SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bak fotoğrafını atıyorum:
1524433844396.png

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bende başvurdum hayırlısı olsun bakalım. Bir de fal baktırayım tam olsun ahahahahah fala inanma falsız da kalma demişler :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
@SomeGuy Formu doldurduysanız değerlendirme altına alınacaktır. Değerlendirme olarak size bilgilendirme yapılır gereği düşünüldüğünde.

Reaksiyon puanı
602
@SomeGuy Formu doldurduysanız değerlendirme altına alınacaktır. Değerlendirme olarak size bilgilendirme yapılır gereği düşünüldüğünde.
Merhaba Hocam. Önceki Windows konularda cevaplarım bulunabiliyor. Bugün akşama kadar izinli olabilir miyim? Çünkü telefonla yazmak benim için zor. Şimdi bilgisayarım yok akşama kadar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Arkadaşlar ufak bir bilgi yazayım. Sizler forumu doldurup başvuru yaptığınızda bize zaten bilgileriniz geliyor biz bakıyoruz uygun adaylara takip ediyoruz başvurudan önceki ve sonraki durum ve tavırlarına uygunluğuna yani bu sürece adayın durumuna göre uzunda olabilir kısa da ama kesinlikle adaylara uygunsunuz veya değilsiniz diye bir bilgi vermiyoruz. Daha sonra uygun görülen arkadaşlar denenmek için Mod adaylığına başlıyor ve en kısa bir ay veya daha uzun bir sürecte mod adaylığı olarak bakıyoruz. Bu sürec içinde uygun görülürse Mod oluyor adayımız uygun görülmez ise üye olarak devam ediyor.

Reaksiyon puanı
602
Arkadaşlar ufak bir bilgi yazayım. Sizler forumu doldurup başvuru yaptığınızda bize zaten bilgileriniz geliyor biz bakıyoruz uygun adaylara takip ediyoruz başvurudan önceki ve sonraki durum ve tavırlarına uygunluğuna yani bu sürece adayın durumuna göre uzunda olabilir kısa da ama kesinlikle adaylara uygunsunuz veya değilsiniz diye bir bilgi vermiyoruz. Daha sonra uygun görülen arkadaşlar denenmek için Mod adaylığına başlıyor ve en kısa bir ay veya daha uzun bir sürecte mod adaylığı olarak bakıyoruz. Bu sürec içinde uygun görülürse Mod oluyor adayımız uygun görülmez ise üye olarak devam ediyor.
Hocam Windows bölümünde yeni konu yok ama önceki konularda cevaplar yazmışımdır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Hocam Windows bölümünde yeni konu yok ama önceki konularda cevaplar yazmışımdır.
Dostum sen harbiden moderatörlük adaysın. Bu ne hırs abi? İlla tutturmuşsun Windows bölümünü. :D

Reaksiyon puanı
5,172

#TheDarkDead

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Yazıyım , Ama Büyük İhtimalle Alınmayacağım , Geri Kalanını Allah Bilir . :rolleyes:

Umuda Kelepçe Vuramazsınız ! ;)
Bu yazdıklarımın Hiçbir Kışkırtıcı 1 Etkisi Yoktur Boşyere Kavga Çıkmasın , Rica Ederim :cool:

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende Bu Konuya Katıldım , İnşallah Seçilirim , Yeterince Aktif Olmaya Çalışacağım
Açıkcası Fazla Umutlu Değilim , Çünkü ; Bu Seçim 1 Kaç yıl Önce Olmuş Ve Beni Alabilseler Bile Almazlar Büyük İhtimalle Ama Şunu Unutmayalım ! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::confused2::confused2:

Umuda Kelepçe Vuramasınız !

Son düzenleyen moderatör:

özel.üye

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Maaş veriyor musunuz bari :) :)
Yoksa çok boş vaktiniz var bari bir bölüm yönetin bizde omuzumuzdaki yüklerden kurtulalım, arka planda da pizza yiyip kola mı içelim demek bu?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Moderatör ekibi gönüllü olarak çalışır.
Maaş veriyor musunuz bari :) :)
Yoksa çok boş vaktiniz var bari bir bölüm yönetin bizde omuzumuzdaki yüklerden kurtulalım, arka planda da pizza yiyip kola mı içelim demek bu?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Maaş veriyor musunuz bari :):)
:D Maaş verseler iyiydi, sanal alemde bazı yerlerde üstüne para verilip mod ya da yönetici alımları oluyormuş... Yalnız ne kadar doğru bilmiyorum, kulağıma gelen bilgilerdi... İşin içinde değilim, şahsen bilmiyorum.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Moderatör aday adayı olabiliyor muyuz? :rolleyes:
"Başvurunuz alındı, olumlu olması halinde geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürlerimizle!"
Es kaza başvurumu yaptım. Bir moderatör 8 yıl içinde admin olabilir.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Moderatör aday adayı olabiliyor muyuz? :rolleyes:
"Başvurunuz alındı, olumlu olması halinde geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürlerimizle!"
Es kaza başvurumu yaptım. Bir moderatör 8 yıl içinde admin olabilir.
Adminlik güven ve iş yönetimi tecrübesi meselesi. :)

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Vay vay vay sinan mod olmus

---- Mesajlar birleştirildi ----

En son bu foruma gireli 1 yıl falan oldu

Son düzenleme:

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Merhaba,
Moderator'lük için herhangi bir post sınırı bulunuyor mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...