SDN Trabzonspor Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

REİS_FB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
maç 1-1 oldu

1944321076_09102011_1.jpg

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
allahtan iddaa ya yazmadım. zorla yazdırıyolardı bu maçı :D:D
ama biliyordum berabere biteceğini :D

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hayde bakalım canlansın bu sayfa da.

Şampiyonlar liginde ki ilk maçımızda Milano da İnter den 3 puan aldık.

Umarım diğer 3 puanlarda gelecektir.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[video=vimeo;29600023]http://vimeo.com/29600023[/video]

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılan takımımız, grubunda olduğu gibi UEFA kulüpler sıralamasında da zirvede yer aldı.

Şampiyonlar Ligi’nde oynanan 2 maç sonunda takımımız, UEFA'nın 2011-2012 Avrupa Liglerinde yer alan kulüplerin başarı sıralamasında, 236 takım arasında zirvede yer aldı. Ekibimiz, 8500 takım puanıyla en yakın takipçisi Real Madrid de dahil olmak üzere, birçok dünya devini geride bıraktı. Takımımızın UEFA katsayısı ise 9.275 oldu.

UEFA KATSAYISI NEDİR?

UEFA Katsayıları, üye ülkeleri ve bu ülkelerin takımlarını sıralamakta kullanılan bir sistem.

Uygulamanın amacı kulüpler için, UEFA'nın kendi düzenlediği turnuvalara UEFA'ya bağlı ülkelerin yerel liglerinde kupalara katılma hakkı kazanan kulüplerin seri başı olarak girip girmeyeceği; ülkeler için ise, bir ülkeden UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası'na kaç takımın katılıp katılmayacağının net olarak görülmesidir. Böylece üst sıralardaki ülkeler daha çok takımla Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanırken, alt bölümdeki ülkelerin ise ancak birkaç takımla katılabildiği bir sistem oluşturulmuştur. Ayrıca bu katsayıdan elde edilen puanların son dört sezondaki ortalaması alınarak kulüplerin UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki kuralarda yer alacağı torbalar belirleniyor. Söz konusu sistemde UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gruba katılıma 4 puan, gruptaki her galibiyete 2 ve her beraberliğe 1 puan veriliyor.

Trabzonspor

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ne diyebilirimki söylenecek hiç bşy yok, GURUR DUYUYORUZ ve ALLAH' dan bu başların devamını niyaz ediyoruz

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İnter maçına alınmayan pankartınız. İbretlik olmuş. :D

392294_230087800392021_106588929408576_533912_1818949950_n.jpg

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Takimimiz UEFA Avrupa Ligi 2. Turu'nda Hollanda'nin PSV Eindhoven takimiyla eşleşti. Eşleşmenin ilk maçı 16 Şubat haftasında Trabzon'da oynanacak.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Trabzonspor, Torric Jebrin ile 5 yıllık prensip anlaşması yaptı.

Bildiğim kadarıyla 20 yaşında kaliteli ve geleceği parlak bir oyuncu.İnşallah takımımız için faydalı olur.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Buca maçında bize karşı etkili bir futbolu vardı.

Önem verildiği takdirde Jebrin işimize çok yarayacak bir futbolcu olacaktır

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli takımından ayrılan ve ülkesine dönen Jaja'nın, kulüpte etkin yöneticilere ulaşarak, "Takıma tekrar geri dönmek istiyorum, bu kez her şey çok farklı olacak" dediği, yönetimin ise bu konuda Şenol Güneş'in onayını almadan hareket etmeyeceği öğrenildi.

Bana kalırsa Jajaya bir şans verilmeli, eğer başından beri gönderilmeseydi şampiyonlar ligi için kısıtlı olan kadromuzda birazda olsa rahatlama olurdu.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Jaja bu ülkeye gelmiş en yetenekli oyunculardan biriydi.

Evet eğlenceye düşkün, sorumsuz ama saha içerisinde ondan daha iyisini bulmak gerçekten zor

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
"Temiz lig için yürüye dur"

Fenerbahçe taraftarının 25 Aralık'ta Kadıköy'de yaptığı mitingin ardından bu kez de Trabzonspor taraftarı büyük bir organizasyon düzenlemek için hazırlıklara başladı. Trabzonspor taraftarı "Temiz lig için yürüye dur" sloganı ile bir bildiri yayınladı ve 1 Ocak Pazar günü saat 15:00'te Taksim'de bulunan Galatasaray Lisesi'nin önünde başlayacak bir yürüyüş organizasyonu düzenleyeceklerini duyurdu.

Eğer bir aksilik olmazsa bende orada olacağım, ya bu adaletsiz düzen değişecek ya da yıkalacak.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar yarın yapacağımız Galatasaray Lisesi - Taksim Meydanı arasındaki yürüyüşün Valilik tarafından ertelenmesinden dolayı yürüyüşün güzergahı TFF'nin İstinye'deki binası olarak değişti.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bugün günlerden Trabzonspor...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
47841.jpg

Burak Yılmaz'ın sağ ayak bileğinde kemik ödemi oluştuğu bildirildi.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada, golcü oyuncunun Fenerbahçe maçında aldığı darbe sonucu sağ ayak bileğinde kemik ödemi oluştuğu ve Orduspor'a karşı oynayıp oynamayacağı daha sonra yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı belirtildi.

Kaynak

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
47841.jpg

Burak Yılmaz'ın sağ ayak bileğinde kemik ödemi oluştuğu bildirildi.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada, golcü oyuncunun Fenerbahçe maçında aldığı darbe sonucu sağ ayak bileğinde kemik ödemi oluştuğu ve Orduspor'a karşı oynayıp oynamayacağı daha sonra yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı belirtildi.

Kaynak
O Sakatlandığı Pozisyonu Görmüşsünüzdür.Allah Korusun Maçı İzlerken Pozisyonda Dedim Aha Ayak Kırıldı Kariyeri Bitti.Allah Nazardan Korusun,Trabzonspor'da Oynadığı İçin Değil Sadece Bir Futbolcu Olarak Seviyorum Kendisini.Bize Her Yer Tabuzan :)

61trabzon61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O Sakatlandığı Pozisyonu Görmüşsünüzdür.Allah Korusun Maçı İzlerken Pozisyonda Dedim Aha Ayak Kırıldı Kariyeri Bitti.Allah Nazardan Korusun,Trabzonspor'da Oynadığı İçin Değil Sadece Bir Futbolcu Olarak Seviyorum Kendisini.Bize Her Yer Tabuzan :)

dün xavi milanlı adama müdahale ediyordu baktı adama geliyor tekme anında çekti. dedim işte profesyonel iyi niyet böyle olur. bide selçuğun yaptığına bak. oynatmicaksın böyle futbol fakiri adamları.