Selam ne Düşündüğümü DUYMAK İstermisin!!! ?

Bu konuyu okuyanlar

BirFikrimVar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam değerli dostlar.

Ben MUHAMMED kimi zaman Geçmiş konularda kimi zaman günlük konular ile bazen ÖNEMLİ konular hakkında zaman zaman ise Dersler hakkında fikir ve görüşlerimi belirtiyorum bu görüşlerim kimi zaman hoşunuza gitmeye bilir bunları yorumlarda ifade edebilirsiniz , YANLIŞlarımızı belirtmekten çekinmeyin LÜTFEN.
Her hafta 1 video paylaşılacaktır bu videoyu bu konunun en son Yorumuna giderek bulabilirsiniz.

Fikir ve görüşleriniz Bizim için ÖNEMLİDİR.

ÖRNEK 1

ÖRNEK 2

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Haftaki konumuz.
Ders Çalışma Teknikleri !
Yukarıdaki örnekler video paylaşım amacı babında olmamakla beraber sadece örnek teşkil edilmesi amacı ile atılmıştır. Forum kurallarında her hafta sadece 1 video izin verilmekte yukarıdakiler sadece örnektir daha önceden bu forumda paylaştığım videolar zaten.
Eğer bu yorumu ( video ) paylaşmam kural dışı ise lütfen sadece bu yorumu siliniz.

Son düzenleme:

BirFikrimVar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Virüs mü daha tehlikeli Aşı mı ?

BirFikrimVar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sosyal devlet anlayışı. Yararlı olabileceğini düşündüğüm bir video. Sende yorumunu belirtebilirsin.

BirFikrimVar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizin Bu konu hakkında fikirleriniz nelerdir ?

BirFikrimVar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam değerli dostlar.

Ben MUHAMMED kimi zaman Geçmiş konularda kimi zaman günlük konular ile bazen ÖNEMLİ konular hakkında zaman zaman ise Dersler hakkında fikir ve görüşlerimi belirtiyorum bu görüşlerim kimi zaman hoşunuza gitmeye bilir bunları yorumlarda ifade edebilirsiniz, YANLIŞlarımızı belirtmekten çekinmeyin LÜTFEN.

Fikir ve görüşleriniz Bizim için ÖNEMLİDİR.

Senin bu konu hakkında fikrin NEDİR?