Sevmiyorum Ama Onlar gibi Sövmüyorum

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
My_Immortal herkese laf atma len civciv

arkadaşlar takviye isteginiz ben geri döndüm

o catlag_emo dedilenin mail adresini moderatörlerden icra ediyorum

Anti Rock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
millet artık buna dur demenin zamanı geldi bence.. bu yüzden anti rock sitesi kurdum.. sitenin ismine bakmayın anti rock ama özellikle metal ve emolara karşıyız.. hep birlik olursak nette girdiğimiz her sitede gördüğümüz şu emoların sayısını azaltabiliriz ve bizlerde sesimizi duyurabiliriz diye düşünüyorum.. www.antirockciyiz.biz e herkesi bekliyoruz...

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar ben bu emo'lardan nefret ediyorum abi her tarafı almıslar bea gecen gün istanbul'daydım istiklal caddesi bu veledlerden kaynıyo

Nefret ediyorum bu emolardan.Kişilik desen sıfır insanlık desen sıfır yani

Bakın Şu cümlenin emo'casına bakın

Normal Cümle: "Çok tatlı çıkmışsın çok hoşsun"

Emoca Cümle :"Chookk dattluu chıssmıshhhınnn choookk hoshssunn"

Bunlara Laf Etmeyede gelmiyor ey halk

Bu ne ya buna inanabiliyor musunuz?Ne yapalım bu ezikleri fikir verin
engel olamıyorsan keyif al
moralin bozuk olduğunda bakırköy carrausele gel ne tipler var bayılırsın krizlere girersin görüntüleri ruh halini yansıtıyorsa felaket

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
millet artık buna dur demenin zamanı geldi bence.. bu yüzden anti rock sitesi kurdum.. sitenin ismine bakmayın anti rock ama özellikle metal ve emolara karşıyız.. hep birlik olursak nette girdiğimiz her sitede gördüğümüz şu emoların sayısını azaltabiliriz ve bizlerde sesimizi duyurabiliriz diye düşünüyorum.. www.antirockciyiz.biz e herkesi bekliyoruz...

olmadı şimdi rock'a karsı degilim bilakis elektro gitar'la ugrasıyorum ben rock'a ve rockcılara karsı degil emolara karsıyım

ayhan.akyuz

keşke senin gibi keyif alsam ama insana bi saygım var onlara baktıkca bu saygı azalıyor keyif almıyorum bakmaktan onlara

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Arkadaşım, ben de numetalciyim ve malesef rock'la bir alıp veremediğim yok. Bizim derdimiz emolarla. Sanırım reklam yapmakla suçlanabilirsin.

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten reklam yapmak için gelmiş ilk mesaj ve buraya mod'lardan icram uzaklastırılsın ve mesajdaki link silinsin

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
katranla tüye batıralım onları anca bu paklar

My_Immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
My_Immortal herkese laf atma len civciv

arkadaşlar takviye isteginiz ben geri döndüm

o catlag_emo dedilenin mail adresini moderatörlerden icra ediyorum

Takviye isteği derken? xS
Herkese laf atma mı? O-ha, Çüşş, Yuh vb. şeeler söylemek sanırım yeterince açık.. xP Siz burda 782508204098475748 tane emoya laf atıyorsunuz.. Ben 10 kişiye laf atınca "herkese laf atma len "civciv"" oluyor.. Ohh valla.. Süper..:D Civciv lakabına da pek bayılmadım:wacko:
Merve 2. ve 4. cümlelerine koptuğumu belirterek uyarı almamın, atılmamın, üyelik iptalinin, ban yemenin vs. beni pek ilgilendirmediğini söylemek isterim.. xP

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Allahaşkına söylermisin 782508204098475748 tane şahıs neye hizmet ediyor?amacınız ne?Daha doğrusu bi amacınız varmı?

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Amaçları özenti olmak.

Bak My_Immortal, bas git şu forumdan yoksa seni öyle bir banlarım ki neye uğradığını şaşırırsın. Tabii ben seni banladıktan sonra ortada SDN diye bir şey kalır mı bilemem. :)

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Amaçları özenti olmak.

Bak My_Immortal, bas git şu forumdan yoksa seni öyle bir banlarım ki neye uğradığını şaşırırsın. Tabii ben seni banladıktan sonra ortada SDN diye bir şey kalır mı bilemem. :)

SDN'nin ne suçu var..
Ayrıca bu nası bir banlamaysa.. Glob Modlardan bile öte valla :D

My_Immortal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allahaşkına söylermisin 782508204098475748 tane şahıs neye hizmet ediyor?amacınız ne?Daha doğrusu bi amacınız varmı?

Abartılıcak bir şey de yok.. Sadece bir tarz..O kadar..
Kıskananların, tarzın ne olduğunu bilmeyenlerin, kendilerine uyduramayanların vs. sevmediği ve uraşmaktan vazgeçmediği bi tarz..:whistling:
Chester Merve ne yaparsan yap beni pek ilgilendirmiyor! xD

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Alacaksın bütün emoları Taksim Meydanı'nda sallandıracaksın bak bakayım bi daha emo var mı! :devil:

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
allahım baska ne turler tureyecek acep..

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zaaaaaaaaaaaaa

n599384027_788747_750.jpg

n769698759_1339500_8869.jpg

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Allah ıslah eylesin google da bi arama yaptım bin pişman oldum bunlar insan değiller pehh.

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vallahi ben hala anlamadım.
bilinen şeylerin janjanlısıdır heralde.
ben görsem emo memo demem neyse onu söylerim.
yanıltmak istemem kendini bilsin.