SDN Galatasaray Kulübü

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
su volkan ile ilgili bi pankart açıyolarmış polis müdahele etmiş falan o pankartta ne yazdığını bilen var mı?

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kimileri şampiyonluk kutluyor kimileri galibiyet fark budur :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
22.05.2013 Tarih acıklama bence böyle olcak 3 de 3 oynadık ama 3 de 0 yaptık bizim icin büyük başarı

aykut kocaman :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ujfalusi’den mutlusu yok

Galatasaray'ın 19. şampiyonluğunu kutladığı sırada çok ilginç bir an yaşandı. Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Tomas Ujfalusi, seromonide beklediği sırada manken olduğu belirtilen bir genç kadın tarafından öpüldü.

[video=youtube;QTMpnGDlDeI]http://www.youtube.com/watch?v=QTMpnGDlDeI[/video]

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Forum artık saçma sapan bir hal almaya başladı.. Fikirler, kurallarla karıştırılır olmuş. Bu yüzden foruma bir süreliğine girmeyi düşünmüyorum, umarım bu süre içerisinde değişen bir şeyler olur. Sağlıcakla kalın

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Forum artık saçma sapan bir hal almaya başladı.. Fikirler, kurallarla karıştırılır olmuş. Bu yüzden foruma bir süreliğine girmeyi düşünmüyorum, umarım bu süre içerisinde değişen bir şeyler olur. Sağlıcakla kalın

Hayrola renkdaş ne oldu

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Galatasaray Bayrakları Köprülere Asıldı

Galatasaray Bayrakları, bugün öğlen saatlerinde İstanbul’daki köprülere asıldı.

Artık geleneksel hale gelen uygulama nedeniyle Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 200'er metrekare büyüklüğünde dev Galatasaray Bayrakları asıldı.
BKotQKnCQAAsabG.jpg

http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/17038.php

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8

kesinlikle katılıyorum...

birileri çıkmış "pislik" atıyor..
düzeltme yapıp cevap veriyorsunuz.. (hakaret yok, yalan , iftira yok ...)

sizin mesajınız siliniyor.. :))) esas mesaj duruyor :)

ortam zaten ne halde hala yalan yanlış ergen muhabbeti yapılıyor eleştiriyorsun kendi mahallene git deniyor..

buna tepki gösteriyorsun tepki mesajın siliniyor :) diğer mesaj duruyor...

Burası FORUM , taraftar safyası değil...
bunu üylerin ve Mod'ların iyi anlaması gerekiyor...

silmeden cevap verecek "abi MOD" varsa konuşalım...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
kesinlikle katılıyorum...

birileri çıkmış "pislik" atıyor..
düzeltme yapıp cevap veriyorsunuz.. (hakaret yok, yalan , iftira yok ...)

sizin mesajınız siliniyor.. :))) esas mesaj duruyor :)

ortam zaten ne halde hala yalan yanlış ergen muhabbeti yapılıyor eleştiriyorsun kendi mahallene git deniyor..

buna tepki gösteriyorsun tepki mesajın siliniyor :) diğer mesaj duruyor...

Burası FORUM , taraftar safyası değil...
bunu üylerin ve Mod'ların iyi anlaması gerekiyor...

silmeden cevap verecek "abi MOD" varsa konuşalım...

Ben o yüzden elimi ayağımı cektim eskisi gibi forum tadı tuzu kalmadı spor bölümünde olayları buraya getirenler ilk kıvılcım cıkaranllar real madrid macında laf söyleyenler küfür edenler ve forumun huzur bozanlar bazı mod arkadaşlarımızın üzerine bilinerek gidilmesine ve onları cileden cıkarana tek tahrik edenler duruyor ama bu forumda bazı değerli insanlar ya ayrıldı ve ya bannlandı ama bu huzuru bozan ilkler duruyor o yüzden bende artık fazla girmiyorum eskisi gibi sadece galatasaray bölümüne yazıyorum ve galatasaray konuları acıyorum ama halen bazıları kendilerine ve ya klüblerin konusu geçmediği halde halen gelib laf sokuyor tartışma ortamı yaratılıyor Benim [MENTION=19025]AliA[/MENTION] dan ricam Ben dahil kim bu huzur bozucu ve tartışma yaratan konulara sebeb veriyorsa forumda uzaklaştırılsın takip alınsın bu forumda herkes her yere yazabilir ama seviyeli bir şekilde burası senin burası bizim olmamasılazım eğer böylesede forum ismi Spor Forum Platformu diye değiştirilsin

