Sevdiğim Kız Kanka Dedi

Bu konuyu okuyanlar

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Şu hayatta düzgün birini buldum ama lise bitince birbirimizi görmez olduk. Arada aklıma geliyor ama utancımdan söyleyemiyordum birkaç gün önce cesaretimi toplayıp söylemek istedim biraz sohbet ettim sevdiğimi yine söyleyemedim bugün biraz daha konuştum kız bana kanka dedi tüm hayallerim yıkıldı :( Her zaman beni hep sevecek bana karşı dürüst olacak biri ile ömür geçirmenin hayalini kurdum ama hiç bir zaman olmadı. 19 yaşıma geldim sevgilim olmadı. Acaba nerde hata yapıyorum? Dürüst olmakta mı? Yoksa iyi biri olduğum için mi?

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Boşver,seninde karşına elbet kafa dengin biri çıkar ve mutlu son.
Hiç sanmıyorum. Ne zaman birine şans tanısam hep dürüstlüğümü kullanıyorlar sonunda üzülen taraf ben oluyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendimi gördüm. Ne eksik ne fazla... Ama çok da dert etmeyelim daha yolumuz uzun :)
Bizim gibiler hep kaybediyor. Benim yolum fazla uzun değil gibime geliyor. Şu zaman kadar her şeyi içime ata ata dayanamamaya başladım. En kötüsü ise hayatınla ilgili şeyleri aileni söyleyemiyorsun çünkü anlamıyorlar ve onlardan da ümidi kesiyorsun bir bakmışsın kendin ve geçmişin kalmış.

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Zamanla her şey düzelir. Sabredin bir gün sizi sevecek ve sizin de çok sevdiğiniz birisi karşınıza çıkabilir.
Her şey çok kolay olsaydı, mesela herkes kolaycana zengin olabilirdi.
Yani demek istediğim bir gün hayatınız daha güzel olacaktır. İyi düşünün her şey iyi olsun. ?

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Şu hayatta düzgün birini buldum ama lise bitince birbirimizi görmez olduk. Arada aklıma geliyor ama utancımdan söyleyemiyordum birkaç gün önce cesaretimi toplayıp söylemek istedim biraz sohbet ettim sevdiğimi yine söyleyemedim bugün biraz daha konuştum kız bana kanka dedi tüm hayallerim yıkıldı :( Her zaman beni hep sevecek bana karşı dürüst olacak biri ile ömür geçirmenin hayalini kurdum ama hiç bir zaman olmadı. 19 yaşıma geldim sevgilim olmadı. Acaba nerde hata yapıyorum? Dürüst olmakta mı? Yoksa iyi biri olduğum için mi?
iki yıllık ilişkim vardı harika bi 2 sene ve harika bir sevgili idi ancak ayrıldık ayrılığımızda kendi kendime dedim ki nasıl bulacaksın onun gibi birini ama aradan 1 yıl geçti şu anki sevgilime de aynısını diyorum demem o ki üzme kendini neye inanıyorsun veya inanıyor musun bilmiyorum ama evren veya idealarımızdaki tanrı dediğimiz varlık fark etmez, bir yolunu bulduruyor.. sevgili konusunu da şöyle özetleyebilirim bir yol var ve arabanız var yol hayat arabanız sizin hayatınız ve içerisinde sevdikleriniz var o kıza teklif etmişsin ancak o binmek istememiş o binmedi diye başka bir yolcu binmeyecek değil veya tek başına da gidilmeyecek bir yol değil yeter ki mutlu hissedeceğin birisi olsun geç olsun güç olmasın

Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Zamanla her şey düzelir. Sabredin bir gün sizi sevecek ve sizin de çok sevdiğiniz birisi karşınıza çıkabilir.
Yani demek istediğim bir gün hayatınız daha güzel olacaktır. İyi düşünün her şey iyi olsun. ?
Evet mesela ben de Praven'i kuşattım ama alamadım. Nasip değilmiş. Her şey kolay değil.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Ne zaman iyi düşünsem başıma her zaman kötü birşey geliyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Dostum aslında gerçekleri kendin söyledin. Anne babaya bile her şey anlatılamıyor, istediğin desteği alamayabiliyor, yanında bulamayabiliyorsun.
Anne babandan daha değerli olacağına inandığın sevgilin mi olacak gerçekten?
Malesef bu istediklerin hayalden ibaret.

