SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    687

Bu konuyu okuyanlar

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
c0lin dedi ki:
televizyopnda erklamını gördüm güzel tanıtımlat felan yapıyorlardı bende dedim benim n eksigim var üye olanlardan dedim ve üye oldum
sdn tv ye mi çıktı nalan sölüosun :D

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgi sömürmek için!!! adı da ilgi cekici!!! ayrıca ana sayfa nın görünüşü ve forumun temasıda ilgimi çekti sade ve güzel!!!

Bedava hizmet var niye üye olmayayım ki resimli anlatımlar flash animasyonlar en çarpıcı haberler günün bedava yazılımları

Saymakla bitmez ki ...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Alemde ÇARŞI SDN'ye karşı olurmu dedim Karşı durduğumuz herşeyi paylaşmak için burdayım :)

carsi.gif

CoNTeCAu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir Arkadasım Önerdi.;).Ne Olduysa Bende Üye Oldum.:).Takılıyorum..Gerçekten Çok Yararlı Bilgiler Var Emek Verilerek , Alıntı yapmadan paylaşımlar Yapılıyor.;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Anasayfada gördüğüm, dikkatimi çeken bir konuya cevap yazmak için

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Mobilya sitelerini geziyordum,nasıl olduysa yabancı içerik sayfalarından yönlene yönlene SDN nin .com uzantılı olanına kadar düştü yolum.Daha sonra orayı bir başkasına gösterecekken adresi yanlış girdim .net olarak burası çıktı o gün bu gündür burdayım ilk 3 ay foruma üye değildim daha sonra forumun varlığından haberdar oldum :)

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarla ilgili sorunlarıma çözüm bulmak veya başkalarının sorunlarına çözüm üretmek için

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bir üyenin peşine düştüm sonra kendimi burada buldum.

Bursaspor1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende çok önceden Tvde (teknoloji televizyonunda bi programda) görmüştüm..
Site hakkında bir kaç bilgi veriyodu. Sonra bi gireyim dedim. Daha sonra SDNkolik oldum :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Bursaspor1963 dedi ki:
Bende çok önceden Tvde (teknoloji televizyonunda bi programda) görmüştüm..
Site hakkında bir kaç bilgi veriyodu. Sonra bi gireyim dedim. Daha sonra SDNkolik oldum :D

Evet bunun katkısı benim katılmamdada yok değil :)

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
electronic gaming monthly pc magazine dvd'si veriyordu o dvd'de de sdn'in eğitim vidoları vardı.vistaya format (işime yaradı) sonra msn kişi listesi yedekleme (oda işime yaradı) google pages falan onları seyrettim sonra bu sitenin adresini alıp buraya renk getirmeye geldim :D

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Join ME dedi ki:
electronic gaming monthly pc magazine dvd'si veriyordu o dvd'de de sdn'in eğitim vidoları vardı.vistaya format (işime yaradı) sonra msn kişi listesi yedekleme (oda işime yaradı) google pages falan onları seyrettim sonra bu sitenin adresini alıp buraya renk getirmeye geldim :D

"Banlandım, uçuruldum; başka bi nick aldım (yüzüm kızarmadı bile :p ) ve yeniden aranıza geldim" demeyi unutmuşsun :O :R

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
şıklar çok zorladı beni ama sonunda doğru şıkkı buldum....

hemşerim eline sağlık

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
EGM dergisinde videolu anlatımlarınız vardı yazın ordan adına vuruldum. (bkz: olayı nerden nereye getirdim.)

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Join ME dedi ki:
electronic gaming monthly pc magazine dvd'si veriyordu o dvd'de de sdn'in eğitim vidoları vardı.
efendim bakın ilk önce kim söylemiş :)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
ogün hava cok yagmurluydu 12 arkadaşla cevap aradıgımız birtakım soruların cevabını bulmak üzereydik

(Zaman niye tek yönlü olarak akar? Gelecek geçmişten niçin bu kadar farklıdır? Evren sonluysa ve geriye kendi üstüne çökecekse, zamanın termodinamik oku da büyük çökmeye giden yolda ters yöne akacak mı? Böyle olursa bunun ne gibi sonuçları olabilir?)

formul u bulmuştuk fakat tam osırada televizyonda denizhan dakılır la ilgili bir haber cıktı herkez habere bakarken sorularımıza cevap veren arkadaş cevabı unuttu tekrar cevabı armay başladık google dan aratırmayı denedik shiftdelete.net çıktı sonra uye olduk...bu olaydan sonra arkadaşlardan 8 tanesi Çin halk cumhuriyetine gidip Buda rahiplerinin arasına katıldı ama rahiplerle traş sorunu yuzunden anlaşamadıkları için aralarına almamışlar şimdi bir oyuncak fabrikasında çalışıyorlarmış....

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Biri oy kullanmış :D
Ben hiç hatırlamıyorum nereden düştüm buraya.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
baya takip ettim sonra üyeliğim varmış :D kullandım

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Gırgır, şamata bölümlerinde dolaşmak için(maksat muhabbet olsun) diye :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ben niye üye olduğumu bile unuttum o kadar yani :mrgreen:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Mod olmak için :mrgreen: