SDN Galatasaray Kulübü

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bu yıl iyi para geldi klübe inş seneye de böyle devam eder gecen yıl 42 bin kombine satıldı be sene 50 bin bulur bence kale arkasını güney tribün kombine işini ultraaslan ilgilencek cünkü kontröl ultraaslanda olması daha iyi oraların

Hocam, kombine sayısı geçen sene de rahat 50 000i bulurdu... Ama yönetim aşırı talep yüzünden kombine satışını durdurdu... Yani rakam tamamen yönetimin eseri.. Yoksa çok daha fazla kombine satılırdı... Galiba, yönetim biraz da biletli seyirciyi düşündü...

Her horoz kendi çöplüğünde öter demişlerdi bir keresinde o günden beri onların çöplüğüne pisliyorum abi. :D :D

Sen yine de dikkat et [MENTION=327890]Empatik[/MENTION] kardeşim. Şaka da olsa, söylediklerin yüzünden hedef alınma şansın var.. Böyle birşeyin olmasını istemeyiz. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bu sene hoca A2 den 2 kişi cıkaracak gibi görünüyor kadroya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam, kombine sayısı geçen sene de rahat 50 000i bulurdu... Ama yönetim aşırı talep yüzünden kombine satışını durdurdu... Yani rakam tamamen yönetimin eseri.. Yoksa çok daha fazla kombine satılırdı... Galiba, yönetim biraz da biletli seyirciyi düşündü...

Sen yine de dikkat et @Empatik kardeşim. Şaka da olsa, söylediklerin yüzünden hedef alınma şansın var.. Böyle birşeyin olmasını istemeyiz. :)

[MENTION=327890]Empatik[/MENTION] [MENTION=74639]EropaKING[/MENTION] haklı bu konuda

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
neyse aslanlar ben işteyim cıkıp bir sigara iceyim sonra öğlen yemeğe cıkacam 1 den sonra görüşürüz şimdilik kendinize iyi bakın görüşürüz

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
neyse aslanlar ben işteyim cıkıp bir sigara iceyim sonra öğlen yemeğe cıkacam 1 den sonra görüşürüz şimdilik kendinize iyi bakın görüşürüz

Aynen Hocam, bende şu kodlamaya geri döneyim..
[MENTION=136676]IThelp[/MENTION], [MENTION=115445]gs_kadir[/MENTION], [MENTION=327890]Empatik[/MENTION], [MENTION=19025]AliA[/MENTION], [MENTION=162877]ALPARS[/MENTION], [MENTION=201814]XXXX37[/MENTION], [MENTION=30137]komoon[/MENTION] ve tabii ki sen, [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] kardeşim ... Hepinize güzel bir gün dilerim, Renkdaşlar.

Şimdilik Allah'a emanet.. Selametle :)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=74639]EropaKING[/MENTION] [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] mı kaldı usta ? :S

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Galatasaray SK ‏@GalatasaraySK
Doğumunun 126. yılında kurucumuz Ali Sami Yen Bey'i saygıyla ve rahmetle bir kez daha anıyoruz...

BKsdI85CUAAbb2z.jpg

Ali Sami Yen: 1 Teşrin 1905'te mektebin beşinci sınıfında edebiyat muallimimiz merhum Mehmet Ata beyin dersi esnasında birkaç arkadaş baş başa vererek Galatasaray'da bir futbol kulübü kurmaya karar verdik. İlk müteşebbisler oyuna ve mücadeleye meyyal arkadaşlardan Asım Tevfik Sonumut, Reşat Şirvani, Cevdet Kalpakçıoğlu, Abidin Daver, Kamil...gibi gençlerdi. Mektepde tahsilde bulunan Bulgar ve Sırp talebesinden çevik ve kuvvetli olanlar da bize iltihak etmişlerdi. Asım'ı muhasebeciliğe, Cevdet'i ikinci reisliğe seçmiş, kendim de Reis olmuştum. Asım her hafta arkadaşlardan birer kuruş toplamakda mahir olduğu için kendisini muhasebeci yapmıştık. Ben Reisliği topu yağlayıp şişirmekle almıştım. Topumuza evladım gibi bakardım. Zaten varımız yoğumuz da toptu. Mektebe gelirken, domuz sokağından geçer, domuz yağı alırdım. Topu onunla yağlar, şişirirdim; yamasını yeni pabucumdan kesmiştim. Bunu gören arkadaşlar, bana hepimizden fazla paye vermişlerdi. Yani o zaman Reisliğe ve diğer vazifelere payeyi, en çok çalışan kazanırdı. Cevdet de ikinci Reisliği formaları yıkadığı için almıştı.