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Günaydın renktaşlarım :)

Fenerbahçe kulübünde sabah mabah dinlemeden sohbet ediyorlar nerede bu kulübün insanları.. :D :D sû uyur düşman uyumaz :p heheh :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Günaydın [MENTION=327890]Empatik[/MENTION] kardeşim

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] ve [MENTION=136676]IThelp[/MENTION], [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] BANlattırıldıktan sonra, zaten buralarda takılmanın bir anlamı kalıyor mu?

Bende buraya artık sırf [MENTION=19025]AliA[/MENTION] Üstatın paylaşımlarına göz atmak için girmeye başladım... Bir de C# ve ASP.Net gibi alanlarda herhangi yardımcı bir konu var mı diye bakıyorum ki... Forumun bu tarz yazılımı olaylarından ne kadar uzak kaldığı hepimizin malumu...

Bir de her ne olursa olsun GALATASARAY sayfamızı sürekli takip etmek bir alışkanlık halini aldı...Sayfamızdan her ne olursa olsun vazgeçemiyoruz... [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] kardeşimizden sonra neyse ki [MENTION=115445]gs_kadir[/MENTION] ve [MENTION=162877]ALPARS[/MENTION] kardeşlerimiz var ki [MENTION=19025]AliA[/MENTION] Üstat'a yardım edip hareketlilik katıyorlar sayfamıza...

Sayfamızda emeği geçen herkese, bu güzel haftanın başlangıcında bir teşekkür etmiş olalım.

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] Aurelien Chedjou bitmiş ? :D Sende doğrularsan inanacağım :)

Birde bu oyuncu nasıl ya iyi mi ? :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
@trnc ve @IThelp, @deatmania BANlattırıldıktan sonra, zaten buralarda takılmanın bir anlamı kalıyor mu?

Bende buraya artık sırf @AliA Üstatın paylaşımlarına göz atmak için girmeye başladım... Bir de C# ve ASP.Net gibi alanlarda herhangi yardımcı bir konu var mı diye bakıyorum ki... Forumun bu tarz yazılımı olaylarından ne kadar uzak kaldığı hepimizin malumu...

Bir de her ne olursa olsun GALATASARAY sayfamızı sürekli takip etmek bir alışkanlık halini aldı...Sayfamızdan her ne olursa olsun vazgeçemiyoruz... @deatmania kardeşimizden sonra neyse ki @gs_kadir ve @ALPARS kardeşlerimiz var ki @AliA Üstat'a yardım edip hareketlilik katıyorlar sayfamıza...

Sayfamızda emeği geçen herkese, bu güzel haftanın başlangıcında bir teşekkür etmiş olalım.

Aynen katılıyorum sana Ben forumda teknik konularda üyelerimize yardımcı olmak icin giriyordum spor bölümlerde sandece Galatasaray bölümüne girerdim birde transfer haberlerine bakardım hiç tartışmalara girmezdim taa ki real olan macımaza dek bazı üyeler hepniz iyi bilirsiniz @deatmania saldırmaya başladılar ben deatmania tanımıyordum sohbetliğim varmıydı yok sadece mod olarak görüyordum galatasaraylı olduğunu bile bilmiyordum neyse bu kişiler yazmaya başladı atılar tutular tartışmaya zemin yaratıyorlardı 1 ve 2 gün sadece okuyordum mesajlar hatini aşınca. @deatmania sildi bir kaç mesajı sonra bu gruplaşma yapanlar saldırmaya başladı ağız birliği yapmış gibi deatmania'ya sonra ben yazmaya başladım ama huzur bozmank icin değil mod arkadaşımızın taraftarsız olduğunu dile getiriyordum ki bu sefer bana sataşmaya başladılar bende 1 dedim 2 dedim 3 dedim artık tutamadım kendimi bende başladım hata biri daha öteden gelmiş hiç kendinisini tanımam forumdacevap bile vermemişim kendisine küfür yedim o mesajı silindi olan @deatmania arkadaşımıza oldu adamı cileden cıkardılar bende cektim kendimi artık varsınlar yazsınlar ve şuan bile halen yazıyorlar ama ben bu sayfadan başka spor konusuna cok yazmam diğer konulara ne fener alehinde yazarım ne de başka takıma

