Semra Özal: Eşimi zehirlediler

Bu konuyu okuyanlar

Guest Part

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın eşi Semra Özal, "Ben eşimi zehirlediklerini düşünüyorum" dedi.

İSTANBUL - 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Merkez Siyaset programına telefonla katılan Semra Özal'ın açıklamalarından öne çıkan satırlar:
- Ambulans olsaydı hastaneye sedye ile getirilirdi. Garsonu ve yaveri kucaklayarak makam aracına götürmüşler. Orada doktor yoktu.

- Hastaneye iki kişinin kollarında sürükleherek getirildi bunlar görüntülerde mevcut. Bir televizyon kanalında izledim ambulans gelmiş olsaydı hastaneye sedye ile girmez miydi ?
- Ben eşimin zehirlendiğini düşünüyorum
- Turgut Bey'in hayatında yemediği iki şey vardı: Biri kuru fasülye diğeri limonata
- Kaya Toper ve yanındaki iki kişi bir kokteyle gitmek için ısrar ettiler, Bulgar Konsolosluğu'nun bir kokteyliydi. Israrlara dayanamayıp oraya gittiler.
- Akşam eve geldiginde ben kendisine yemek hazırlamıştım, bana birşey yemeyeceğini söyledi. Bende kendisine "Orada birşeyler mi yedin?'' diye sordum, "Hayır birşey yemedim sadece bir bardak limonata içtim" dedi.
- Ben kendisine "Turgut Bey sen hayatında limonata içmezsin" dedim, o da bana
"Kokteylde 'Sayın Cumhur başkanım siz içki içmiyorsunuz sadece sizin için hazırladık bu limonatayı' dediler, bende ayıp olmasın, madem benim için hazırlanmış deyip bir bardak içtim" dedi.
- Ben bu limonatadan şüpheleniyorum

kaynak

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bunca yıl geçtikten sonra mı aklına gelmiş?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Aynen yenimi aklına gelmiş zehirlendiği.