Ayrıca kızın ne dediği önemli değil, açıl gitsin. Aklında kalıp sana dert olacağına konuşmak iyidir. Zaten çoğu arkadaşlık baki değildir. Gün gelir selamını almaz olur.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
@Ümit Çöçü, İllaki hayatta zorluklar olabilir ama pes etmemek lazım. Kötü bir şeyler olsa bile yine de iyi olmak ve iyi düşünmek lazım. Kötü olan sorunları çözebilirsiniz. Hiç bir şey zor değildir. Zor derseniz işte o zaman asıl gerçekten zor olur.
Şans hiç benden yana olmadı bu zamana kadar oysa ki hep de pozitif düşünürüm.

Dostum aslında gerçekleri kendin söyledin. Anne babaya bile her şey anlatılamıyor, istediğin desteği alamayabiliyor, yanında bulamayabiliyorsun.
Anne babandan daha değerli olacağına inandığın sevgilin mi olacak gerçekten?
Malesef bu istediklerin hayalden ibaret.

Ayrıca kızın ne dediği önemli değil, açıl gitsin. Aklında kalıp sana dert olacağına konuşmak iyidir. Zaten çoğu arkadaşlık baki değildir. Gün gelir selamını almaz olur.
İnsan derdini anlatabilecek birini arıyor ama bulamıyor. Açılsam da değişen bir şey olmayacak gibi her yanıtının arkasına kankam yazıyor.

Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Şans hiç benden yana olmadı bu zamana kadar oysa ki hep de pozitif düşünürüm.

İnsan derdini anlatabilecek birini arıyor ama bulamıyor. Açılsam da değişen bir şey olmayacak gibi her yanıtının arkasına kankam yazıyor.
Neden açılmayacaksın ki ? Negatif ne olabilir ? Arkadaşlığınız mı biter? Rezil mi olursun? Kanka mı demez?
Zaten böyle giderse de arkadaşlığın bitecek.

Her derdinde sana sevgisini veren, anlamasa da dinleyen tek varlık hayvandır. Açılmak haricinde sana iyi gelebilecek tek şey bu.

Bu kızdan senin için en iyisiymiş gibi bahsediyorsun ama belki sadece sana iyi davrandığı içindir. İnsan aklındakini sever gerçekte olanı değil.
Işin gerçeği arkadaşken iyi gelen sevgili olunca çekilmez olur. Kendi yüzünü arkadaşlarına göstermez.

Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa diyerek konuş gitsin. Kendini frenleme hiç.

Reaksiyon puanı
2,554
Ben de aynı durumdaydım üstelik benim o yaşlarda konuştuğum kız bile yoktu.İlk defa 28 yaşında birini buldum ama o da sahtekar çıktı.Şimdi tam kafa dengi anlaştığım birini buldum gittik istedik ama ailesi vermedi.En yakınımdaki insanlar bile ailesini haklı buldu dediler sabit işi olmayan adama kimse kız vermiyor bu devirde sen istediğin kadar iyi biri ol ki sen bizim oğlumuz gibisin bu güne kadar senden kötü bişi görmedik.Şimdi ben hem iş bulmaya çalışıyorum hem para toplamaya çalışıyorum hem de böyle bir dönemde hem de kızın piskolojisini düzeltmeye çalışıyorum.Hiç bişey kolay değil cidden bu hayatta ama her olay insana bişeyler katıyor öğretiyor bu bir gerçek.Ben ise eskisi gibi özüme döndüm herşeyden tövbe edip tekrar dini bütün olmaya çalışıyorum.Zaten Allah'tan başka da insana iyi gelen bişi yok başka teselli yok başka antidepresan yok.Son olarak şunu diyeyim bu dünya imtihan dünyası her istediğinin olmadığı sınandığımız bir dünya ve geçici bir hayat insan sonradan anlıyor sebebini neden olmadığını ben birçok istediğim şeyin sonradan olmamasını anladım neden olmadığını ve iyiki olmamış dedim.Fakat mühim olan başına ilk geldiğinde vardır bunda da bir hayır diyip Allah'a güvenmek şükretmek gerekiyormuş.Tabi bunun tersi olduğu zamanlar da oluyor kimi zaman da Allah verir verdiği ile sınar insanı.Bu yüzden bize düşen hayırlısını istemek gönlümüz ne kadar istese de o bize hayırlı olmayabilir bunu sadece Allah bilir.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Neden açılmayacaksın ki ? Negatif ne olabilir ? Arkadaşlığınız mı biter? Rezil mi olursun? Kanka mı demez?
Zaten böyle giderse de arkadaşlığın bitecek.

