Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminde üst sıralarda yer alan oyuncu İrem Sak önemli bir takipçi kitlesine sahip. Peki, önemli yapımlarda yer alan İrem Sak kimdir, kaç yaşında ve hangi projelerde oynadı? İşte Sak’ın kariyeri ve daha önce bulunduğu yapımlar…
1566216793232.png

Güldür Güldür ve Yalan Dünya gibi projelerde canlandırdığı karakterlerle büyük beğeni toplayan İrem Sak sinema, tiyatro ve dizi sektöründe olduğu gibi sosyal medyanın da gündeminde yer alıyor. Peki, İrem Sak kimdir, kaç yaşında ve hangi yapımlarda bulundu?
İREM SAK'IN HAYATI İLE İLGİLİ BİLGİLER
İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.
İrem Sak aynı yıl içerisinde reklam filmerinde oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür'e dönmüştür.
2016’da ise yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı, Murat Boz ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaştığı romantik komedi yapım Dönerse Senindir’de rol aldı.
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla halihazırda dikkatleri üzerine çekmeye devam eden başarılı oyuncu önemli bir takipçi kitlesine sahip.
 

Son mesajlar

Üst