SDN'deki gözle görülür düşüşler

Bu konuyu okuyanlar

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
arkadaşlar herhalde sdn günden güne inişe geçiyor
lütfen herkes birşeyler yazıp sdn'ye destek olalım
ve millet istifade etsin
18908 üye var
herkes günde bir mesaj yazsa bir okadar mesaj eder
ama görüyorumki yarısı bile yazmıyor

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
mehmet1101 dedi ki:
arkadaşlar herhalde sdn günden güne inişe geçiyor
lütfen herkes birşeyler yazıp sdn'ye destek olalım
ve millet istifade etsin
18908 üye var
herkes günde bir mesaj yazsa bir okadar mesaj eder
ama görüyorumki yarısı bile yazmıyor

Hoşgeldin.Seni aramızda aktif görmek isteriz.İçinden böyle bir konu açmak gelmiş,açmışsın.Hevesini kırmak istemeyiz fakat böyle polemiklerin Bize faydası olmaz. :)SDN için çalışmak lazım.SDN yi Yürekten sevmek Lazım

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ben gözümle görmedim ama hissettim, bişeyler var ama düşüş mü kalkış mı bilemicem.

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Ben gözümle görmedim ama hissettim, bişeyler var ama düşüş mü kalkış mı bilemicem.

Sıkıntı yok Ağabey.Sıcaklar malum.Bir çoğumuz tatilde.SDN Hiç bir zaman düşmez.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben hiç de inişte olduğunu düşünmüyorum. Mesaj yazmak için yazmak bize bir şey kazandırmaz ki ::)

Bu arada hoş geldin ;)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
bencede inişte değil şimdi artık herkesin bi sorumlulukları var ve eskisi kadar kimse boş diğil wolf'unda dediği gibi sıcaklardan herkes tatile çıkmış durumda bencede bi azalma yok böle şeyler bu zamanlarda normaldir ;) :) bu arada hoşgeldin başlığın baş harfi büyük olucak forum kuralları ;) :)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
SDN'ye destek olmak istiyorsanız. Paylaşın, paylaşın, paylaşın. :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Yaz gelince dükkanlarda da işler durur internet forumlarında da mesajlar azalır. yıllardır bu durum böyle. Düşüş yok. İlk bahara doğru forumu kimse tutamaz...

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Bu arada mesela anasayfada bu ay içinde hazırladığım animasyonların arasında 2 tanesine ilginç yorumlar geliyor. Bunlardan bir tanesinde farklı e-postalar ile MSN'de nasıl oturum açıldığını anlattım. Bu işlem senelerdir var ama hâlâ nasıl yapıldığını tam anlamıyla bilmeyenler aramızda. Bende en iyi şekilde bu konuyu bilmeyenlere anlatmaya çalıştım. Bazı terbiyeli arkadaşlar. "SDN eski şeyleri yeni gibi önümüze sürmeyin." gibi şeyleri söyleyip duruyor.

Eğer biri hâlâ bir şeyi bilmiyorsa onu anlatmak bizim sorumluluğumuz arkadaşlar. Birşeyleri anlatıyorsak boşa anlatmıyoruzdur. Birilerine birşeyleri öğrettiğimizi biliyoruz.

Bu konudan da hafiften bahsetmek istedim. :)

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Volkan sen hiç merak etme, onu söyleyenler sadece bencil ve ukala olanlardır bence. 'Bilmemek değil öğrenmemek ayıp' lafını bilmeyenler. Kendileri öğrenince, herhangi bir bilginin artık değersiz ve öğretilmeye layık olmadığını düşünürler. Bencildirler bu yüzden. Burada işini yapmaya çalışan editörlere de işini öğretmeye çalışırlar, ukaladırlar.
Her türlü bilgi kutsaldır, unutmayalım. Sİze eski gelen bilgi bir başkası için yepyeni bir dünya olabilir. SDN sadece size hizmet veriyormuş gibi düşünmeyin.
Ha bi de bu bahsettiğim insan grubu, kız MSNi istemeye gelince yalakadır :D

ariftopatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Volkan Taş dedi ki:
Bu arada mesela anasayfada bu ay içinde hazırladığım animasyonların arasında 2 tanesine ilginç yorumlar geliyor. Bunlardan bir tanesinde farklı e-postalar ile MSN'de nasıl oturum açıldığını anlattım. Bu işlem senelerdir var ama hâlâ nasıl yapıldığını tam anlamıyla bilmeyenler aramızda. Bende en iyi şekilde bu konuyu bilmeyenlere anlatmaya çalıştım. Bazı terbiyeli arkadaşlar. "SDN eski şeyleri yeni gibi önümüze sürmeyin." gibi şeyleri söyleyip duruyor.

Eğer biri hâlâ bir şeyi bilmiyorsa onu anlatmak bizim sorumluluğumuz arkadaşlar. Birşeyleri anlatıyorsak boşa anlatmıyoruzdur. Birilerine birşeyleri öğrettiğimizi biliyoruz.

