SDN olarak bir aday gönderelim mi?

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Haydar işinde ortada bi dümen oldugu belli :D

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Şimdiye kadar hiç yapmadığım bir şey yaparak Facebook'ta adresi paylaştım.
Bakalım bi sürü öğrencim falan var, belki yararı olur.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
haydar hocam windowsumuz lisans istiyo :p
anladınız siz onu arkadaşlar :D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
cobra11 üzme kendini :) haydar dümen hafta sonu köşe yazısında destek verecek :D

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tamer Hocam, moralini bozmaman, neşen ve pozitifliğin çok güzel. Umarım seçilecek olan iki kişi sen ve şu anda oylamada birinci giden arkadaş olursunuz da, şuna iyi bir ders verirsin. :)
Gerçi alttaki örneğe bakılırsa onun yarışmaya katılma şansı pek yok gibi :

rise dedi ki:

fatihikinci dedi ki:
Canlar Microsoft'un Türkiyede Düzenlediği Explorer 7 İçin Deney7 Yarışmasına Katıldım Desteklerseniz Sevinirim :)...
Pardon ? :devil2:
Yarışmayı tam anlayamadım ?

İnsan beşer, şaşar tabi ama rise arkadaşın tespiti gerçekten çok ilginç. :4:

Bu arada o arkadaş da herkes gibi konu açıp destek isteme hakkına sahip olmakla beraber kendi adıma onun açıtğı konuya cevap yazarak ün yapmasına vesile olmak istemediğim için konusuna iyi veya kötü bir yorumda bulunmadım.
Düşüncem ona cevap vermezsek aslında en iyi cevabı vermiş oluruz...

Her gün tekrar oy kullanabiliyorsunuz!

http://www.deney7.com/aday/tamer-yigit

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ben gölgelerin gücü adına katıldım :D prof. :p moralimi neden bozayim ki önümüzde 7 gün var ve şu an için 4. siradayiz götü giden bişey yok benim nazarımda, haydar dümende desteğini vermiş daha ne diyeyim :D

mslperisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Koskaca Haydar Dümen bile arkandayken hiç bişe olmaz :D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
pırılın abisi kunterden destek almam lazım :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Dümenden gelen destek gelmez olsun :D adı üstünde dümen :D bi haltlar olmasın sonra :D eheuhue

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
haydar dümen yok daha neler yarında hülya avşar çıkarsa şaşırmayacağım :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hadi bundan sonra sdn olarak birini adaya gönderelim :D

globy7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çoklu oy gönderenleri şikayet ettim aldığım cevap

Merhaba,

Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Kazananların belirlenmesinde oyların hiçbir önemi yok. Kazananlar tamamen jüri tarafından belirlenecek.

İyi günler dileriz.

Deney7
http://www.deney7.com/

bu cevabın üstüne bence bizde şöle kişi başı bi 10 üyelik alalımda görsünler derim ben :confused1:

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yok biz her türlü olgunluğu gösterip dalaveresiz olarak kazanacağız. Zaten orada ilk sıralarda duran Tamer hoca hariç 2 kişi var.. İlk 20de..

Yani o kadar oy faso fiso olacak en başından dediğim gibi.
Bu adamlar hiçbirşey bilmeyen sırf geyik için oraya gelen birini alıp kabak gibi oturtup karizmayı çizdirtmezler..
Merak etmeyin. Geride de olsa ileride de olsa işi bilen yatkın ve hakeden kazanacaktır...

Desteklemek için tıklayınız..

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
1i Bayan Olcakmış Yarışmacıların El Mahkumiyet Zaten

Tamer Nefsine Hakim Olursun Umarım Seçilirsen

Centilmenlik Ayağına Kızın Kazanmasını Sağlama Takip Etcem Seni Employ ilede Kayıt Tutcam :)

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bayan mecburmuymuş :S

O zaman kontenjan düştü desene.. :S

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
hergün tekrar olayı güzel oldu ;)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Yarışmanın İçeriği Farklı Bir Haber Kaynağından Okuduğuma Göre Şöyle.!

