SDN Trabzonspor Kulübü

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bir beşiktaşlı olarak tarabzonspora lig de ve türkiye kupasında başarılar dilerim..

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
eyvallah çarşı izmir bizde isterdik sizde şampiyonlar liginde başarılı olun ama o teknik adam ve başkan ile işiniz zor sizin

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
logo5.jpg

Takımımızın hafta sonu Kasımpaşa ile oynayacağı karşılaşma öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda sahaya konfeti başta olmak üzere yabancı madde atılmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Duyuruda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın sahaya attığı konfetiler sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını istiyoruz. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Song kaptan olmuş ya, biz bu kafayla 25 sene daha şampiyon olamayız.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
tecrübe olarak song'dan daha iyisi mi vardı ? biz asıl bu kafayla bir yere gidemeyiz.
kovaladıkları hocanın arkasından ağıt yakan taraftar kafasıdır kastım.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Takımdaki tecrübeli oyuncuların başında gelmesi nedeniyle Song'un kaptan olması olumlu olacak bence.

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
song oynamak istese oynar istek yoktu buna sevk edick hoca yoktu ben song'un kendine gelebileceğine inanıyorum

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tecrübe olarak song bu takıma çok şey katacak bende bu kaptanlıktan memnun kalanlardanım hayırlı olsun yeni teknik heyet

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ekledim Mehmet sende artık tescilli taraftarsın

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Zaten memleketi Trabzon olup da Trabzonsporu tutmayanın kanı bozuktur biliyorsun ;)

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Öyleleri çok var maalesef ve gözümde vatan hainiler,başka bir şeyde olamazlar.

---------- saat 22:58 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:52 eklenmişti ----------

tecrübe olarak song'dan daha iyisi mi vardı ? biz asıl bu kafayla bir yere gidemeyiz.
kovaladıkları hocanın arkasından ağıt yakan taraftar kafasıdır kastım.

Tecrübeden başka birşeyi var mı?
Kaç maçta, yaptığı kritik hatalarla gol yiyerek yenildik.
Bugünde gene ayağındaki topu kaptırdıda diğer defans oyuncuları toparladı.Tekniği yok çalım atmayı beceremiyor.
Geçen seneki beşiktaş maçında dahi ne diyordu,Bobo'yu unuttuk ta gol oldu. Rakip forvet unutulur mu?
Geçen maçta oynamadı da aradık mı? Bu kadar fazla gol yediğimiz maçlarda onunda hatası yok mu yani?

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Evet yaptığı kritik hatalar sonucu gol yedik ama futbol bir takım oyunudur o hata yaparsa arkadaşı kapatır ve ben halen song un halen takımda olmasından yana olanlardanım çünkü böyle adamlar oynadıkları takımlara çok şey katarlar.
Örneğin Hagi Türkiye ye gelen en iyi yabancı oyuncudur ama bazı maçlarda gördüğü gereksiz kırmızı kartlar ve takım arkadaşlarını yalnız bırakması onun tecrübesinden birşey kaybettirmedi olduğu sürece boyunca çok oyuncunun gelişmesine yardımcı oldu.

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
benide listeye ekleyin
bize de her yer Trabzon

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ee bir maçı daha hakem katletmesi üzünden kaybettik yeter artık sadri başkan sen koca bir şehrin takımının başkanısın koy ortaya ağırlığını geri kalanını biz yaparız

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tek suçlu hakem mi?
Ben Songu eleştirirken onu tecrübeli olduğu için takıma çok şey vereceğini yazıyordunuz.
Yediğimiz golde Songun geç kalmasını gördünüz mü,
Bu takımda Songtan da egemenden de çok iyi gençler var ama bunların sözde tecrübelilikleri yüzünden bizim puanlar gidiyor.
Kötü yönetimler yüzünden takımdam soğudum.Futbolla o kadar ilgili de değilim ama benim gördüğümü yönetim göremiyorsa hoca göremiyorsa, biz kendimizi kandırmayalım.
Ünal karamanın, eskişehir maçındaki kadrosu çok daha iyi oynamıyor muydu.Tikuju 15 dk. oynadı.Ataklarımız 2 kat arttı.
Şenol hoca bir defa oynatmadı. Eskiden oynar yenilirdik,şimdi oynamadan yeniliyoruz.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
evet song un hatasından gol yedik ve çoğu kez song un hatasından maç kaybettik artık emeklilik yaşı gelmiş olabilir.

ama son yıllarda kaybettiğimiz derbi maçlarına bak hepsinde bir hakem hatası ile karşılaşıyoruz. çarşamba günü de kupa da bir maç gs ile bakalım o maç nasıl katledilecek onu bekliyorum.

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
lazuri haatasız kul olmaz.
olaya bide şöyle bak. song bir çok gol pozisyonunu bozdu/engelledi/gol attırmadı...vs vs vs...
her zaman işin kötü yanına bakma.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
araklı ben her zaman song un yanında olanlardanım zaten hemşehrim çok büyük katkısı oldu Trabzonspor a tecrübe kazandırdı tüm futbolculara sadece son zamanlarda fazla hata yapma başladı ee artık ihtiyarladı tam bir performans bekleyemiyoruz

Laputos

Asistan
Reaksiyon puanı
5
beni de ekle lazuri trabzonsporluyum bende

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
2. yarı başlıyor ve Şenol Güneş ve takımın performansını yavaş yavaş görebileceğimiz bir 2. yarı bizleri bekliyor ben takımın şuan ki performansından memnunum en azından Türkiye kupası ile sezonu kapatmamız gerekiyor

Emre_ACAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostlar benide yazın yaburiye bakeym:)

---------- saat 10:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:36 eklenmişti ----------

Zaten memleketi Trabzon olup da Trabzonsporu tutmayanın kanı bozuktur biliyorsun ;)
habu dedugunden bizim orda çok var :rolleyes::rolleyes:

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
dostlar benide yazın yaburiye bakeym:)

---------- saat 10:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:36 eklenmişti ----------

habu dedugunden bizim orda çok var :rolleyes::rolleyes:

aynen öyle emre ama elbet doğru yolu bulacaktırlar anlayacaktırlar ki kendi şehrinin takımı var iken istanbul takımını tutmanın tuhaflığını ki bizim takımımız istanbul dışına şampiyonluğu çıkaran tek takım

EE uşaklar yarın ve pazar günü maça gitmek niyetinde olan arkadaşlar var mı

fprot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizde şükürler olsun TRABZON SPORLUYUZ

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu akşam ki maçı da alalım da bari kupa finali için rahat bir nefes alalım Avrupa yolunda.

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Benide yazın bende doğma büyüme Elhamdülilah Trabzonsporluyum

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tamamdır nightmare eklendin uşaklar benden şimdilik bu kadar askerlik vakti burayı boş bırakmayın he