Ali Sami Yen: "Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek."

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
İnşAllah adam akıllı, vukuatsız, dostluk içinde yep yeni bir lige adım atarız.

Ama önce.. .Yıldırım Demirören bi git Allah aşkına. :p

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Adı yakışmaz bize :p

Al benden de o kadar Hocam... Yazamadım gitti... Mönchengladbach gibi bişey.. Ama sağlam bir oyuncuymuş.. inşAllah, hayırlısıysa olsun diyelim..

[MENTION=327890]Empatik[/MENTION] kardeşim...Elbette kalmadı.. Sonuçta Banlandı ama Deat bi şekilde takip ediyordur bizi..
Yeter ki selamımız gitsin ..Yoksa burda olup olmaması önemli değil :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Chedjou'nun adına rağmen piyasa değeri: 12 milyon Yuro. (27 yaşında)

Carlinhos'un adına göre değeri: 4 milyon yuro. (26 yaşında)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
316241_548770008515032_156570869_n.png

ÜST ÜSTE YEDİNCİ KEZ ŞAMPİYONUZ!! Tebrikler ENGELSİZ ASLANLAR!

Engelsiz Aslanlar, Garanti TSB Süper Lig Play-Off Final Grubu dördüncü maçında İzmir BŞB. ile karşı karşıya geldi. Ahmet Cömert Spor Salonu'ndaki mücadeleyi 49-92'lik skorla kazanan takımımız play-off final grubunun bitimine iki maç kala şampiyonluğu ilan etti ve üst üste yedinci kez ligde şampiyon oldu.
http://www2.galatasaray.org/basketbol/tekerleklisandalye/haber/17043.php

DÜNYA ve AVRUPA ŞAMPİYONU ENGELSİZ ASLANLARIMIZI Tebrik Ederim...

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@AliA :D

[video=youtube;CFDOvECYnrA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CFDOvECYnrA[/video]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Oradaki bütün kadınları toplasan Yolanthe'nin tırnağı etmezler. :D

Ayrıca bir daha da şarkı söylemesin bunlar. :D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
GALATASARAY 8-6 İstanbul Yüzme İhtisas (İlk Yarı Sonucu)

Maçı Kazanmamız Halinde Şampiyon Olacağız.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
GALATASARAY 15-7 İstanbul Yüzme İhtisas (Maç Sonucu)

Seride durumu 3-0'a getiren GALATASARAYımız 2012-2013 Sezonunda SUTOPU ŞAMPİYONU olmuştur.
Tebrikler Aslanlar :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ŞAMPİYON GALATASARAY!

Galatasaray Sutopu Takımı, Deplasmanlı 1. Lig'de bir kez daha namağlup şampiyon!

Final serisinin ikinci maçında İYİK'i 15-7 mağlup eden takımımız, üst üste dokuzuncu, son 23 yılda 19. şampiyonluğunu kazandı.

http://www2.galatasaray.org/susporlari/sutopu/haber/17051.php

Sutopu takımımızda 19. Şampiyonluğunu ilan etti.Tebrikler sutopu takımımıza :)

Bu arada Emre'nin doğum günüymüş bugün.
Nice senelere...
263377_10151619036829265_1718189242_n.jpg

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bune ya 23 yılda 19. şampiyonluk maşallah diyelim :)

bu arada sonradan farkettim 19 lar çogaldı bu sene :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bonservis bedeli olarak 10 milyon avrodan fazla vereceğimiz bir oyuncu beklemesin kimse, beklentiyi ona göre tutun derim.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Alper hayırlı olsun melonunda bonservisi almak lazim

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan derbide yapılan seremonide de Trabzonspor formalı çocuğun olmadığı görüntülerden ortaya çıktı.