Her derdinde sana sevgisini veren, anlamasa da dinleyen tek varlık hayvandır. Açılmak haricinde sana iyi gelebilecek tek şey bu.

Bu kızdan senin için en iyisiymiş gibi bahsediyorsun ama belki sadece sana iyi davrandığı içindir. İnsan aklındakini sever gerçekte olanı değil.
Işin gerçeği arkadaşken iyi gelen sevgili olunca çekilmez olur. Kendi yüzünü arkadaşlarına göstermez.

Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa diyerek konuş gitsin. Kendini frenleme hiç.
Çok utanıyorum ve konuşmaz bir daha benle :(

Ben de aynı durumdaydım üstelik benim o yaşlarda konuştuğum kız bile yoktu.İlk defa 28 yaşında birini buldum ama o da sahtekar çıktı.Şimdi tam kafa dengi anlaştığım birini buldum gittik istedik ama ailesi vermedi.En yakınımdaki insanlar bile ailesini haklı buldu dediler sabit işi olmayan adama kimse kız vermiyor bu devirde sen istediğin kadar iyi biri ol ki sen bizim oğlumuz gibisin bu güne kadar senden kötü bişi görmedik.Şimdi ben hem iş bulmaya çalışıyorum hem para toplamaya çalışıyorum hem de böyle bir dönemde hem de kızın piskolojisini düzeltmeye çalışıyorum.Hiç bişey kolay değil cidden bu hayatta ama her olay insana bişeyler katıyor öğretiyor bu bir gerçek.Ben ise eskisi gibi özüme döndüm herşeyden tövbe edip tekrar dini bütün olmaya çalışıyorum.Zaten Allah'tan başka da insana iyi gelen bişi yok başka teselli yok başka antidepresan yok.Son olarak şunu diyeyim bu dünya imtihan dünyası her istediğinin olmadığı sınandığımız bir dünya ve geçici bir hayat insan sonradan anlıyor sebebini neden olmadığını ben birçok istediğim şeyin sonradan olmamasını anladım neden olmadığını ve iyiki olmamış dedim.Fakat mühim olan başına ilk geldiğinde vardır bunda da bir hayır diyip Allah'a güvenmek şükretmek gerekiyormuş.Tabi bunun tersi olduğu zamanlar da oluyor kimi zaman da Allah verir verdiği ile sınar insanı.Bu yüzden bize düşen hayırlısını istemek gönlümüz ne kadar istese de o bize hayırlı olmayabilir bunu sadece Allah bilir.
İnşallah istediğin hayata bir an önce kavuşursun ve mutlu bir ömür geçirirsin.

Reaksiyon puanı
85

Kendini değerli hissettir mesela sana instadan bir hatun yazsa mesajı görsen saniyesinde mesaj yazıyorsundur ama yapman gereken şey mesaja bakıcaksın ve kız gördüğünü anlayacak, sende bilerek yazmıycaksın bekleticeksin psikolojikmen kız senle konuşmayı değerli bulacakdır ve senle konuşmaya çalışıcakdır, kesinlikle denemez tabii ki.

