Selamlar

BeStOfMaRiJuaNa

Asistan
10 Aralık 2008
101
4
0
Selam herkese adım Ramazan yaşım 16 doğma büyüme İzmir'liyim kimsenin tavsiyesiyle gelmedim kendim buldum =) Güzel vakit geçirmek dileklerimle..

ashabulyemin

Profesör
6 Aralık 2008
3,389
20
0
Hoş geldin de.
Genç arkadaşlarıma daha güzel nickler yakışmazmı.
o yazdığının iyisi olmaz sonu die.

TazzzY

Dekan
Emektar
12 Kasım 2008
7,353
275
263
Senin burdadamı üyeliğin var fero :D

Ramo Googleye TazzzY diye yaz bakalım hangi forumlara üyeymişim olm Bu nickin 4 Yıllık bi mazisi var En sonunda Kendime göre adam gibi forum buldum geveze şokundan sonra Aslında burdada 5 6 aydır takılıyodum ama üyelik almıyordum sonunda aldım :O

TazzzY

Dekan
Emektar
12 Kasım 2008
7,353
275
263
geveze gibisi yok :)

Ramo Dostum tutan yokki Renkler ve zevkler tartışılmaz ama şunu diyorum sana bir moderetör bir üyeye cvp veremiyor diye o üyeyi banlıyorsa Adminde foruma aydan aya giriyorsa Ve o forumda sadece 15 kişi paylaşımlara cvp veriyorsa Forum forum değil laçkadır siyaset yasak değilmi moderetör geçen siyaset yaptı biz cvp verince neden topiçi kitledi Eğer ben yapsaydım ilk banlamazmıydı ? istersen kanıt sunabilirim Ama şunu sölüyüm moderetör kadrosu Siyaseti hep kendileri yapıyor hoş ne tarafı tuttuklarıda bellidirde :)
şimdi burdaki arkadaşlar soracak hangi site 4 yıldır takıldığım bi siteydi ama şunu anlıyorumki boş vakit geçirdiğim boş bi site