SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,392
:D casper'a iyi diyenleri napçaz 50 kez rapor mu edek

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Alıyorsanız maaş ile çalışıyorum. Haydi iş neydi ne yapcaktım?

Özel bilgiler arayıp paylaşıyım mı? Biraz paha patlaya bilir bu işim....

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Alıyorsanız maaş ile çalışıyorum. Haydi iş neydi ne yapcaktım?

Özel bilgiler arayıp paylaşıyım mı? Biraz paha patlaya bilir bu işim....

Konunun ilk mesajında yer alan mesajın bir kısmı aşağıdaki gibidir, moderatörlük gönüllü olarak yapılmaktadır. Başvurursan değerlendiririz.

Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız, aktif olan bir çok kategorimiz için gönüllü moderatör alımı gerçekleştireceğiz.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Cevap için sağolasınız. Şansımı Denerim. :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Moderatör kardeş bide bölüm seçme penceresi var. Masaüstü Bilgisayar bölümü yok. Yoksa o bölüme moderatör alımı yokmu?

Masaüstü Bilgisayar bölümünde @Frosa yetkili olduğu için o bölüme şuanda moderatör alımı yok. Zaten başvuru kısmında görünen bölümlere alım var.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Anladım. Çook teşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben en iyisi böyle kalıyım. Başka bölümlerde yardımlaşmak istersem veya biraz konuyu dağıtırsam uyarı felan alırım. Sonra gelip demesinler kendi moderatörlerini banlayan site.

Techpopat sosyalde bir olay kopmuştu. Moderatörleri oraya kabul etmiyorlar kendi sistemlerine alıyorlar. Bir moderatör görevlisini sisteme ihanete göre kapıdışarı etmiştiler.
Google da aratırsanız yazdıklarını okuyabilirsiniz. Sanki kabadayılık sistemi kurmuşlar

Ben demiyorum Sdn böyle sitedir ama üye gibi kalınca adam raat oluyor azda olsa. İstediği konuya yazabilir kısıtlama olmadan.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,392
Anladım. Çook teşekkür ederim.

Ben en iyisi böyle kalıyım. Başka bölümlerde yardımlaşmak istersem veya biraz konuyu dağıtırsam uyarı felan alırım. Sonra gelip demesinler kendi moderatörlerini banlayan site.

Techpopat sosyalde bir olay kopmuştu. Moderatörleri oraya kabul etmiyorlar kendi sistemlerine alıyorlar. Bir moderatör görevlisini sisteme ihanete göre kapıdışarı etmiştiler.
Google da aratırsanız yazdıklarını okuyabilirsiniz. Sanki kabadayılık sistemi kurmuşlar

Ben demiyorum Sdn böyle sitedir ama üye gibi kalınca adam raat oluyor azda olsa. İstediği konuya yazabilir kısıtlama olmadan.

Bir şey demezler merak etme bilgili olduğun başka kategori varsa onuda seçip başvurunu yapabilirsin

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Ben hala bekliyorum. :) Arada şeytan dürtüyor girip yazıp dolduruyorum boş alanları, sonrada direk kapatıyorum sayfayı.
Kendime yediremiyorum kimseye parasız hizmet veriyim diye. :D hehuhehuhe

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ben hala bekliyorum. :) Arada şeytan dürtüyor girip yazıp dolduruyorum boş alanları, sonrada direk kapatıyorum sayfayı.
Kendime yediremiyorum kimseye parasız hizmet veriyim diye. :D hehuhehuhe
maksat iyilik, kardeşlik paşam :) biz de arada yararlanıyoruz sonuçta.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Peki görüyorum ki millet beni moderatör gibi görmek istiyor.

Oylama gibi bir konu açsaydım sonuç ne olurdu bilmek isterdim. Ama mobildeyim. Üşeniyorum konu açmaya :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Peki görüyorum ki millet beni moderatör gibi görmek istiyor.

Oylama gibi bir konu açsaydım sonuç ne olurdu bilmek isterdim. Ama mobildeyim. Üşeniyorum konu açmaya :D
fazla naz iyi değildir paşam :D yaz gitsin .

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
fazla naz iyi değildir paşam :D yaz gitsin .
Amaannn ben yazarsam destan olur. Kalsın şimdilik :D Böyle Konular arasında süzülüyorum bakıyorum ne var ne yok forumda.

Seni alsınlarda ben mutlu olurum. Bir güzelinden kutlarız parti vererek :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
ben eğitim konusuna yazdım tercihimi hocam, hem parti marti demeyelim siyasete alet olmayalım :D:D:D

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
ben eğitim konusuna yazdım tercihimi hocam, hem parti marti demeyelim siyasete alet olmayalım :D:D:D
İnşallah direk haberleri geçirmezsiniz biraz kendiniz bişeyler yazarsınız yorumlayarak malum eğitim üzerine konuşulması gereken çok şey var

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
İnşallah direk haberleri geçirmezsiniz biraz kendiniz bişeyler yazarsınız yorumlayarak malum eğitim üzerine konuşulması gereken çok şey var
Adam eğitim bakanı filan yapmıyorlar zaten.
Böyle sinirli konuşmanızın nedeni ne anlamadım :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
hocam yanlışımız olduysa affola ama mutlaka katkılarınızı bekleriz hele bi olak önce :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Adam eğitim bakanı filan yapmıyorlar zaten.
Böyle sinirli konuşmanızın nedeni ne anlamadım :D
Sinirli değilim emoji kullanmayınca böylr oluyor üstelik her ne kadar herkes özgür olsada forum sayfasında hep copy paste magazin haberleri görmek canımı sıkıyor.

hocam yanlışımız olduysa affola ama mutlaka katkılarınızı bekleriz hele bi olak önce :)
Yok yanlış falan siz olmayı deneyinde bi bakın sonra

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
moderasyon zavazingosunda sınırlama var mı? mesela modertör genel moderatör'ün yetkisini kullanabilir mi? bir nevi duvarları yıkmak.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,392
moderasyon zavazingosunda sınırlama var mı? mesela modertör genel moderatör'ün yetkisini kullanabilir mi? bir nevi duvarları yıkmak.
Moderatörlük belirli konularda yetkisi var oluyor. Bir moderatör diğer moderatöre uyarı işlemi yapamaz. Sadece yorumunu veya görevli olduğu konusundaki açılan konuyu düzenleyebilir. O kadar yani. :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
Ya confiye mi anlatıyorsunuz olayı :)

Reaksiyon puanı
16,118
elbet bir code çıkar yetkileri anlamsız kılar ki code'lara fransız kalıyorum zaten.
moderatör olmam zor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...