Sana linki atayım oradan çalış bide:

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Anladı belki de senin açılacağını kanka lafını soktu araya. Ama böyle yanında içten içte yaşayacağına söyle sonrası sen yoluna o yoluna
Şimdi de kardeşim dedi :/

Kendini değerli hissettir mesela sana instadan bir hatun yazsa mesajı görsen saniyesinde mesaj yazıyorsundur ama yapman gereken şey mesaja bakıcaksın ve kız gördüğünü anlayacak, sende bilerek yazmıycaksın bekleticeksin psikolojikmen kız senle konuşmayı değerli bulacakdır ve senle konuşmaya çalışıcakdır, kesinlikle denemez tabii ki.

Sana linki atayım oradan çalış bide:
Bana kim yazar.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Kardeşim dediyse kesin anladı yani bence hiç açılma o zaman zaten açılmanı istese bi beklentisi olsa öyle davranmaz sen bi süre sonra hayatında biri varmış gibi davran bakalım uzaklaşacak mı senden ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kardeşim dediyse kesin anladı yani bence hiç açılma o zaman zaten açılmanı istese bi beklentisi olsa öyle davranmaz sen bi süre sonra hayatında biri varmış gibi davran bakalım uzaklaşacak mı senden ?
Abla bakıyorumda yılan olması için taktikler veriyorsun ?

Reaksiyon puanı
85
Şimdi de kardeşim dedi :/

Bana kim yazar.
Dostum, her kız görünce utanma doğa ol, sanki yanında kankan varmışçasına ol, bir kızla konuştun diye, ooo hemen sevgili olmalıyız gibi şeyler düşünmüyorsundur umarım. Bu tarz şeyleri normal gör.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Dostum, her kız görünce utanma doğa ol, sanki yanında kankan varmışçasına ol, bir kızla konuştun diye, ooo hemen sevgili olmalıyız gibi şeyler düşünmüyorsundur umarım. Bu tarz şeyleri normal gör.
Kız gördüğümüz yok ki hepsi umursamaz erkeklerin yanında.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Bugün ne oluyorsa olsun dedim 1 yıldır sevdiğimi bir türlü söyleyemediğimi açıkladım bana bu olayı yaşanmamış gibi sayıyorum dedi.:pensive: O kadar çok seviyordum ki onu hep rüyalarıma giriyordu. İyi olanlar hep kaybediyor.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Bugün ne oluyorsa olsun dedim 1 yıldır sevdiğimi bir türlü söyleyemediğimi açıkladım bana bu olayı yaşanmamış gibi sayıyorum dedi.:pensive: O kadar çok seviyordum ki onu hep rüyalarıma giriyordu. İyi olanlar hep kaybediyor.
Kıza söyleyince kızın yüzü düştüyse şaka diye bağırıcaktın, nasıl gerçek sanabilirsin gibi sözcüklerle durumu kurtarıcaktın :F

Reaksiyon puanı
2,554
Kaybettiğin bişi yok sadece zamanı değilmiş.Çok defa kaybettiğimi düşünmüştüm ben de sonradan kayıp olmadığını öğrendim.Şuan sevdiğimi kazanmak için her türlü çabayı sarf ediyorum ama olunca kazanç mı olacak kayıp mı emin değilim.Allah hayırlısını nasip etsin inşallah daha da ötesi yok.

Reaksiyon puanı
1,157
Daha karşına çok fırsat çıkar merak etme. Gerçi şu an kim ne derse desin hava gazı bende zamanında kendimi 1 1 buçuk yıl cıvarı kapatmıştım. Sonra tamamen sildim. İki yıl görmeden aklımda kalan haliyle sevmiştim. Sonra kızı telefonu buldum iki gün sohbet muhabbet sonra açıldım fos çıktı. Aklımdaki kişi çoktan göçmüş. Şimdi aklıma dahi gelmiyor.