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/bir-forma-krizi-daha-162506.html

:D

Bu arada Alper hayırlı olsun. :)

Şu erdem şenerin ahmet çakarın gözüne gözüne sokacaksın bu haberi

Alper hayırlı olsun melonunda bonservisi almak lazim

amk3.jpg

Bu arada Günaydın Sarı kırmızı renkdaşlarım

şu yorumu okudunuzmu bunlar azizin kuklaları

http://skorer.milliyet.com.tr/ercan...lp-elektrosu-/YazarYazisi/1711653/default.htm

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Apaçiye hayır!

nani_b.jpg

Nani mi? Q7 mi?

Galatasaray’ın ilgilendiği Luis Nani ve Ricardo Quaresma benzer tipte futbolcular. İki Portekizli de hem sağ hem sol kenarda görev alabiliyor. Nani’nin belki Q7 kadar geniş yelpazeli bir CV’ye sahip olduğu söylenemez. Ama 6 sezon kesintisiz olarak Manchester United forması giymek kolay değil. Quaresma’nın çok takım değiştiriyor olması bu oyuncunun belli bir yerde tutunamadığını ve gittiği yerde uyum sorunu yaşadığına işaret ediyor. Başarısız Barcelona macerasının ardından Porto’da yeniden doğan Q7 için mavi-beyazlı formadan sonrası kocaman bir hiç! Chelsea, Inter, Beşiktaş derken 29 yaşında AlAhli’ye kadar düştü.

Nani’nin Q7’den 3 yaş küçük olmasına karşın neredeyse iki katı milli formayı giymesi aradaki farkı özetliyor. İki oyuncuyu karşılaştırdığımız zaman da Manchester United’lı yıldızın ağır bastığı bariz olarak gözüküyor.

YETENEK

İki oyuncunun da yetenekleri üst düzeyde. Bunu kimse inkar edemez. Ancak bunların oyuna ne derecede yansıttığı işin önemli tarafı. Nani de Quaresma da sağ ayaklarını ağırlıklı olarak kullanabilen ama iki kanatta da oynayabilen isimler. Klasik kanat oyuncusu olmanın dışında ters kanatta içeri katederek rakip defansı zor duruma düşürebiliyorlar. Q7’nin en büyük özelliği kendine özgü vuruşu ‘trivela’. Daha atletik olan Nani ise Q7’e göre rakibini daha kolay geçebilen ve daha seri hareket edebilen bir futbolcu.

Nani (10/8), Quaresma (10/7)

KARİYER

Nani de tıpkı Quaresma ve Ronaldo gibi S.Lizbon’un altyapısından yetişti. Nani, CR7 Real Madrid’e transfer olduktan sonra bu futbolcunun boşluğunu dolduracağına inanılan bir isimdi. Kariyerinin en parlak dönemini geçirdiği 2010/2011 sezonundaki müthiş performansıyla M.United’ın şampiyonluğunda önemli rol oynadı. Daha sonra kariyeri düşüşe geçti. Q7 ise Portekiz dışında hiç başarılı değil. Yıldızının parladığı S.Lizbon ve Porto dışında kocaman bir hiçti. İtalya, İspanya ve İngiltere‘de 50 lig maçında sadece 2 gol atabildi.

Nani (10/8), Quaresma (10/6)

DEVAMLILIK

Quaresma’nın en büyük handikaplarından biri devamlılık yönünden eksik olması. Q7 sahada oyundan kopuyor ve performansını genele yayamıyor. Nani ise çok daha oyuna konsantre bir futbolcu. Zaten iki ismin istatistiklerine baktığınız zaman M.United’lı oyuncunun daha istikrarlı olduğu görülebilir. Nani profesyonel olarak 3-4 sezon daha eksik oynamasına rağmen Q7’nin maç sayısını yakalamış durumda.

