Sevdiğim kıza nasıl acilabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetaliefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben benim oturduğum sokakta bir kızı seviyorum aslında çocukluk arkadaşım gibi bişey ama 2-3 senedir görüşemiyoruz. Bu yıl benim oturduğum sokağa taşındılar ama kızla hiç konuşmuyoruz ben bu kıza nasıl acilabilirim?

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bence direkt konuya girmeyin, önce sevdiği veya sevgilisi var mı yok mu bunu araştırın sonra açılırsınız. Mümkünse samimiyeti tekrardan kurmaya çalışın, denemeleriniz sonuç vermezse boş verin zamanınızı daha değerli şeylerle harcayın.

Uygun fiyata istihbarat işleri yapılır.

Ahmetaliefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence direkt konuya girmeyin, önce sevdiği veya sevgilisi var mı yok mu bunu araştırın sonra açılırsınız. Mümkünse samimiyeti tekrardan kurmaya çalışın, denemeleriniz sonuç vermezse boş verin zamanınızı daha değerli şeylerle harcayın.

Uygun fiyata istihbarat işleri yapılır.
Nasıl arastiricam kininstagram hesabı var ama gizli acaba fakr hesap açıp takip mi etsem

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Nasıl arastiricam kininstagram hesabı var ama gizli acaba fakr hesap açıp takip mi etsem
onu tanıyan arkadaşınız vb. varsa onlara sorun yoksa siz kendiniz ilk merhabalaşın arkadaş olarak sonra sevgilin varmı diye sor ancak belli etme yani yanlış anlama oylesine sordum de fln dikkat et kardeşim

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Yeni hesap açın 30-40 tane takipçi kasın ve 20-25 kişiyi takip edin, hesabınızı gizli yapın, 3-5 gereksiz post atın, gerçek birisinin biyografisini kullanın ve özellikle profil fotoğrafı olarak başkalarının fotoğrafını kullanmak yerine Google'dan araştırıp "depressed simpsons" tarzı bir fotoğraf kullanın. Hedef kişiyi takip edin, onaylamazsa zorlamayın onaylarsa stalkayın. Ayrıca size istek atarsa onaylamayın düzgün post atmış olsanız bile tarihlerinden fake hesap olduğunu anlayacaktır.

Yaman04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
Samimiyetiniz sekteye uğramışa benziyor. 3 senedir görüşemiyorsanız tekrardan samimiyet kurmaya çalış pat diye seni seviyorum dersen red yersin. Yakınlarını araştır, kendisine yakın dur (belirli ölçüde) red yemekten korkma (ben bu korkudan dolayı açılamadım).

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Samimiyetiniz sekteye uğramışa benziyor. 3 senedir görüşemiyorsanız tekrardan samimiyet kurmaya çalış pat diye seni seviyorum dersen red yersin. Yakınlarını araştır, kendisine yakın dur (belirli ölçüde) red yemekten korkma (ben bu korkudan dolayı açılamadım).
Ben de bunun gibi her şeye tersler diye 4.sınıftan beridirkine açılamadım boşver dedim sonra içimden öylece kaldı.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Ben de 6 yıl boyunca açılamamıştım, bi ara o bana açılmıştı da arkadaşım seviyor diye terslemiştim, böyle olacağını bilsem hiç terslemezdim :)

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Sonuçta sende insansın o da insan. Normal davransan yeter. Hemen heyecana getirip atlarsan o iş yaş olur. :D

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Tamam zaten bende de o sorun var. :)
Eğer imkan varsa açılın, o kız arkadaşınıza değil size bakıyorsa ve arkadaşınız onu seviyorsa arkadaşınızı platonik aşktan kurtarın hem siz istediğinizi elde edin hem arkadaşınız stres kasacağına başka limanlara yelken açsın.