Sdn uyuma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İlk mesajımı sen yarısmaya katılmadan once yazdım sana oy vermıyorum.

Giden gitsin banane çokta tın ama ben suna kızıyorum zorakı baskı var arkadas sana oy atmak zorundamıyım neden bole konular acılır bu yuzden artık bu sıteye gırmıcem.

Sen nasil bir insansin ya?
Mesajlari kafana gore cevirip insanlari kiskirtiyorsun.
Senin gibilerin ne isi var forumlarda bir anlayamadim,
bir halta faydaniz yok ancak cene ve fesatlik!
SDN uyesiymis uyelige bak!
Mesaj sayina bakinca belli oluyor zaten ne tiynette oldugun, birde SDN'e sahip cikiyor.
Biktirdiniz herseyden bu yuzden cekip gidiyorum meydan senin gibilere kalsin diye.
Sen kimsin nesinde burada SDN hakkinda konusuyorsun.
Kim gonderdi seni buraya?
Yok baski varmista yok bilmem neymiste, demagoji yapmadan once okumayi ogren.
SDN uyelerinden ricada bulunmusum butun fesatligini kullanarak ne hallere getirmissin konuyu.
Senin aslinda bu mesajlari niye yazdigin cok acik ortada ama prim yapamazsin burada senin gibileri gozunden tanirlar.
Amacin belli senin, bosuna kasma kendini.
SDN falan diyerek...
Daha fazla yazmaya gerek yok tas'a soylesem yarilir bu laflari bakalim sende ne etki yapacak...
yada yapacakmi...
Yaparmi ki?

Konuya son mesajimdir.
Kim ne destan yazarsa yazsin vatandasin dedigi gibi umurumda degil.

Hakkinizi helal edin, Allah'a emanet olun.
Konuya son mesajimdir.

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

whatever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sdn uyuma! hişşt kalksana sağa diyom sdn!!! hey Allahım

ktohan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İlk mesajımı sen yarısmaya katılmadan once yazdım sana oy vermıyorum.

Giden gitsin banane çokta tın ama ben suna kızıyorum zorakı baskı var arkadas sana oy atmak zorundamıyım neden bole konular acılır bu yuzden artık bu sıteye gırmıcem.

Çok üzüldüm gitme:DArkadaşlar konu açılır.Kimseye yasak yok.Rahatsız oluyorsanız girmezsiniz.Size lazım olan konulara girin.Saygılar:)

AMaTöR_Pc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sivaspora saldıranlar siz nasıl insalarsınız yahu..sdn bi ailedir eğer sende bu ailenin içinde olduğu düşünüyorsan aile üyelerine destek vermelisin.. ayrıca adam burda illa destek verin demiyor.. destek ricasında bulunuyor..vermek zorunda deilsiniz ama bu şekilde ağzınızdan salyalar akıtarak adama neden saldırıyorsunuz.. ayıptır günahtır yahu

XenTriC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emaille tüm arkadaşlarıma nasıl gönderebilirim Deney7 Tamer'i destekle olayını

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Desteklemeyenlerin neden yorumda bulunma ihtiyacı hissettiğini anlayabilmiş değilim doğrusu.

Ve bu konuda sivasporu destekliyorum.

Burada hepimiz farklı görüşlere sahip olabiliriz.Ancak bulunduğumuz forumun içinden bir adaya destek istenmesi neden rahatsız ediyor.Anlamış değilim.

Açık konuşayım bu yarışma beni hiç alakadar etmiyor aslında.Sadece HapS'a destek olmak adına takip ediyorum.

Ve çok iyi biliyorum ki, hamasi laflarla yürümez bu iş.her nekadar windowsu sevmesem de, bu forumda başta sivaspor,haps ve diğer bir çok arkadaş o sağda solda konuşan çocuğa 7 günde 7 takla attıracak windows bilgisine sahip.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Desteklemeyecek arkadaşlar neden konuya mesaj yazarak köstek oluyorlar anlamak mümkün değil

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O desteklemeyenler (hepsi alınmasın) sırf forumu karıştırmak için başka taraftan tutulan şahsiyetler..

Kaale almayın. Sivas sende kaale alma gerek yok. Veledler kendi aralarında boy ölçüşsün..

Ayrıca IP görme yetkisine sahip adminden öm atıp IP bilgileri rica ediyorum.
Sırf forumu karıştırmak için üye olan 1-2 mesajı olan yeni üyeler için..

Huzuru saadetinizi bozmayın.. :wink:

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tamer Hocam desteklemeyen 1-2 kişi olabilir, gayet doğaldır. Unutma ki çoğunluk destekliyor seni :thumbup1:

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben şunu anlamıyorum neden destek vermiyoruz diye mesaj yazmamız olumsuz karşılanıyor. Arkadaş konu açılmış böyleyken böyle girerim ben desteklemiyorum derim ne var bunda illa destek verenlerin mi girmesi gerekiyor bu konuya.

O zaman forumda şöyle başlıklar açın şu düşünceye sahipler bu konuya
karşıt düşünceliler bu konuya varmı böyle birşey ne alaka şimdide zümreleşmemi söz konusu forumda isteyen istediği yere mesaj yazar.

