Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

Hangi Partiye Oy Vereceksiniz

• Adalet ve Kalkınma Partisi

Kullanılan: 131 50.0%
  • Demokrat Parti

Kullanılan: 0 0.0%
  • Cumhuriyet Halk Partisi

Kullanılan: 60 22.9%
  • Emek Partisi

• Millet Partisi

• Liberal Demokrat Parti

• Saadet Partisi

Kullanılan: 5 1.9%
  • Hak ve Eşitlik Partisi

Kullanılan: 13 5.0%
  • Halkın Sesi Partisi

• Milliyetçi Hareket Partisi

Kullanılan: 21 8.0%
  • Doğru Yol Partisi

• Türkiye Komünist Partisi

Kullanılan: 7 2.7%
  • Milliyetçi Muhafazakar Parti

• Büyük Birlik Partisi

Kullanılan: 3 1.1%
  • Demokratik Sol Parti

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 1.9%
  • Oy kullanmayacağım

Kullanılan: 16 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şahsen; Türkiye'nin durumu aşikar. Demokrasi adı altında teokratik bir yönetim var. Sanırım bazı şahıslar başbakanı "Mehdi" sanıyor. Bize tyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen mehdiler lazım değil. Bugün bu ülke'nin ihtiyaç duyduğu şey, gerçek anlamda özgürlüktür. Bugün basılmamış kitaplar, hükümet tarafından tehtid olarak algılanıp toplatılıyor.
Bugün Gazetecilerimiz, özgür düşünen aydınlarımız hapishanelerde bedel ödüyorlar. Bugün sağlıklı düşünebilen her birey için; Memleketin durumu ortadadır.
Seçim kampanyalarına bakarak hükümeti eleştirecek olursam, tamamen halkın göznü boyamak ve oyunu alabilmek için ülkenin durumunu mükemmelmiş gibi gösteren reklamlar üretiyorlar. Bu işler laf ile olmuyor. Laf yapmayı bilmekle, ona, buna gider yapmakla başbakan olunamaz. İcraat gerek, şu ana kadar Dokunulmazlıkları kaldıracaklardı; kaldırmadılar. Öğretmenlere vaatleri vardı; 8 senedir sözlerini tutmadılar. Bu arada gemiciklerle, milyonlarla ve yandaşı zengin etmekle ilgileniyorlardı. Artık gerçekçi olunması lazım. Artık Halk'ımızın tedbirini alması ve alternatif partiler'e şans vermesi gerekmektedir. Malesef televizyon reklamlarında, halktan yağ çekerek veya cehennemi cennet gibi göstererek bu işler olmuyor. Özgürlük şarttır. Ve belirli İnançları ve düşünceleri, siyasi çıkarı için kullanan bir hükümetten bir fayda gelmez.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Ben 2000 yılı öncesine dönmek istemiyorum. Zaten dönmek isteyenlere de sanırım seçim kapısından ekmek yok. "Geleceğe dönüş" filmini izlemelerini tavsiye edebilirim.:)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aylar Recebi Oylar Recebi Gösteriyor.. :D
Ahahaha bak bu süpermiş:D:D:D:D

---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

İnşallah AK Parti diyorum.Ama en büyük dileğim en az 367 milletvekili ile iktidar olması.

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oyumu Halk'ın Partisi, Cumhuriyet HALK Partisi'ne vereceğim.

chp halkın partisi degildir.chp elitstlerin,etiler sakinlerının partısıdir.atatürklede chp nın alakası yoktur.chp inönünün partisidir.öyle olmasa 1938 ataturk öldükten sonra paraların üzerinden,resmi dairelerden,posta pullarından ataturkun resmini kaldırmazdı chp.ataturkun partısı masalına bir avuç seçkinden başka kimsede inanma ve inanmıyorda zaten.turk halkının yuzde 90 ı dıyelım ataturku severken sadece yuzde 20 oy verıyor.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Al birini vur ötekine. Kim hangi parti gelirse gelsin Yandaşlarını zengin edecektir. Bu tabu olmuş bunu yıkamazlar !. Ak parti iktadarı öncesi yaşananları bilmeyenler Akp iktidarın olan olumlu şeyleri anlayamazlar.
Boş veya Akp ikisi arasında kalmıştım ama AKP ye atıcam. AKP yönetimin diğer partilerden önde görüyorum Boş mu atsam diye düşünmeme neden olan tek şey açılımları.
İnş tekrar tek başına iktidar olurlar. Olurlar da diğer partiler azcık akıllanır !

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
3 gün boyunca hararetli artışmalar olur:D:D bu arada neden kimse tkp ye oy atmıyor yaa:D

5 kişi oldu Bende takiptyim:)
Burdaki şahıslların çoğunun iyi birer pc kullanıcısı olduğunu düşünüyrom ama bu akp olayını çözemedim
Boyun eğme Türkiyem...

straighthate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
chp halkın partisi degildir.chp elitstlerin,etiler sakinlerının partısıdir.atatürklede chp nın alakası yoktur.chp inönünün partisidir.öyle olmasa 1938 ataturk öldükten sonra paraların üzerinden,resmi dairelerden,posta pullarından ataturkun resmini kaldırmazdı chp.ataturkun partısı masalına bir avuç seçkinden başka kimsede inanma ve inanmıyorda zaten.turk halkının yuzde 90 ı dıyelım ataturku severken sadece yuzde 20 oy verıyor.

O zamanlar paraların pulların üstünde o zamanki cumhurbaşkanının resmi olmak zorundaydı. Belki de bir ihtimal ondan kaldırılmış olabilir o resimler düşünmek lazım. Elitist olmaya gerek yok .

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ahmet Davutoğlu nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
akp nin doustan destekcileri var :D bide reklamlari her tarafta. akpciler diger reklamlari yirtip atiyor , digerler partilerin pek fanatikleri olmadigi icin olsa gerek akp afislerine 10 birine dokunan anca cikiyo. :p
digerlerin fanatikleri olsada gerci onlar sonuk kaliyo daha az fanatik denebilir.

ben akp harici kazanma sansi olan kim varsa onlardan birine vericem internet fiyatlari yuksek yetmiyo bide sansur oh ya ne ala memleket :D

osamaya veririm oyumu o bile daha iyi benim gozumde. gerci o da rahmetli oldu dedikleri gibi iyiler fazla yasamz :D
devlet kurumlarima isim dustumu kazikliyolar. dislerimi yaptiracaktim sskdan disci hepsini cekelim abi senin diyo ,yok dedik ozelde paraya kiyicaz artik :p iki tanesini yaptirdik yemyesilmidesem grimidesem tuhaf bi dolgu , ya bedava diye bu kadar ucuz olacaksa ayip valla. bitane yasli adam girdi benden once dislerim agriyo diyo cikista doktor ne dedi dersiniz ? :D adam dediki boyle agrisin bosver duser veya kirilirsa gel ozaman bakariz :D
valla ne dusenucem bilemedim . yani bence akp dusunmeden bakinca iyi de aslinda ici bos.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
emekledik, yürüyeceğiz ve gün gelecek deparlarımızla tozu dumana katacağız. hedef .....?

karazindan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şeçenekler arasında bağımsızlar neden yok anlamadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...