ShiftDelete.Net, Ayın Sitesi Seçildi!

Bu konuyu okuyanlar

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Burada onların bizden daha az okunuyor olması önemli değil. Önemli olan, anadili Türkçe olmayan birinin bile ilgisini çekecek bir sitenin hep birlikte parçası olmamız.
Doğrudur. Anasayfanın en alttında haber varmış evet. İlk 4 konudan sonra diğerlerinde 13 eylül yazıyor diye daha aşağı inmemişdim.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bu da bir başarı sonuçta kaç kişi bizi ayın sitesi seçmiş ki buna kızıyorsunuz.Bu arada hadi hep beraber mesaj kasmaya başlayalım bakarsınız elbruzun dediği gibi mesaj sayısına falan bakarlar.Çöp kutusu diye bir konu açalım sabit bir konu oraya isteyen istediği şeyi istediği kadar flood yaparak yazsın:D

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Demek ki sitemizin artık 3 değil, 5 milyon dolar ederi var. Satıp, elde edilen karı üyeler arasında bölüşeceğiz. Sonra alan kişiye de sattırır, yine karı bölüşürüz. :D
aslında bi düğün salonunu kiralar, sdn üyelerinin tümüne davetiye gönderir sonra yemekli bir bilgi sohbet paylaşım gecesi düzenleriz. herkes sırayla mikrofona geçer anlatır:dil::thumbup1::dirol:
kameramanlar falan çağırırız dünyaya örnek oldu vs. efendimasöylim ee bilirsiniz işte

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ahah bende önemli bir şey sandım. Yapmayın böyle sitelerin reklamlarını, yok ayın sitesi seçmişler falan. Kendi reklamını yaptırıyor resmen.

Hayır ayın sitesi seçtiğini belirten haberde bile 2 satır şey var, saçma sapan yazmışlar :)
Ne olduğu belirsiz bir site.

Şuan ayın sitesi seçildik diye anasayfada bu haberin yer alması bile, SDN'in kalitesini kat kat düşürdü.

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben seçenleri incelememiştim, harbiden SDN "Ay"ın sitesi seçilmiş :D

Bu adamlar dünyada yaşıyor olamaz :D Daha dışarıya verdikleri linki bile self komutuyla vermişler.

Demek ki SDN'nin ayın sitesi seçilmesindeki sebep, SDN'nin Ay'da yayın yapıyor olması değil, seçenleri AY'dan seçiyor olmasıymış :D

// Yalnız adamlar SDN'yi ayın sitesi seçerek bayağı hit kazandılar sanırım. Bunun ekmeğini bayağı yerler. Sonra Türkiye'deki diğer sitelere yönelirler. Her ay birini seçseler ve böyle hit kazansalar, yeter adamlara :D

// Tabi o zaman da ayın sitesi yerine haftanın sitesi filan seçmeye başlarlar :D

Son mesajlar