SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

• Kullanılan toplam oy
    42

Bu konuyu okuyanlar

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
lgsever ve elbruz aynı kişi mi?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ben kullanıyorum günde 1 paket gidiyor. Bir ara bırakmıştım geri başladım. Elektrosigara + bant denedim olmadı. Şu sıralar niyetim var bırakmak için bakalım ne yapacağız.
Nikotin sakızı denedin mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

lgsever ve elbruz aynı kişi mi?
Erken seçim bölümündeki yazılar duruyorsa anlayabilirsin.Aynı kişi değiliz.

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ip Man büyük usta. Bruce Lee onun öğrencisi ama dünyada üzerine tanımam Bruce Lee' nin. En büyük hayranlarından biriyim.
Bende.Mutlaka denk gelmişsinizdir.Nunçakuyla masa tenisi oynadığı video var.Daha ne yapsın.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Anne ve babam içiyor. Allah'a şükür ben içmiyorum. Hayattaki en büyük dileklerimden biri sigarayı bırakmaları..

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Nikotin sakızı denedin mi ?
Yok hocam denemedim ama benim psikolojik olarak bırakmam lazım nikotin ihtiyacı çekmesemde aklıma geliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Elektro sigara aldım bir ara nikotinde kesti beni ama kafada bitmiyor. Hep bir şeyler eksik hissediyorum gittik boşuna para verdik döndüm geri sigaraya :D

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,261
Ben kullanıyorum günde 1 paket gidiyor. Bir ara bırakmıştım geri başladım. Elektrosigara + bant denedim olmadı. Şu sıralar niyetim var bırakmak için bakalım ne yapacağız.

Bırakabilirsiniz bence, Sağlığınız daha önemli :)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Geçen sene ben de içiyordum. Yaklaşık 1 sene içtim sonra ciğer bi söndü kıçımdan nefes almaya başladım. Bırakmak zorunda kaldım tabi mecbur.

Derdiniz tasanız varsa, mutlu değilseniz sigarayı bırakmak çok zor iş. Yoğun ve mutlu bir hayatınız olacak ki sigarayı unutup bırakasınız.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Geçen sene ben de içiyordum. Yaklaşık 1 sene içtim sonra ciğer bi söndü kıçımdan nefes almaya başladım. Bırakmak zorunda kaldım tabi mecbur.

Derdiniz tasanız varsa, mutlu değilseniz sigarayı bırakmak çok zor iş. Yoğun ve mutlu bir hayatınız olacak ki sigarayı unutup bırakasınız.
Aynen o yüzden sigarayı bırakanlara hemen spora başlamayı tavsiye ediyorlar

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Aynen o yüzden sigarayı bırakanlara hemen spora başlamayı tavsiye ediyorlar
Sigara içen bi arkadaşım spora başladıktan sonra yarı yarıya daha az içmeye başlamıştı. Gerçi sporu brakınca eski haline dönmesi uzun sürmedi o ayrı konu ama...