Sevdiğim kız

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Herkese selamlar, bir kızı çok sevdim, dershanede birlikteyiz. Bazen o da bana çok iyi şeyler yazıyor 16 yaşındayız. Ama birisi daha var benim sevdiğimi etkilemeye çalışıyor sanırım, ne yapayım sizce, ama benim sevdiğim kız ben ona yüz vermiyorum diyor bana. Önerilerinizi bekliyorum. Az çok çevrem var yani ne yapılır teşekkürler..

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yanında ki kıza güvendiğin sürece, sıkıntı yok. Gidip dövecek değilsin sonuçta.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
kanka banada oldu düzgün konuş kızın yanında temiz ol düzenli ol o çocuk sana atar yaparsa kızmadan düzgünce konuş kız seni seçer tabi aşk işi

Emirhan-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
kanka banada oldu düzgün konuş kızın yanında temiz ol düzenli ol o çocuk sana atar yaparsa kızmadan düzgünce konuş kız seni seçer tabi aşk işi
Kız beni seviyor mu bilmiyorum ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki sen yanlış anlıyorsundur. Durduk yere dövmenin mantığı yok. Öfkelenmenin de mantığı yok. Çok rahatsız olursan, sakince konuş.
Yok kız arkadaşımla da konuşuyorum lakin o da gerekeni ben yaparım diyor.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
Kız beni seviyor mu bilmiyorum ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok kız arkadaşımla da konuşuyorum lakin o da gerekeni ben yaparım diyor.
bende işe yaradı ilişkilerimi en üst seviyeye çıkardım ya aşık olmasa bile şuan zamanla dediğim gibi davran zamanla sever seni tabi bu 1 haftalık bir süreç değil bende 4 sene sürdü bu foruma yeni geldiğimde birisi söylemişti git açıl diye ondan sonra bu kararı alıp açıldım

Emirhan-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
bende işe yaradı ilişkilerimi en üst seviyeye çıkardım ya aşık olmasa bile şuan zamanla dediğim gibi davran zamanla sever seni tabi bu 1 haftalık bir süreç değil bende 4 sene sürdü bu foruma yeni geldiğimde birisi söylemişti git açıl diye ondan sonra bu kararı alıp açıldım
Tamamdır hocam.