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Hocam, yapacak birşey yok... Sallayın Gitsin.. Değmez bile..
Banlanmadan önce @deatmania ile birkaç muhabbetimiz oldu.. Ortak fikrimiz, sadece kendi sayfamızda güzel bir ortam yaratıp etliye sütlüye bulaşmamaktı.. Ama işin ilginç tarafı da renkdaşımızın, hiçte sporla alakalı olmayan bir tartışma yüzünden banlanmış olması...
Benim asıl hayret ettiğim @Kurşun Kalem 'in arada nasıl kaynadığı... O kadar seviyeli bir insana ne oldu öyle bir tartışma içine girdi, hayret..

Neyse.. Dediğim gibi... Yapacak birşey yok. Kalan sağlar bizimdir... Mümkün olduğunca, Renkdaşlarımızın tartışma ortamına girmemesi en güzeli...
@AliA 'nın transferlerle ilgili haberlerini dört gözle beklemedeyiz.
Hepinize iyi forumlar, Renkdaşlar...

Bizim bir tane ufaklık renkdaşımız dolanıyor buralarda arada bir yerlerde cıkyor şimdi kimbilir nerelerde kime cevap veriyordur seviyeli bir şekilde :) onu buralara cekelim aralarda kaynayıp gitmesin ona yukarda soru sormuş transferlerle ilgi [MENTION=19025]AliA[/MENTION] 'ya :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Aynen katılıyorum sana Ben forumda teknik konularda üyelerimize yardımcı olmak icin giriyordum spor bölümlerde sandece Galatasaray bölümüne girerdim birde transfer haberlerine bakardım hiç tartışmalara girmezdim taa ki real olan macımaza dek bazı üyeler hepniz iyi bilirsiniz @deatmania saldırmaya başladılar ben deatmania tanımıyordum sohbetliğim varmıydı yok sadece mod olarak görüyordum galatasaraylı olduğunu bile bilmiyordum neyse bu kişiler yazmaya başladı atılar tutular tartışmaya zemin yaratıyorlardı 1 ve 2 gün sadece okuyordum mesajlar hatini aşınca. @deatmania sildi bir kaç mesajı sonra bu gruplaşma yapanlar saldırmaya başladı ağız birliği yapmış gibi deatmania'ya sonra ben yazmaya başladım ama huzur bozmank icin değil mod arkadaşımızın taraftarsız olduğunu dile getiriyordum ki bu sefer bana sataşmaya başladılar bende 1 dedim 2 dedim 3 dedim artık tutamadım kendimi bende başladım hata biri daha öteden gelmiş hiç kendinisini tanımam forumdacevap bile vermemişim kendisine küfür yedim o mesajı silindi olan @deatmania arkadaşımıza oldu adamı cileden cıkardılar bende cektim kendimi artık varsınlar yazsınlar ve şuan bile halen yazıyorlar ama ben bu sayfadan başka spor konusuna cok yazmam diğer konulara ne fener alehinde yazarım ne de başka takıma

Hocam, yapacak birşey yok... Sallayın Gitsin.. Değmez bile..
Banlanmadan önce [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] ile birkaç muhabbetimiz oldu.. Ortak fikrimiz, sadece kendi sayfamızda güzel bir ortam yaratıp etliye sütlüye bulaşmamaktı.. Ama işin ilginç tarafı da renkdaşımızın, hiçte sporla alakalı olmayan bir tartışma yüzünden banlanmış olması...
Benim asıl hayret ettiğim [MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION] 'in arada nasıl kaynadığı... O kadar seviyeli bir insana ne oldu öyle bir tartışma içine girdi, hayret..