7 Ekim’e kadar sürecek olan ilk eleme sürecinde seçilecek iki kişi, 7 gün süresince belirlenmiş olan 77 görevi tamamlamaya çalışacak. Bu görevler arasında İnternet üzerinden sosyal ağlara bağlanmaktan, bilgisayar üzerinde film kurgulamaya, bankacılık işlemleri gerçekleştirmekten online alış verişe, sanal topluluklar oluşturmaktan, web ortamında fotoğraf albümü hazırlamaya kadar çok büyük bir kısmı sanal alemde gerçekleştirmeleri gereken işlemler yer alıyor.
İlk elemede belirlenen biri kadın, diğeri erkek olan iki finalistin isimleri 14 Ekim 2009 tarihinde kamuoyuna açıklanacak.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
internet bankacılığı benim işim :D diğerlerini zaten saymıyorum

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
videoyu çekmek için ormanlık alana geldim çünkü ben ormanda 10 kaplan gücünde oluyorum :D

yetkilibiri

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Başvuruların 9 Ekim 2009 tarihinde saat 17:00’da kapanmasının ardından; 1 doktor, 1 psikolog, 1 avukat, 1 oyuncu koçu, 1 41? 29! görevlisi, 1 görüntü yönetmeni ve 1 tiyatrocudan oluşan özel jüri tarafından başvurular değerlendirilecektir. Jüri değerlendirmesi ile başvurular arasından 20 adet katılımcı seçilecektir.

Seçilen 20 yarışmacı, 11 Ekim 2009 tarihinde jüri karşısına çıkacaktır. Jüri 2. değerlendirmesi sonucu, 20 kişi arasından 2 asil ve 2 yedek finalist seçilecek ve bu 4 kişi, 12 Ekim 2009 tarihinde http://www.deney7.com adresinde ilan edilecektir.

En yüksek puanı kazanan finalist 20.000 TL (Yirmibin Türk Lirası) yüklü Garanti Bankası tarafından talihlinin adına özel olarak basılacak ve Türkiye’de yapılacak alışverişlerde 20.04.2010 tarihine kadar geçerli olacak Bonus Hediye Kart kazanacaktır. Bonus Hediye Kart’ın teslim edilebilmesi için talihlinin Garanti Bankası müşterisi olması gerekmektedir. Bonus Hediye Kart; kesinlikle nakit çekimlerde, misli ürün alımında, döviz bürolarında, silah dükkanlarında, kumarhanelerde, internet alışverişlerinde, e-posta ve telefon ile ödemelerde ve kuyumcularda kullanılamaz. Günlük alışveriş limiti 5.000 TL ile sınırlıdır. Talihli ikramiyesini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz.

2. finaliste ise teselli ödülü olarak bir Hp Touch destekli masa üstü bilgisayar
verilecektir.

16 Ekim – 22 Ekim arasında, http://www.deney7.com üyeleri, finalistlere görevlerinde destek verebilecektir. Dışarıdan destek alınarak yapılan ödüllü görevlerde, finalistlere destek vererek belirtilecek koşulları yerine getiren toplam 129 destekçiye aşağıdaki ödüller dağıtılacaktır. Destekçi ödüllü görevler öncesinde, ödüller ve ödül kazanma kriterleri ile ödüle konu dereceler sitede güncel olarak belirtilecektir. Ödüller:
5 tane HP Pavilion Notebook
15 tane HP Compaq Mini Notebook
10 tane HP taşıma çantası
1 tane HP Touchsmart 26"
2 tane Intel I7 Platform Notebook
36 tane Microsoft Mouse
5 tane Casper Notebook
5 tane Casper Desktop
10 tane Casper Ext HDD
10 tane Casper UPS
30 tane Casper USB Stick

http://www.deney7.com, verilecek hediye içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı Bilgi

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Oylarımızı vermeye devam edelim..

toplamda 27bin tıklamayla farkla öndeyiz. Destek olarak da yansısın.. Ve alalım yarışmayı..