Forum ile ilgili bir değişiklik anketi yapıldığında yönetim ile aynı görüşe sahip olanlar cevap yazabiliyorda farklı görüşte olanlar cevap yazamıyor mu. Aynı hesap.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Ben şunu anlamıyorum neden destek vermiyoruz diye mesaj yazmamız olumsuz karşılanıyor. Arkadaş konu açılmış böyleyken böyle girerim ben desteklemiyorum derim ne var bunda illa destek verenlerin mi girmesi gerekiyor bu konuya.

karşıt düşünceliler bu konuya varmı böyle birşey ne alaka şimdide zümreleşmemi söz konusu forumda isteyen istediği yere mesaj yazar.

Forum ile ilgili bir değişiklik anketi yapıldığında yönetim ile aynı görüşe sahip olanlar cevap yazabiliyorda farklı görüşte olanlar cevap yazamıyor mu. Aynı hesap.

Sen Birşey yazma Rato

Çok Gereksiz Yerlere Çekiyosun Konuyu Desteklemiyosan Destek İstenen Bir konuya Mesaj yazman ne Kadar Anlamsız sa Senin Bu Dediğinde O Derece Anlamsız . Biz Seni Anladık Tamam Desteklemiyorsun
Senin Canın Saolsun Desteklemiyon Diye kimse Tavır almaz Sana Sadece Bu Konulara Bir şey Yazmassın Olur Biter.!

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sen kimsin ki bana yazı yazmamam gerektiğini söylüyorsun he söyler misin Sen kimsin

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Basit konular için bir birimizi kırmayalım arkadaşlar.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
@rato durdurk yere ortalığı karıştırıyorsun polemik yaratıyorsun insanların canını sıkma vermiyorsan verme tamam daha ne uzatıyorsun?

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22

İsteyen istediği yere tabii ki yazar.

Ama son cümlen konuyla alakasız.Çünkü adı üstünde orada anket var.Şöyle mi olsun böyle mi olsun diye soruluyor.

Burada ise bir soru cümlesi yok.Sadece destekleyelim diyor.Destek verelim mi diye sormuyor.

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
tamam rato kardeş ortama uyalım biz en iyisi :thumbup1:

Neye uyacağım ya zorla insanları kalıba sokmaya çalışıyorlar herkesi kendileri gibi görmeye çalışmaktan başka birşey değil yok konuya girme yok mesaj yazma yok buraya gelme. Sahip oldukları düşünce açıkca belli ama şimdi söylersem olmaz yakışık olmaz.

Ayrıca ben seni bir zorlarım görürsün. Saçma sapan millete ok atıp durma sanane isteyen istediğii yapar burada. Kimseye yalakalık olsun diyede zorla birşey olmaz herkes istediğini yapmakta özgürdür.

zootechnist
Beraber secip gonderdigimiz bir uyeye destek vermek bu kadar mi zor?

Bunu okursan ilk mesajımın çıkış kaynağını anlayabilirsin ki ben kötü birşey söylemedim sadece koyuna fikir beyan ettim ama hazmedemeyenler var

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Neye uyacağım ya zorla insanları kalıba sokmaya çalışıyorlar herkesi kendileri gibi görmeye çalışmaktan başka birşey değil yok konuya girme yok mesaj yazma yok buraya gelme. Sahip oldukları düşünce açıkca belli ama şimdi söylersem olmaz yakışık olmaz.

Ayrıca ben seni bir zorlarım görürsün. Saçma sapan millete ok atıp durma sanane isteyen istediğii yapar burada. Kimseye yalakalık olsun diyede zorla birşey olmaz herkes istediğini yapmakta özgürdür.

Sen istediğine Yor Arkadaşım . Kusurada Kalma Adayımızın Moralini Bozmana İzin Vermem Desteklemiyorsan İçinde Kalsın Ciğer Parem

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Öfkeyle kalkan zararla oturur diye bir atasözümüz var arkadaşlar, gereksiz bir konu için biraz daha sakinleşip güzel bir zamanınızda yorumlarınıza tekrar bakarsanız herkes yaptığı yanlışı görecektir.

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Gerizekalı Gerizekalı Konuşma Zorlarmış Cürmün ne Babacan Senin

Sen istediğine Yor Arkadaşım . Kusurada Kalma Adayımızın Moralini Bozmana İzin Vermem Desteklemiyorsan İçinde Kalsın Ciğer Parem

Lütfen yorumlarımızda hakaret içeren kelimeler kullanmayalım.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu arada fatih ikinci oldu olacak 549 oy oldu. Hapsı geçecek bence söz mübalağası yapmayın desteğinizi gösterin yoksa anlamı kalmıyor emeğinizin

ben verdiğiniz emeğe üzülüyorum burada romantice de katılıyorum

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Nikesteel son yazdığın cümleden seviyeni belli ediyorsun ki ben o seviyeye inan cehenneme kadar gitsem inemem o sebeple muhattap kabul etmiyorum seni

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Foruma girdiğimizde çıkan kırmızı renkteki adayımızı desteklediniz mi yazısı zaten görülüyor. Konu tartışma ortamına da döndü. O yüzden kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar