SDN Mobil Forum

Bu konuyu okuyanlar

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Sdn nin mobil forum arayüzü çok kullanışsız. Yazılar küçük tema bir garip.
Sayfalar arasında dolaşmak işkence.
Cepten foruma girmek için dolphin browser ı desktop moduna alıyorum büyült küçült uğraş dur.

DH mobil forum gibi güzel bir arayüze ne zaman kavuşacağız çok merak ediyorum.
Birde anasayfadaki forumdan son başlıklar kısmı mobil forumda Ve mobil ana sayfada görünse çok güzel olur.
Arkadaşlar sizin fikriniz nedir merak ediyorum. Acaba sadece benmi hoşlanmıyorum mobil sürümden?
Bu konuda bir çalışma yada düzenleme olacakmı?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
En büyük problem, çok belirtildi ama, konudaki sayfa sonuna gidilmemesi.Sayfa sonu dediğinde, konudaki ilk sayfaya gidiyor.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Onu gectik cevaplaya tikladiginizde alinti yapilmiyor.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Umarım bir çalışma vardır. BU böyle gitmez bence.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Mobilde alıntı çalışmıyor ya da ben göremiyorum aynı şekilde etiket sistemini sadece başkası tarafından alıntılandığında görüyorum.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Mobil site konusunda bir kaç sorun konusu mevcut ve hala yönetimden bir cevap yok. Zamanında bu bölüm (forum hakkında bölümü) ile yöneticilerin yeteri kadar ilgilenmediği konusunda biraz ağır bir dille eleştiri getirmiştim. Yönetim böyle bir şey olmadığını söylemişti. Uzatmayıp konuyu kapatmıştım. Ama kapatmamak lazımmış aynı ilgisizlik devam etmekte. Çok mu zor "gerekli çalışmalar yapılacak." ya da "Sorunu aldık ilgileniyoruz." gibisinden bir şeyler yazmak. Eğer zor ise niçin bu bölüm var. Üyeler ciddiye alınmıyor gibi bir hava var. Arka planda ne kadar canla başla çalıştığınızı az çok tahmin edebiliyorum. Bunu bize de yansıtmanız, üyelere değer verdiğinizi göstermeniz açısından daha iyi olur düşüncesindeyim.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Daha önce de etiketle ilgili sorun vardı konu açtım o konuda havada kaldı ne mesaj var ne ses ne seda.

Cevap verilmeyecekse boşa da bölüm açmanın anlamı yok.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Arkadaşlar yakında forum için android ve ios için uygulamalar yayınlamayı planlıyoruz. Yakın ne kadar yakın derseniz vBulletin bu hizmeti sunuyor kısa zamanda alacağız ama yayınlarken bir sorun çıkar ve uzarsa diye net bir tarih sözü veremiyorum ama mobilde çok rahat edeceğiz kısa zamanda. :) Şimdilik forumu forum runner üzerinden de gezebilirsiniz.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Aha cevap geldi. Kıyamet mi kopacak ne :D Sabri de geçenlerde gol atmıştı, Bülent Ersoy moonwalk yapıyordu, şimdi de bu... Yok yok kesin kıyamet kopacak :p

Cevap için teşekkürler keyim logerim. Üperim yanacıklarından :D