SDN ShiftDelete.Net, yeni stajyerini arıyor!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Türkiye'nin en büyük teknoloji haber sitesi ShiftDelete,Net, stajyer olarak çalışmak üzere yeni mesai arkadaşları arıyor.

Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, yeni çalışma arkadaşlarını arıyor. 2005’te kurulan sitemiz, içerikleriyle her gün milyonlarca insanı gündemden haberdar ederken, YouTube kanalımız da 1.76 milyonu aşkın aboneyle alanında lider konumdadır.

ShiftDelete.Net, yeni stajyerini arıyor

İçeriğini her geçen gün geliştiren ve hızla büyüyen şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere ‘Stajyer’ takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. ShiftDelete.Net’ in sınırsız teknoloji dünyası içinde keyifle gelişmek, deneyim kazanmak ve bizimle birlikte büyümek isteyen adayları bekliyoruz!

1647267445955.png

Kimler başvurabilir?

1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,​
  2. Eğitim hayatı devam ederken deneyim kazanmak isteyenler, (haftanın minimum 3 günü ofiste bulunmak koşulu ile),​
  3. Teknolojiye ilgi duyan ve genel olarak bu alana hevesli kişileri bekliyoruz.​

Deneyimleyeceğimiz bölümler

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ya şu abartma işinden bir vazgeçemediniz. Webtekno'nun 3 milyondan fazla abonesi var.
Emektar tagi olan birinin bu tarzda bir dil ile mesaj yazması üzücü. Sanki zamanında bu çatı altında bulunmamış gibi.

Bir istatistiki verinin çok olması aynı zamanda başarılı olduğunu göstermez. Karşılaştırdığınız kanalla bizim aramızda konsept farkı mevcut. İzlenme, dakika, vakit geçirme vsvs gibi veriler de önemli.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
İstatistiki veriyi veren sizsiniz. Bu kadar abonemizle lideriz diyorsunuz. Kullandığım dilde bir sıkıntı yok. Yanlışınızı söylüyorum. Zamanında bu çatı altında olmam gerçekleri söyleyemeyeceğim anlamına gelmez.

İyi çalışmalar.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Emektar tagi olan birinin bu tarzda bir dil ile mesaj yazması üzücü. Sanki zamanında bu çatı altında bulunmamış gibi.

Bir istatistiki verinin çok olması aynı zamanda başarılı olduğunu göstermez. Karşılaştırdığınız kanalla bizim aramızda konsept farkı mevcut. İzlenme, dakika, vakit geçirme vsvs gibi veriler de önemli.
Hocam ben sdn nin YouTube kanalında ve internette ekran kartı incelemesi görmek isterim birçok kanal yapıyor bir örnek yeşil yer baya ayrıntılı inceliyorlar YouTube da incelemeler daha da ayrıntılı olmalı. İncelemeler artmalı mesela kanalda bir rtx 3060 ekran kartı incelemesi yok şöyle detaylıca incelenirse güzel olur yada rtx 3060 Ti 3070 vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir inceleme paylaşabilir miyim hocam ? Biz niye paylaşmak istediğim gibi bir inceleme yapmıyoruz ?

Reaksiyon puanı
8,023
Tartışma çıkarmak amacıyla söylemiyorum yanlış anlamayın ama Alanında lider konumundadır demişsiniz. Alanı da doğal olarak Teknoloji oluyor. pesimist isimli kullanıcı bence yazdığı yorumda haklı.

En büyük rakibiniz Webtekno. Abone sayısı olarak çok çok önde SDN kıyasla. İzlenme sayıları da şöyle son videolara baktığımızda 10 katından hatta bazen daha fazlasına sahip izlenmeleri var. Bu maalesef alanında lider olmuyor.

Ayrıca alanında lider dediğinizde siteleriniz de işin içine girerse teknolojiyle çok haşır neşir olmayan, arada takip edenler bile haber okurken sitelerinin sadeliğinden ve anlaşılabilirliğinden dolayı Webtekno tercih ediyor. Kendim bizzat SDN tasarımı karışık olduğu için Webtekno'dan haber okuyan onlarca kişiyle karşılaştım. Bence bu tarz iddialı cümleler kurmadan önce en azından bir araştırma yapmalı bu tarz konu açan yetkililer.

Hocam ben sdn nin YouTube kanalında ve internette ekran kartı incelemesi görmek isterim birçok kanal yapıyor bir örnek yeşil yer baya ayrıntılı inceliyorlar YouTube da incelemeler daha da ayrıntılı olmalı. İncelemeler artmalı mesela kanalda bir rtx 3060 ekran kartı incelemesi yok şöyle detaylıca incelenirse güzel olur yada rtx 3060 Ti 3070 vs.
Bilgisayar parçaları konusu apayrı bir şey. Zaten SDN çok yönlü bir kanal, yani neredeyse her alanda video çekmeye çalışıyorlar. Doğal olarak donanım alanında uzman birisi gelmediği sürece video çekmemeleri çok daha iyi olur. Çünkü hitap ettiği kitleye eksiksiz ve doğru bilgi sunmalılar. Önceden denemişlerdi ve çok başarısızdı sistem videoları.

