SDN Ramazan Sohbetleri - 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
ıhım ıhım ... şimcik men hep buralardayım.. fakat canımın sıkkınlığından pek bişeye karışmıyorum :) sizleri görünce dayanamadım ... aferin bana iyi ettim :p
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] [MENTION=74029]azen63[/MENTION] [MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION]

Ahbârî

Müdavim
Müdavim
6 Ekim 2009
6,274
346
263
Haklısın Abi.Ben sadece bi çorba yedim.Birazda Peynir filan işte.Tabii tonlarca su içiyorum o ayrı.:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu kilolar zaten hep onların yüzünden Kardeşim.:)
Abi Ramazan bitsin direk spor hayatı.

Forumda body'den anlayan var mı acaba? [MENTION=63117]friendly[/MENTION] abi biliyor musun? şu vitamin, aminoasit vs işlerini bilen birini?

ıhım ıhım ... şimcik men hep buralardayım.. fakat canımın sıkkınlığından pek bişeye karışmıyorum :) sizleri görünce dayanamadım ... aferin bana iyi ettim :p
@mustang @azen63 @Ahbârî
servere de bekleriz :)

mustang

Müdavim
Müdavim
30 Ekim 2008
8,663
34
228
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] abi bak bi geldin şenlendi buralar..Eksikliğini hissettirme fazla :)
Eyvallah Kardeşim.Ayrı kalamıyorum Buralardan.İnsan Dostlarını Kardeşlerini Özlüyor Fatihim.:)Bu arada İstanbul için.Son 5 Dakika.Son suyumuzuda içelim.Niyetlenelim.:)

Ahbârî

Müdavim
Müdavim
6 Ekim 2009
6,274
346
263

mustang

Müdavim
Müdavim
30 Ekim 2008
8,663
34
228
Ben Bir dışarı çıkayım.Burada bir Müezzin var.Mübarek ne Güzel Ezan okuyor Yahu.Onu bir dinleyip geleyim.:)

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
işler ne alemde? tanıtımlar durdu gibi :)

canımın sıkkınlığı da ondan zaten ya :) bir şey paylaşsak hemen başına üşüşüyorlar ... eleştiri olsa iyi de bazıları çok abartıyor. Anlamıyorum sanki bir çıkarım varmış gibi davrananlar var ve onunla birlikte her şeyi bilenler ... sanırım yıldırıyorlar :( bende ne yapacağımı bilemedim .. saf saf dolanıyom ortalıkta :D

Ahbârî

Müdavim
Müdavim
6 Ekim 2009
6,274
346
263
canımın sıkkınlığı da ondan zaten ya :) bir şey paylaşsak hemen başına üşüşüyorlar ... eleştiri olsa iyi de bazıları çok abartıyor. Anlamıyorum sanki bir çıkarım varmış gibi davrananlar var ve onunla birlikte her şeyi bilenler ... sanırım yıldırıyorlar :( bende ne yapacağımı bilemedim .. saf saf dolanıyom ortalıkta :D
Boşver sen onları. Onlarsız eksik olur zaren :D Köstek olacak elemandan bol ne var dünyada? gerekli cevapları verme konusunda yardımcın oluruz:)

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
valla orasını bilmem, yemek olabilir :D tablet olabilir :D

Tablet şu an iptal :) ilerleyen tarihlerde tekrar o konuya değinmek durumunda kalıcaz ... bazıı forumlarda bizim forumdan linkler görmek iyi oldu bu gece :)
yemek için ramazanın bitmesini bekliyorum :devil: siz spora boşuna başlayacaksınız

mustang

Müdavim
Müdavim
30 Ekim 2008
8,663
34
228
bizde 1.5 saattir imsak geçti....Ezan sesine hasret kaldık bu ramazanda:)
RABBİM Bizleri EZANSIZ KURANSIZ Bırakmasın Abi.Ben Ezan dinlemeyi çok severim.Heleki Sabah Ezanlarına hep Hayran olmuşumdur.Her seferinde ilk defa dinlermiş gibi hissederim.Bide Güzel okuyan olursa Mübarek ne güzel bir Çağrı olur O.:)

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
RABBİM Bizleri EZANSIZ KURANSIZ Bırakmasın Abi.Ben Ezan dinlemeyi çok severim.Heleki Sabah Ezanlarına hep Hayran olmuşumdur.Her seferinde ilk defa dinlermiş gibi hissederim.Bide Güzel okuyan olursa Mübarek ne güzel bir Çağrı olur O.:)

ben sana okuyayım abim :)

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
nasıl farklı sebepler ..... yiyisin yiyisin sonra başka sebepler diyorsun ... Alemsin Vesselam:)

abi ben pek fazla yemem yaa :) kısa bir hastane serüvenim oldu da orada şişirdiler beni :)

Hepsi olur.Ezan olsun,yeter benim için.:)

akşam ezanı dışında selatü selamlar okunur :) denicem senin için.. ama biraz paslanmışım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...