Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
5b333a785379ff1e503496f4.jpg

Sebahat Kumaş'ın kim olduğu son dönemde merak konusu oldu. Yer aldığı dizi projeleri ile adından söz ettiren Sebahat Kumaş, sosyal medya ve magazin basınından giderek popülerleşen bir isim. Sebahat Kumaş'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar ise internette Sebahat Kumaş'ın kariyeri ve özel hayatına dair araştırma yapıyor. Peki, Sebahat Kumaş kimdir? Sebahat Kumaş kaç yaşında ve nereli?
Karagül adlı dizi ile birlikte geniş kitleler tarafından tanınan Sebahat Kumaş, magazin basınında yer alan haberlerle tekrar gündeme geliyor. Sebahat Kumaş'ın kim olduğunu merak eden hayranları, sevilen oyuncu hakkında araştırma yaparak bilgi edinmek istiyor. İşte, Sebahat Kumaş hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı...
SEBAHAT KUMAŞ KİMDİR?
1989 yılında Aydın'da dünyaya gelen Sebahat Kumaş, çocukluk yıllarını İzmir'de geçirmiştir. Lisenin ardından erken yaşlardan beri ilgisi olduğu fotoğrafçılık alanına yönelen Kumaş, üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü'nde tamamladı.
Bir süre modellikte yapan Sebahat Kumaş 2009 yılında oyunculuğa adım attı. Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda rol alan Kumaş, 2013 yılında ekranlara gelen Karagül adlı dizide canlandırdığı "Melek" karakteriyle popüler oldu. Bu dizinin ardından Kalbimdeki Deniz dizisinde "Diyar Sarıkaya" rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.


Kaynak: Hürriyet
 

Son mesajlar

Üst