SDN'de ki gıcık insan tipleri

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
8 saat ekran süresini iş için kullanıyorsanız tamam ama normal kullanımda 6 saat günü çıkartmıyor mu? Saat 8 de %100 şarjla çıkıyorum , 18.00 gibi eve döndüğümde 50 civarı şarj ve 3 saat civarı ekran süresi oluyor. Yatarken de %9 10 civarı kalıyor ekran süresi de 5 buçuk 6 saat civarında oluyor. Telefonu oyun konsolu gibi değil amacına uygun kullanırsanız günü çıkartıyor. Ama siz günü her gönderide çıkartmaz diyorsunuz. Ben de size kullanmadan bu konuda yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Ek olarak fiyat/performans hakkında bir şey demedim. Sadece kullanmadan 11/Xr/SE gibi cihazları kullanıcılara yanlış aktarmanızı bahsettim.
Tekrar söylüyorum, 11 ve Xr hakkında sadece ekran eleştirisi yaptım ve yanlış bir şey demedim. Rakiplerinin gerisindeler mi ekran olarak? Fiyatlarına göre kötü mü ekranları?
Evet.

"Günü her gönderisinde çıkartamaz diyorsunuz"
Yoğun kullanımda çıkartmaz diyorum. Siz normal kullanımda 6 saat diyorsunuz. Yeterli tabii ki, daha fazlasını da veriyor, sık kullanmadan 8 saat alanlar da var. Buna bir sözüm yok.

Ama biz size yoğun kullanımda 4 saat veriyor dediğimiz zaman, se2020 kullanıcıları hemen normal kullanımda 6-8 saat diyor. Biz yoğun kullanım diyoruz siz normal kulanım diyorsunuz. İnternete bakın. Yoğun kullanımda 4 saat. Ben atamıyorum video, yaklaşık 2 hafta daha internet sorunu var.

Reaksiyon puanı
8,012
Tekrar söylüyorum, 11 ve Xr hakkında sadece ekran eleştirisi yaptım ve yanlış bir şey demedim. Rakiplerinin gerisindeler mi ekran olarak?
Evet.

"Günü her gönderisinde çıkartamaz diyorsunuz"
Yoğun kullanımda çıkartmaz diyorum. Siz normal kullanımda 6 saat diyorsunuz. Yeterli tabii ki, daha fazlasını da veriyor, sık kullanmadan 8 saat alanlar da var. Buna bir sözüm yok.

Ama biz size yoğun kullanımda 4 saat veriyor dediğimiz zaman, se2020 kullanıcıları hemen normal kullanımda 6-8 saat diyor. İnternete bakın. Ben atamıyorum, yaklaşık 2 hafta daha internet sorunu var.
SDN videosu dışında kaynak atabilir misiniz? SDN videosunda arkaplanda sürekli konum açık, hücresel veri açık , parlaklık yüksekti. Yani gerçek günlük kullanım değildi.

Reaksiyon puanı
6,381
SDN videosu dışında kaynak atabilir misiniz? SDN videosunda arkaplanda sürekli konum açık, hücresel veri açık , parlaklık yüksekti. Yani gerçek günlük kullanım değildi.
Atamıyorum dedim ya. Eğer 2 hafta daha beklerseniz atayım videolarını. Bekleyemezseniz batarya karşılaştırmalarına bakın. Hepsinde en fazla 4 saat veriyor. Belki 4 buçuk saat veren vardır.

Reaksiyon puanı
6,381
Bu konuda da tecrübeniz ile konuşun dediği zaman çelişkili geldi.
Tekrar söylüyorum konuda tecrübenizle konuşun bile demedim. Konu da gıcık insan tipleri. Yanı orada denilen şey, tecrübenizle konuşun diyen ve bunu deyip bunun tersini yapanlar gıcık olanlar. Yani tecrübenizle konuşun demedim, tecrübenizle konuşun diyenler gıcık ve bunu deyip bunun tersini yapanlar gıcık dedim.

Bundan önce de hiç tecrübenizle konuşun demedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler tahmin ettim.
3 hafta ev dışında olduğum için internet sıkıntısı var. En fazla forumda olabiliyorum. 2 hafta falan kaldı.

Reaksiyon puanı
441
Bence biraz abartın sanal makina ya linux herşeye tıklama indirdiğin şeyi virüs Total e tarat büyük değilse ?
Dikkatli kullanırsan 95'e bile 1 virüs bile sokmazsın, önüne gelen linke tıklayanlardansan 10 kullansan da virüs girer o pcye kullanım şekliyle alakalı.
normal bir çalışır ama microsoft bile 10'a yükseltin diyor.
windows7.jpg

Son düzenleme:

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
- Kilo alır mıyım?
- Boyum uzar mı?
- Justine benzemek için ne yapmam lazım?
- Technopat gibi leş site falan filan...
- Sürekli kızgın surat atanlar
boyum uzar mı en gıcık olduğum konulardan biri ulan boy uzaması bir kere genetiktir ve biz senin ne kadar uzayacağını nereden bilelim kahin değiliz ki ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet,onlar da var. Önceliklerini söylemeyen tipler ve ne istediğini bilmeyen tiplere seveceği bir şey önermek çok zor :(
benim öncelikleri az çok biliyorsundur ben Mİ9T ayarında bir telefon isterim tabi 3 sene sonra şuanda telefondan memnunum yani değiştirmek için bir sebebim yok

Tromx105ck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- Ben ıphone 7 alacağıma ama android al diyenler gelmesin diyen ıphone manyakları
2- Samsung fan boyları
3- Ne derse 3 saniye sonra farklısını diyen, ve bunu her zaman yapan insanlar
4- S20 ultra en iyi, 11 pro max en iyi, p40 pro en iyi gibi şeyler diyenler
5- Senin yaşın kaç diye herkese soran 9 yaşındakiler
6- Tecrübenizle konuşun deyip hemen sonra kullanmadığı cihaza çamur atanlar
7- Söyle rahatla konusunda mesaj kasanlar

Benim aklıma bunlar geldi

senn yşn kaç burda ne havası atıyon sen

Reaksiyon puanı
2,554
Hepiniz gıcıksınız abilerim ablalarım kardeşlerim ben burda yalnızlık çekiyorum kimse de demiyor bu herif acaba napıyor nasıldır diye hep ihmal hep ihmal olmuyor böyle ????

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Buranın karşıt sitesi olupta oradan gelenler çok olur, onlar burada sorun çıkarır sırf sitede olay olsun diye. Bir çok sitede tür’ü belirlenmemiş cins varlıklar olur, her yerde çıkar onlar

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Mesaj yazacağı konuyu tamamen okumayıp sonra önceden denilen şeyi tekrarlayan tipler