SDN'den Genel Af !

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Dinime küfreden bir adama küfür edeceğimi ve acilen modun bunu banlaması gerektiğini söylemiştim mod beni sallamayınca aradan geçen bi 10 dakikadan sonra Allah ne verdiyse o sinirimle küfür ettiğimi hatırlıyorum beni banlayanın da ateist olduğunu biliyorum her neyse geçmiş olsun ben de dahil herkese
Arkadaşlar beni ne tarafınızla anlıyorsunuz bilmiyorum ama ben kendimce haklıyım uyarımı yaptığım halde bu mod sallamıyorsa ben gerekeni yaparım @AbsolutMilk

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
@pinterest Daha tam gelmediler bile. Belki zamanla tekrar aktif olurlar. Mesela @ReDo gelmedi, gelmeye de niyeti yok sanırım.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ben bu konuyu daha da uzatabilirim hatta moda attığım mesajları da gösteririm hatta o beni sallamayan mod var ya şu an halen görevinde ama boşver şimdi ortalığı karıştırmak istemiyorum ağzımızın tadı bozulmasın

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Ben bu konuyu daha da uzatabilirim hatta moda attığım mesajları da gösteririm hatta o beni sallamayan mod var ya şu an halen görevinde ama boşver şimdi ortalığı karıştırmak istemiyorum ağzımızın tadı bozulmasın
Bâri kimin ateist olduğunu özel mesajla atsan :) meraktan öleceğim bur da :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
50 mesajı okumaya deger mi varmı ozetleyecek?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Hazır konu aktifken yazayım görmesi gerekenler görsün.

Öncelikle kurallarımızda bir şey değişmedi. Bunun özellikle üstüne basarak söylüyorum.

Diğer bir konu ise, Aftan sonra bir kaç tane üyeliği olan arkadaşlar var. Tespit ettiklerimizi kapatıyoruz. İleride bu konuda sıkıntı yaşamamanız adına birden fazla üyeliğiniz varsa moderatör arkadaşlara bildirip kapatılmasını sağlayın.

Sonra en ufak sıkıntıda bunlar ortaya çıkıyor, sonra tüm hesaplarınız kapatılınca mağdur olmayın.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Hazır konu aktifken ben de bir şeyler yazayım, görmesi gerekenler görsün.

Öncelikle "dahi" anlamındaki "de" bağlacı, kendinden önce gelen kelimeden ayrı yazılır. Bunun özellikle üstüne basarak söylüyorum.

Diğer bir konu ise "herkez" değil, "herkes". Uyarmadı demeyin bak.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Hazır konu aktifken yazayım görmesi gerekenler görsün.

Öncelikle kurallarımızda bir şey değişmedi. Bunun özellikle üstüne basarak söylüyorum.

Diğer bir konu ise, Aftan sonra bir kaç tane üyeliği olan arkadaşlar var. Tespit ettiklerimizi kapatıyoruz. İleride bu konuda sıkıntı yaşamamanız adına birden fazla üyeliğiniz varsa moderatör arkadaşlara bildirip kapatılmasını sağlayın.

Sonra en ufak sıkıntıda bunlar ortaya çıkıyor, sonra tüm hesaplarınız kapatılınca mağdur olmayın.
Benim Mourn vardı banladılar zaten