mi yaptık demesin. lafım ortaya yarası olan gocunur] sadece belli bir katkısı olmayan üyeleri, yeri gelince konuşan, gerektiğinde acı konuşabilen, üyelere yeğlemek salim aklın değer verdiği bir davranış olmasa gerek diye düşünüyorum.

kısa ve öz konuş dersen: ben de isterim.

"bu arada sdn ana sayfası halen ilk kurulduğu gün gibi. doğru dürüst bir tasarım halen gelmedi.bu yıl başında gelecek dendi yıl bitti." tamam oyunsever kurulsun, 1000 mesajı olanlara ücretsiz üyelikler, oyun indirme hakkı verilsin de sdn neden halen kendi evini boyamadan başka evlere niyetlenir pek mantıklı gelmiyor bana.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
SDN için boşuna netteki evim demiyorum :)
Bunu üye dostların çoğununda söylediğine eminim.

Burası ShiftDelete.Net burada üyelere gösterdiğimiz değer, internette başka sitelerle karşılaştırılmayacak kadar fazla.
Troy mesajında bunu çok güzel dile getirmiş.
SDN ailesi olarak daha güzel yerlere gelme dileğiyle..

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Espiriyi uzatıyorum ben sadece :D Hepimiz @Troy'uz :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Yok @Troy'un eline su dökemeyiz :D

Bu arada böyle böyle 1000'e gidiyorum, tutmayın beni :D

Khalifa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi ben hiç mesaj kasmaya uğraşmadım SDN de günde en az 5 saat online ım bizide bi hediye yok mu?

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Hediye işini abartmayın. Herkese hediye gönderecek değiller. Bence yeni açılacak siteyle ilgili ufak bir şeydir.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
2008'den beri takılıyorum sitede bana yokmu özel bişey. Önemli olan 1000 mesaj değildir, önemli olan SDN'yi sevip bağrına basacak kişilerdir.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
olur olmaz konu açip her konuya mesaj yazmak benim tarzim degil yillardir bu siteye girer çikarim günde en az on kere girip ne var ne yok diye bakmak konulara girmek okumak beni daha çok memnun ediyor eger bişey yazacaksam da bu sitenin kalitesinde yazmaliyim diye düşünürüm hep hatta bazen yazdiklarimi sildigim de olur yani kisacasi bu sitenin kalitesi düşmedikçe ne satilmali ne el degiştirmeli ne de başka bişey olmalidir memnuniyetsiz olanlar bunu düzgün bir şekilde anlatsin bu site bari bozulmasin...

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
SDN bizimdir bizim kalacak. Ekonomık durum nedır ne degıldir tam olarak bilmiyorum ama şunu söylim bu kadar başarılı bir ekip firma el degiştirince yeni yönetim biz okuyucu ve ziyaretcilere daha iyi şeyler sunacaklarını idda ederek işe başlarlar bir bakmışsınız çalışanları tek tek işten cıkarırlar sonuc hüsran olur.Ülkemizdeki şirket degişimlerinde görülen en büuük olayda budur yeni yönetim kendi ekibini kurar onlarda batırır.
Sonuc olarak suankı çalışan ekibi tebrik ediyoruz.Tüm SDN ailesi bir bütündür.Sizlerin yanındayız.Bu yolda ziyaretci sayımızı arttırmak için her üye 1 kişiyi davet edip SDN kolik yapsa ziyaterci sayımız 2 katına cıkar reklam gelirlerlide artar.Saygılarımla.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Gerçekten güzel bir açıklama olmuş.Elinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Karar aşamasına gelinen bir teklif olduğunda, bu kararı alacak olan kişi tek başıma ben değil, kayıtlı üyelerimiz olacak. Önce durumu çok iyi izah edeceğiz. Sonrasında, açacağımız anketin sonucuna göre bu kararı alacağız.

Eğer SDN üyeleri sizleri düşünüyorsa ve kuruluş, bu siteyi iyi bir ücret karşılığında karşınıza çıkmışsa el değiştirilmesi hakkında ortak bir görüş çıkacağına eminim. Burayı sizler bir araya topladınız ve bizim görüşümüzü istiyorsunuz. Satılacak herkes gidecek diye bir konum yok zaten Troy yine bura da olacak diğer üyelerle birlikte ben de aynı paylaşımlar da bulunacağım. Yeni insanlar olacak tabii fakat 14.000 kişilik sisteme 132.000'lik üyeli forum da 2 Milyon mesaj ve 224 Bin konusu olan burası kan kaybedecek gibi görünmüyor.

Hakkı Altan ve ekibi siz başlattınız bize bilgi vermeyi ve bir arada toplamayı biz bitiyoruz vefa borcu olarak sizin kazanmanızı. Oylama da evet seçeceğim.

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Piyasadaki tek adam gibi teknoloji sitesi.çok yardımınızı aldım hakkınzı helal edin :)

aynen devam :)

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bem mesaj sayimi 1000 e tamamliyayim o zaman. :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ben olaya şöyle bakıyorum, yönetim ve yapı değişmediği sürece ve yeni şeyler katacağı düşünülüyorsa ve satın alan kişiler sdn özerk olarak bırakırlarsa satışında bence hiçbir sakınca yok. ama yönetim gider yerine başka insanlar gelir vs olursa asla böyle birşeyi kabullenemeyiz. her nekadar yüz yüze birbirimizi tanımasakta bir aile ve onun fertleri olarak sdn için en iyi olacak şeyi istemekteyiz.

doğru bir örnek midir bilemem ama; her nekadar spybot görüşlerime ve anlayışıma zıt yorumlar yazsada, onu şahsında seviyor ve yorumlarını ilgiyle okuyorum, onunla atışmak bile keyif veriyor. bence bu başka hiçbir sitenin yakalayamayacığı bir aile olma, hoşgörü platformudur. umarım en iyi şeyler bizlerin olur.

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
olur olmaz konu açip her konuya mesaj yazmak benim tarzim degil yillardir bu siteye girer çikarim günde en az on kere girip ne var ne yok diye bakmak konulara girmek okumak beni daha çok memnun ediyor eger bişey yazacaksam da bu sitenin kalitesinde yazmaliyim diye düşünürüm hep hatta bazen yazdiklarimi sildigim de olur yani kisacasi bu sitenin kalitesi düşmedikçe ne satilmali ne el degiştirmeli ne de başka bişey olmalidir memnuniyetsiz olanlar bunu düzgün bir şekilde anlatsin bu site bari bozulmasin...

Duygularıma tercüman olmuşsun.

infooo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kime vercez parayi 1000'e tamamlayalim hemen :D
ŞOK ŞOK ŞOK!!!
sdn'de 1000 mesaj kasma hilesi cikti
10 defa begen 15 defa yorum yap 20 defa paylas kopyala yapistir 14 kisiye mesaj gonder 2 takla at 4 kere kendi etrafinda don sayfaya tikla "ctrl+f5" yap mesaj sayin +1000 olacak
eger bu yaziyi okuyup yapmazsan -1000 olacak :D:D:D:D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Adamsın Tiloy. Zor sanat SDN gibi bir site.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bende forumun satılmasını istemeyenlerdenim ama sitenin sahibi ben olsam iyi bir teklif varsa bunu tabiki düşünür artısını eksisini enine boyuna düşünürüm unutmayalım taş yerinde ağırdır bazı fırsatlar vardır kaçırmamak lazım diye düşünüyorum Ben denizde bir su damlası olarak Troy'a derim ki önce geleceğini ve cebini düşün derim

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Birçok arkadaş "1000 mesaj ve üstü katkı" kriterinden dert yanmış, üyelik tarihine bakılsın denmiş vs... Lakin işin içine Sürpriz kelimesi girince her ne hikmetse klavyeye yönelip o hızla döktürmüşler ve mesaj yazabildiklerini sonunda hatırlamışlar...

Öncelikle şu soru cevabını bekliyor bu arkadaşlar için;

Herkes forumda mesaj yazmadan takılsa, okuyup geçse konuları ki okumak için de birilerinin bir şeyler paylaşması gerek... Sizin mantığınızla paylaşımın olmadığı yerde, yorumlar ile fikir alışverişinin olmadığı yerde bu denli sıcak ortam nasıl oluşabilirdi ?