Neyse.. Dediğim gibi... Yapacak birşey yok. Kalan sağlar bizimdir... Mümkün olduğunca, Renkdaşlarımızın tartışma ortamına girmemesi en güzeli...
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] 'nın transferlerle ilgili haberlerini dört gözle beklemedeyiz.
Hepinize iyi forumlar, Renkdaşlar...

Bu arada yazmayı unuttum...
GALATASARAY Sutopu Takımımız bugün IYIK i yenmesi durumunda, seriyi 3-0'a taşıyarak ŞAMPİYON olacak
ve
GALATASARAY Engelsiz Aslanlarımız da İzmir Belediye'yi yenmesi durumunda, sezonun bitmesine 2 maç kala ŞAMPİYON olacaktır.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bizim bir tane ufaklık renkdaşımız dolanıyor buralarda arada bir yerlerde cıkyor şimdi kimbilir nerelerde kime cevap veriyordur seviyeli bir şekilde :) onu buralara cekelim aralarda kaynayıp gitmesin ona yukarda soru sormuş transferlerle ilgi @AliA 'ya :)

Bizim Meşhur [MENTION=327890]Empatik[/MENTION] ten bahsediyorsunuz galiba, Hocam :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Şecu, Nani, Alper filan konuşuyorlar işte arkadaşlar. :p

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Q7 ve alper kesin onu biliyorum bende bizim hiç ummadığımız bir isim gelcek bakın demedi demeyin :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Şecu, Nani, Alper filan konuşuyorlar işte arkadaşlar. :p

Şu defansa SAĞLAM bir takviye yapılsın da gerisi farketmez.. Hava toplarına hakim, defansı toparlayacak bir eleman lazım..

Bu arada SporX'in haberine göre Carlinhos imza aşamasına gelmiş.. Ne kadar doğru bilemiyorum...

944511_10151480060576843_554670335_n.jpg

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
kazım geri gelecek gibi gelsin iyi bir yedek olur

Carlinhos anlaşmışlar gibi ama ödeme taksit bir sorun var gibi

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
kazım geri gelecek gibi gelsin iyi bir yedek olur

Carlinhos anlaşmışlar gibi ama ödeme taksit bir sorun var gibi

Para mühim değil Hocam... Geçen sene 350 000, bu sene 400 000, gelecek sene de Yarım Milyona yakın Forma satılacak... :)
Şampiyonlar Ligi Geliri falan filan derken.. ooooo :)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kulaklarım çınladı yahu :)

Abi defansı toplayacak en iyi isim Riberydi ancak olmadı :( :D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Kulaklarım çınladı yahu :)

Abi defansı toplayacak en iyi isim Riberydi ancak olmadı :( :D

Aslında Haklısın.. Adam o kadar hızlı ki her iki defansı da topluyor... Vakti zamanında görmüştük... :)
Zaten bizim İmparator'a kalsa 0 5 5 taktiği ile çıkacak her maça :p
Ama artık bize gerçekten doğru dürüst bir defans adamı lazım. Carlinhos u bilmiyorum ama şu fransız (adını bile yazmıyoruz...Olmaz olsun böyle Ad) iyi gibi görünüyor...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu yıl iyi para geldi klübe inş seneye de böyle devam eder gecen yıl 42 bin kombine satıldı be sene 50 bin bulur bence kale arkasını güney tribün kombine işini ultraaslan ilgilencek cünkü kontröl ultraaslanda olması daha iyi oraların

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bağdat caddesinde ne işin var gel şöyle istiklal caddesine doğru lisenin oralarında takıl gitme öyle uzak yerlere :)

Her horoz kendi çöplüğünde öter demişlerdi bir keresinde o günden beri onların çöplüğüne pisliyorum abi. :D :D