Donanım Arşivi gibi sadece bu alana yoğunlaşmış ve son derece başarılı kanallara baktığınızda apayrı bir şey olduğunu anlarsınız donanım sektörünün. O yüzden işini iyi bilenler izleniyor sadece o kısımda.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Tartışma çıkarmak amacıyla söylemiyorum yanlış anlamayın ama Alanında lider konumundadır demişsiniz. Alanı da doğal olarak Teknoloji oluyor. pesimist isimli kullanıcı bence yazdığı yorumda haklı.

En büyük rakibiniz Webtekno. Abone sayısı olarak çok çok önde SDN kıyasla. İzlenme sayıları da şöyle son videolara baktığımızda 10 katından hatta bazen daha fazlasına sahip izlenmeleri var. Bu maalesef alanında lider olmuyor.

Ayrıca alanında lider dediğinizde siteleriniz de işin içine girerse teknolojiyle çok haşır neşir olmayan, arada takip edenler bile haber okurken sitelerinin sadeliğinden ve anlaşılabilirliğinden dolayı Webtekno tercih ediyor. Kendim bizzat SDN tasarımı karışık olduğu için Webtekno'dan haber okuyan onlarca kişiyle karşılaştım. Bence bu tarz iddialı cümleler kurmadan önce en azından bir araştırma yapmalı bu tarz konu açan yetkililer.

Bilgisayar parçaları konusu apayrı bir şey. Zaten SDN çok yönlü bir kanal, yani neredeyse her alanda video çekmeye çalışıyorlar. Doğal olarak donanım alanında uzman birisi gelmediği sürece video çekmemeleri çok daha iyi olur. Çünkü hitap ettiği kitleye eksiksiz ve doğru bilgi sunmalılar. Önceden denemişlerdi ve çok başarısızdı sistem videoları.

Donanım Arşivi gibi sadece bu alana yoğunlaşmış ve son derece başarılı kanallara baktığınızda apayrı bir şey olduğunu anlarsınız donanım sektörünün. O yüzden işini iyi bilenler izleniyor sadece o kısımda.
İşte hocam bende böyle birini almalılar diyorum bu baya iyi olur sdn için.

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Sen zaten abone sayını söyleyip sitenizin lider olduğunu söylüyorsun. Sonra da verinin çok olması başarıyı göstermez deyip bir bireyin mesajını yazdığı dili eleştiriyorsun.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Donanım alanına yoğunlaşmış ve bu iş ile neredeyse 4-5 senedir ilgilenen biri olarak kendi gözümden SDN'yi yorumlamak istiyorum.

SDN, 2012-2015 arasındaki dönemde kadro olarak daha aktif ve işinin ehli insanlardan oluşuyordu. Donanımdan ekip olarak yine bir yoksunluk vardı ancak senelerdir işinin diğer kollarda, özellikle mobil cihazların içerisinde ehli kişiler ekibin içerisindeydi. 2019'dan sonra SDN'nin donanım videoları/haberleri konusunda aşırı derecede saçma sistemler oluşturduklarını fark ettim. Bu yıl içinde kurdukları ilk sistem, fiyatına göre acayip pahalı bileşenlere sahipti ve emsal sistemler 4.000₺ civarında daha uyguna bulunabiliyordu. İkinci yaptıkları sistem ise, tek özelliği full ASUS setup olan ve yine benzerlerine göre pahalı kalan, ancak ilk sistemdeki fiyaskoya göre nispeten daha iyi bir sistemdi.

Pesimist bu konuda haklı. SDN'de her alanda video yapıyor, Webtekno'da aynı. Neticede izlenme ve okunma oranlarına bakıldığında SDN, bazı yerlerde sadece donanım alanında ilerleyen Donanım Arşivi'nden bile geride. Webtekno ise iki kanala göre çok daha iyi değerlere sahip.
Bu sdn çok garip ne çok çalışan değişiyor
Bana göre belli konularda elemanların değiştirilmesi SDN için hiç iyi olmadı. 2020'den 2022 yılına kadar buralarda bir şekilde ama yöneticilik olsun, ama yazarlık olsun bir şekilde görev aldım. Hem ana sayfayı, hem de forumu objektif bir şekilde kendi gözümden değerlendirince, forumun ekip değiştikten sonra çok tuhaf bir şekilde ilerlediğini gördüm. Israrla haber açılıyor, ama ısrarla. Forum zaten ölü denilebilecek kadar zayıf aktiflik olarak, haber açılması ana sayfaya ne kadar trafik sağlayabiliyor ki? Ziyaretçi ile övünen yöneticiler, çoğunluk ziyaretçinin aslında tarayıcı ve arama botlarından ibaret olduğundan bi' haberler.
İşte hocam bende böyle birini almalılar diyorum bu baya iyi olur sdn için.
Bir eleman ile olacağını sanmıyorum. Donanım, alan olarak çok geniş bir mekan.

Benim diyeceklerim bu kadar. Umarım SDN için en doğru karar verilebilir, eski SDN'yi gerçekten özledim.

İşinin ehli olan bir kişi bile kalmadı forumda. Metin abi dışında bir tane donanımdan anlayan, özellikle O.C. işlerinden anlayan birisi yok resmen.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401

Teknoloji kanalının konsepti ne derecede esneklik gösterebilir? Yeşil yer bu işi hakkıyla yapıyor,kırmızı yer ise abona sayısı fazla olsa da içeriği bence tam manasıyla teknoloji değil.SDN de olduğu gibi.