Bu konudan da hafiften bahsetmek istedim. :)
onu diyen ukalalara benden de selam olsun. Sıfır mala alışmasınlar fazla.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Volkan aldık biz adreslerini o varlıkların. Faturalarını adreslerine gönderiyoz. Bazıları bize rakip olduğunu düşünen yerlerde çalışıyor. Bazıları ise konudan anlamasalar da hariçten gazel okuyor.

SDN bugün bir bilgisayar dergisi olarak internette varlığını sürdürüyor. Internet denilen şey olduğu sürece biz de buradayız. Her gün bilmemkaç bin kişi tarafından okunuyoruz ve en çok okunan yerimiz bizim burada ürettiğimiz içerik. Dayanamıyorlar hâliyle.

Mesela geçende bir yorum yazmış vatandaşın birisi Vuze haberine. Çok geç kaldınız demiş iki siteye iki de bağlantı vermiş. Bağlantı içerdiği için yayınlamadık, sayfaların şaftı kayabilyor diye. Sonuçta "oo yeniii hey hey" diye yayınlamadık yazılımın haberini, Azureus nereye gidiyor tadında bir haberdi. Sonuçta yazılım tanıtımları konusunda da sitenin her yerinde olduğu gibi dergideki gibi davranıyoruz. Neyse, aslında yorumu yayınlayıp altına editörün yorumu olarak "Bizim ilk yayınladığımız her haber veya makale için bütün diğer sitelere gidip aynı yorumu yazın; sonra bize gelin" diyecektim; ama böyle bir işkenceyi kimseye yapmaya gönlümün razı gelmeyeceğini düşündüm. :)

Böyle işte değerli dostlar. Rakı satışları artmış bilişim piyasasında, SDN'den diyorlar. Ama biz sadece işimizi yapıyoruz; gidip elâleme sataşmıyoruz. Soranlara da "sitemiz var" demiyoruz, "dergimiz var" diyoruz. Bu önemli bir ayrım. Biz o kadarı bu işe girişirken verdik ve aynı çizgide devam ediyoruz.

Muhteşem günler ve inanılmaz yarınlar bizlerle olsun!

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Kendini akıllı ve bilgili sanan, bilgiçlik taslayan insanlara:

Shiftdelete,İnsanın bilinçli olarak belli bir amaca ulaşmak için giriştiği hem doğal ve toplumsal çerçevesini hem de kendisini değiştiren çalışma sürecini veriyor.

Bu İyilik bilmez günücü, hasetçi, hasut insanlar ile zaten bizim işimiz yoktur.

Herhangi bir konuda iyimser olmayan, kötü yorumlayan,Zarar vermekten, üzmekten veya kötülük yapmaktan hoşlanan,Bu kimseler,Gerçekleştirilmesi zamana bağlı isteklerine katiyen varamayacaktır.

Bize duyulan sevgi ve ilgiyi,hiçbir oluşun içinde geçtiği, geçeceği veya geçmekte olduğu süre ve vakit de yitirmedik.Mutlu bir olay veya durumdan, yapılan bir iyilikten duyulan hoşnutluğu her zaman belirttik, anlattık, açıkladık, ifade etdik.

Allah Bize Gönül rahatlığı, iç dirliği vermiştir.Sonsuz şükür ederez ki, sürekli ve daima SDN yi Güneşlendirmiştir.

Biz,yenilikten yana olan SDN olarak bu gibi olumsuz, hoş olmayan sözler söyleyen,bu kimselere sarfınazar etmekteyiz.

Yazan:Efe Zoroğlu

Türk Dil Kurumu sözlüğünden yararlandım

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
"Meyve veren aĞaç taşLanır!" bu hep böyLedir... boşverin arKadaşLar... bizim bi arkadaşın deyimiyLe; "Geç ona, geç ona" :)(geç bunLarı anLamında...

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
havalar ısındı millet bayıldı eee tabi üyelerde bayıldı ayılınca gelirler :D :D :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İyi yorumlar olduğu kadar kötü yorumlarda olcak elbette.. Biz burda mutluyuz :) Yazanlarda yazsın bırakın..

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Düsüslük var.Ama yazlari hep boyle oluyor.Normal bisey.Takma kafaya .

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Geldim Gördüm Yendim yaniii veni vidi vichi. aslında tam tersi ama..

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
hava durumu gibi...

karayelden esen şiddetli rüzgrlar lodos etkisiyle akdeniz dolaylarında yağışa neden olup, marmara bölgesinde sıcaklar yükselirken sdn gözle görülür düşüş yaşıyor... şimdi spor haberleri :p

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
PcMaSTeR dedi ki:
Hortlak ! :) Patrick tarihe bak..

(A) (A) konunun içeriğinden çok konu başlığına odaklandım, o yüzden eski tarihli olması önemli değil pcmaster :)

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
FLAŞ FLAŞ SDN deki gözle görülür düşüşler artık mikroskopla bile görülemeyecek :) bilim adamaları SDN deki artışlarınsa gözün görme eşiğinin çok üzerinde olduğu için artık görülemeyeceğini bildirdi... :)

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
kim düşmüş? bir yerini incitmiş mi? anlayamadım ama geçmiş olsun :p

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kötü espiriler kuşağı olmuş burası :p :)

Son mesajlar