Bu defa kulvar değiştirip tıklanma sayısı katkısı diyecekseniz... Tıklayabilmek için öncelikle tıklayacak bir konu olması gerekmez mi ? Herkes sizin gibilerle aynı düşünce yapısında olsaydı forumda ne tıklayacak bir konu, ne de soru sormak için "Dur ben bir konu açayım kesin benim soruna çare olabilecek bir yorum gelir" diyen kitle oluşmazdı...

Bir söz vardır " Varlığı da yokluğu da bir... " Tüm dünyayı tüketici olarak düşünün, kimsenin üretmediği bir dünya... Yahut kimsenin konu açmadığı, yorum yapmadığı bir forum...

Ne Farkı Var...?

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Birçok arkadaş "1000 mesaj ve üstü katkı" kriterinden dert yanmış, üyelik tarihine bakılsın denmiş vs... Lakin işin içine Sürpriz kelimesi girince her ne hikmetse klavyeye yönelip o hızla döktürmüşler ve mesaj yazabildiklerini sonunda hatırlamışlar...

Öncelikle şu soru cevabını bekliyor bu arkadaşlar için;

Herkes forumda mesaj yazmadan takılsa, okuyup geçse konuları ki okumak için de birilerinin bir şeyler paylaşması gerek... Sizin mantığınızla paylaşımın olmadığı yerde, yorumlar ile fikir alışverişinin olmadığı yerde bu denli sıcak ortam nasıl oluşabilirdi ?

Bu defa kulvar değiştirip tıklanma sayısı katkısı diyecekseniz... Tıklayabilmek için öncelikle tıklayacak bir konu olması gerekmez mi ? Herkes sizin gibilerle aynı düşünce yapısında olsaydı forumda ne tıklayacak bir konu, ne de soru sormak için "Dur ben bir konu açayım kesin benim soruna çare olabilecek bir yorum gelir" diyen kitle oluşmazdı...

Bir söz vardır " Varlığı da yokluğu da bir... " Tüm dünyayı tüketici olarak düşünün, kimsenin üretmediği bir dünya... Yahut kimsenin konu açmadığı, yorum yapmadığı bir forum...

Ne Farkı Var...?

boş teneke çok ses çıkarır katkı sağlayanla sağlamayanı nasıl ayıracaksın

mesaj sayısını arttırmak çok kolaydır önemli olan mesajın sayısını değil kalitesini arttırabilmek

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Evet eski tarihli üyelerdenim.Daha önceden yazdığım gibi ( süpriz açıklamalar yapılmadan öncesi ) üye tarihinede bakılması gerekiyor diye yazmış idim.

Bizler üyecik durumundayız ama sanmayın ki burada değiliz hep burdayız.. kaliteyi düşüren gel geç ıvır zıvır mesajlar ( chat türü ) yazmak istemiyoruz.. ( hee heee diyerek icon eklemek bir mesajmıdır , )

Bir konu olmaz ise mesaj da olmaz doğru ama binlerce ıvır zıvır bir sürü mesaj olacağına 3-5 adamakıllı mesaj olsun tamamdır..

--- Mesaj Güncellendi ---

kaç adet üyecik var acaba...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Sürekli Çalışmaktan Bahsediliyor Ama Forum Yarı İngilizce Yarı Türkçe Bir Parodi İçinde

Makalelerinin Bir Çoğu (Çok iyi Zevkle okuduğum Makalelerde Var) Çok Üstün Körü Ve İçi Boş . Başlığın Altını 2 Satırla Doldurulan Makalelere Heyecanla Girip . Hayal Kırıklığı ile Çıktığım Oluyor .

İşin Forum Kısmı Üyelerle Paralel Ama Ana Sayfa Tamamen SDN Yönetiminde

Radikal Kararlar Alma Zamanının Geldiğini Düşünüyorum

Kişisel Düşüncem Hiç Bir Bağlayıcılığı Yoktur.!