sevdiğim kıza nasıl açılırım ?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bence Tenefüste Kız Dışarı Çıkınca Not Yaz Sıranın Altına Koy.

Reaksiyon puanı
64
Bak şimdi onu daha önce görmemiş arkadaşlarının yanına gidiyorsun . Diyorsun kanka şu kızla biraz alay eder misin falan . O ederken sen yanına gelip (kızın) sen önce kendine bak diyorsun . Ardından bence sen çok güzelsin diyorsun. (Düşmesi garanti) sonrada benimle çıkar mısın demede istersen dersin tabi evine doğru eşlik et.
Amma ve lakin bunların hepsi okul çıkışında olsun yoksa pek iyi olmaz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak şimdi onu daha önce görmemiş arkadaşlarının yanına gidiyorsun . Diyorsun kanka şu kızla biraz alay eder misin falan . O ederken sen yanına gelip (kızın) sen önce kendine bak diyorsun . Ardından bence sen çok güzelsin diyorsun. (Düşmesi garanti) sonrada benimle çıkar mısın demede istersen dersin tabi evine doğru eşlik et.
Amma ve lakin bunların hepsi okul çıkışında olsun yoksa pek iyi olmaz ?
Evin yolunda sohbet edersin evin önüne gelince benle çıkar mısın dersin

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
cevap çok basit hocam en yakın zamanda okul açılır açılmaz veya yakında oturuyorsa git ve söyle yok zate biz arkadaşız ayağına yatıyorsa rota yeniden hesaplanıyor xd

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Sırf böyle bir konu açmak için bir teknoloji forumuna mu katıldın ?

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Sevdiğin kızla direk olarak git konuş. kadınlar cesur ve özgüvenli erkeklerden hoşlanırlar.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
merhaba arkadaşlar lise öğrencisiyim sevdiğim bi kız var ona nasıl açılacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?
Kıza Arap sabunu hediye et.??? Sabuna not yapıştır.Nota"bir sabah uykusuna bide sana bayılıyorum" diye yaz ver kıza.Bu nottan sonra kız sana hasta olucak.???

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Konu dışı olacak ama içimi boşaltmak isterim . Dün dışarda gezinirken birisini gördüm hani ilk aşk felan derler onu yaşadım ama daha sonra kaybolduğunu gördüm :(

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Konu dışı olacak ama içimi boşaltmak isterim . Dün dışarda gezinirken birisini gördüm hani ilk aşk felan derler onu yaşadım ama daha sonra kaybolduğunu gördüm :(
Ben de 8 aydır açılamadığım etten sıradan bir varlığa açıldığımda hiçbir şey değişmeyeceğini öğrendim.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Şu kızları üstün bir varlık olarak görmediğiniz sürece sıkıntı yok. Sonuçta onlar da insan gidip söyleyin öldürecek değil ya

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Bu bir Müdahaledir
Sevgili konu sahibi
Bu konu hortlatıcı arkadaşlar tarafından hortlatılmış olabilir ama bu konuyu açmak senin suçun.Artık bu konu için lütfen yorum yapmayınız çünkü konu sahbibi kızın adını bile hatırlamamaktadır.Lütfen bu durumu sonlandırın be kardeşim.Ne sevgiliymiş.Başlıyacam aşkınıza.Stella eski arkadaşı Tonyle kaçıp Ted i ekti.Marshall şirkette Lily le toplantıyı bitirmeye çalıştı Barneyi anlatmıyorum bile.Ted bile pes etti aşktan bi salın artık şu sevgili sohbetlerini (Dün 1 sezon daha bitirdimde sjsjsssjjssjjjsjsjssjsjjsjs)

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Ben yanıtımı çok sert almadım gayet anlayışla karşılandı da sonrası biraz garip neyse