Sercan 'cep'ten kız tavlamaya çalışıyor

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Blackberry telefonuyla 'kız düşürmeye' çalışan Sercan Yıldırım yakalandı

fft2mm523243.jpg

Lokomotif Moskova’ya giden ama klasik prosedürler yüzünden transferi henüz açıklanmayan Sercan Yıldırım, esasında Rusya’ya giderek isteklerinin membağına düştü!

Futbolculuk kariyerinde, yetenekleri kadar saha dışı performansıyla da Türkiye’de zirve yapan 21 yaşındaki oyuncu, bu kez fena faka bastı.

Teknik direktörü Ertuğrul sağlam’ın sırf bu çapkınlığı yüzünden gözden çıkardığı Sercan’ın son bombasını okuduğunuzda inanamayacaksınız. Hatta diyeceksiniz ki, ‘Bir erkek çapkınlığı böyle mi yapar? Bu kadar mı acemi olur?’

BBM SİSTEMİYLE ATILIYOR

Olay geçen hafta yaşandı. Sercan Yıldırım, Blackberry marka telefon kullanan bir isim. Ve bu telefonların içinde başka Blackberryler’le ücretsiz konuşmayı sağlayan BBM (Blackberry mesenger) diye bir program var.

Ve bu program sayesinde bu telefonu kullanan tanımadığınız insanlara ‘PIN atma’ diye bir sistem var.

Sercan’ın da yaptığı, bu programı kullanarak koca bir denize olta bırakmak aslında.. Genç oyuncunun bizim de tanıdığımız bir bayana denk gelen mesajını sizler için yayınlıyoruz:

SERCAN NELER YAZDI?

“Selam ben Sercan. Profesyonel futbolcuyum. Bursaspor’da oynuyorum. Çevremde istemediğim kadar kız var.. Artık boo geldi hatta.. 3 ayda 4 hat değiştirdim. Herkese bir şey hisseden birisi değilim. Kendine çok çok çok güvenen bayanlar varsa eklesin.. Yoksa gelmeyin..”

'Bunun Sercan olduğunu nereden biliyorsunuz?’ sorularını şimdiden duyar gibi olduk.. Hemen cevaplayalım.. Sercan’ı kendi ‘zayıf noktalarını (!)’ kullanarak bulduk, kendisinin olduğuna 3 ayrı kanaldan emin olduk!

kaynak

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Fake hesaptır muhtemelen. Bu kadar düşmüş olamaz. :D

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Blakberinin bu özelliğini öğrenenler şimdi koşa koşa gider bitane almaya! reklam kokulu geldi bana...

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bu kadarda alçalacağını sanmıyorum oldu olacak birde kral tv'nin altına yollasın bu mesajı /:

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
saçma ve reklam kokan hareketler...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
çok güzel açıklık getirmişler 3 ayrı kanaldan teyit ettik ne kadar gerçekçi bir açıklama. ben inanmıyorum böyle bişeye

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
90 dogumlu cocuk o yasta o kdar parayi bi arada görürse herseyi yapabilir normaldir.

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Görmemişin bi telefonu olmuş tutmuş kız tavlamış.:D

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
etrafı kız dolu ama o hala kız peşinde
yani kız bulmuş da blackberry'lisini arıyor :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Etrafı kız kaynıyormuş hatta boo gelmiş. :)
İkinci sınıf müzik kanallarının altına atılan mesajlar gibi kendine güvenenler eklesin diyor. :)
Bu ne çelişkidir?

Resimde montaj gibi geldi.

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu gerçek ise sercan olduğu kesin ise çok ayıp kınıyorum :angry: