sevdiğim kıza nasıl açılırım ?

Bu konuyu okuyanlar

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaşlar lise öğrencisiyim sevdiğim bi kız var ona nasıl açılacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
en kotu ihtimal sevgine her zaman karsilik bulamayabilirsin. gurur meselesi yapma sakin. normal bi sey.

iyi senaryo da var. cikarsiniz tanisirsiniz.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Kız zaten seni sevse sana açılacak ortamı fırsatı sunar

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kız zaten seni sevse sana açılacak ortamı fırsatı sunar
yani oda gizliden beni kesiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

açık açık gevelemeden net bir şekilde söyle içinden geldiği gibi terslerle terslesin başka kız mı yok.
:)

kızla iyi anlasıyon mu bbide kendine bi bak sen aşık olurmusun kendine
kendime aşık olurum bence

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Senin onu kestiğini fark edip bu sapık mı acaba diyip seni kesiyor, yoksa yanında arkadaşın varda onu mu kesiyor, yada gerçekten seni mi kesiyor :) Git dobra ol diyeceğim ama belki dobra sevmiyordur. Her taktik her kişide uymaz arkadaşım. Her birey farklı sonuçta.

Ortamına dahil ol. Onun tesadüf olarak tanımlayacağı çoğu zamanda ona denk gel ama bilinçli olduğunu fark etmesin. Onu etkilemek için ekstra çaba sarf etme. Çünkü bir süre sonra o çabayı bıraktığında kız da seni bırakır. Kendin ol kısaca bu süreçte. Ardından kıza açıl. O sürede beğendiyse seni, sen olan seni, kabul eder.

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Senin onu kestiğini fark edip bu sapık mı acaba diyip seni kesiyor, yoksa yanında arkadaşın varda onu mu kesiyor, yada gerçekten seni mi kesiyor :) Git dobra ol diyeceğim ama belki dobra sevmiyordur. Her taktik her kişide uymaz arkadaşım. Her birey farklı sonuçta.

Ortamına dahil ol. Onun tesadüf olarak tanımlayacağı çoğu zamanda ona denk gel ama bilinçli olduğunu fark etmesin. Onu etkilemek için ekstra çaba sarf etme. Çünkü bir süre sonra o çabayı bıraktığında kız da seni bırakır. Kendin ol kısaca bu süreçte. Ardından kıza açıl. O sürede beğendiyse seni, sen olan seni, kabul eder.
çok doğru teşekkürler

git konuşabilir miyizde açıl
o da konuşmak için beni bekliyordur zaten :)

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
o biraz zor bir iş ben platonik aşığım tam olarak açılmadım ama çok aceleci davrandım kız beni reddetti.Açılma konusunu belirleyemem ama sen kızla sanal ortamda konuşmaktan çekinme ve SAKIN ACELECİ DAVRANMA

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Öncelikle acele etme mümkünse ilk önce ortak arkadaşınız varsa o ortak arkadaşınız sayesinde aynı ortamda bulun nelerden hoşlandığını hobilerini öğren birlikte okul çıkışı bişeyler yapın tabi ilk başlarda ortak arkadaşınızda olacak iyice tanıyınca kızı artık 2. Aşamaya geçebilirsin

omerbayrakci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kızın da senden hoşlandığını hissediyorsan ve kız bu yönde hareketler sergiliyorsa açılmalısın. Ama aksi halde zor bir duruma sokabilirsin kendini.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Moonwalk yaparak sınıfa gir sonra da kızın bulunduğu masaya yönel ve seni seviyorum de

fathat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bence ona açılmadan önce onun da sana karşı ilgi duymasını sağla. ona değer verdiğini hissettir ama abartmadan ortaklıklar kur ilgi alanlarıyla ilgilen her şeyden önce iyi bir dost ol olay ikinizinde hissetmesi bunun için böyle bir zemin oluştur

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bir Kızdan Hoşlanmanın Yolları: Kucağına Alıp Kaçırmak.

Kıza Çıkma Teklifi Et.