Nani (10/8), Quaresma (10/5)

TAKIMA KATKI

Burada da açık ara Nani önde. Başarısı Portekiz ile sınırlı Quaresma, Premier Lig, Serie A ve La Liga’da varlık gösteremedi. Q7’nin Beşiktaş performansı bile çok kötü. Olcay Şahan bir sezon içinde Quaresma’nın iki yıllık istatistiklerini geride bıraktı. Nani, Premier Lig’de hocası Alex Ferguson’la sorun yaşadığı son dönem hariç hep ön plandaydı. 2010/2011 şampiyonluğunda katkısı büyüktü. Nani oyun içinde de yeteneklerini kullanma konusunda çok daha efektif bir oyuncu.

NANi

Doğum tarihi: 17.11.1986
Boy: 1.75 Kilo: 66
Kulübü: Manchester United
Sözleşme: 30.06.2014

RICARDO QUARESMA

Doğum tarihi: 26.09.1983
Boy: 1.73 Kilo: 64
Kulübü: Al Ahli

KAAN BORA / AMK

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Apaçiye hayır!

nani_b.jpg

Nani mi? Q7 mi?

Galatasaray’ın ilgilendiği Luis Nani ve Ricardo Quaresma benzer tipte futbolcular. İki Portekizli de hem sağ hem sol kenarda görev alabiliyor. Nani’nin belki Q7 kadar geniş yelpazeli bir CV’ye sahip olduğu söylenemez. Ama 6 sezon kesintisiz olarak Manchester United forması giymek kolay değil. Quaresma’nın çok takım değiştiriyor olması bu oyuncunun belli bir yerde tutunamadığını ve gittiği yerde uyum sorunu yaşadığına işaret ediyor. Başarısız Barcelona macerasının ardından Porto’da yeniden doğan Q7 için mavi-beyazlı formadan sonrası kocaman bir hiç! Chelsea, Inter, Beşiktaş derken 29 yaşında AlAhli’ye kadar düştü.

Nani’nin Q7’den 3 yaş küçük olmasına karşın neredeyse iki katı milli formayı giymesi aradaki farkı özetliyor. İki oyuncuyu karşılaştırdığımız zaman da Manchester United’lı yıldızın ağır bastığı bariz olarak gözüküyor.

YETENEK

İki oyuncunun da yetenekleri üst düzeyde. Bunu kimse inkar edemez. Ancak bunların oyuna ne derecede yansıttığı işin önemli tarafı. Nani de Quaresma da sağ ayaklarını ağırlıklı olarak kullanabilen ama iki kanatta da oynayabilen isimler. Klasik kanat oyuncusu olmanın dışında ters kanatta içeri katederek rakip defansı zor duruma düşürebiliyorlar. Q7’nin en büyük özelliği kendine özgü vuruşu ‘trivela’. Daha atletik olan Nani ise Q7’e göre rakibini daha kolay geçebilen ve daha seri hareket edebilen bir futbolcu.

Nani (10/8), Quaresma (10/7)

KARİYER

Nani de tıpkı Quaresma ve Ronaldo gibi S.Lizbon’un altyapısından yetişti. Nani, CR7 Real Madrid’e transfer olduktan sonra bu futbolcunun boşluğunu dolduracağına inanılan bir isimdi. Kariyerinin en parlak dönemini geçirdiği 2010/2011 sezonundaki müthiş performansıyla M.United’ın şampiyonluğunda önemli rol oynadı. Daha sonra kariyeri düşüşe geçti. Q7 ise Portekiz dışında hiç başarılı değil. Yıldızının parladığı S.Lizbon ve Porto dışında kocaman bir hiçti. İtalya, İspanya ve İngiltere‘de 50 lig maçında sadece 2 gol atabildi.

Nani (10/8), Quaresma (10/6)

DEVAMLILIK

Quaresma’nın en büyük handikaplarından biri devamlılık yönünden eksik olması. Q7 sahada oyundan kopuyor ve performansını genele yayamıyor. Nani ise çok daha oyuna konsantre bir futbolcu. Zaten iki ismin istatistiklerine baktığınız zaman M.United’lı oyuncunun daha istikrarlı olduğu görülebilir. Nani profesyonel olarak 3-4 sezon daha eksik oynamasına rağmen Q7’nin maç sayısını yakalamış durumda.

TAKIMA KATKI

Burada da açık ara Nani önde. Başarısı Portekiz ile sınırlı Quaresma, Premier Lig, Serie A ve La Liga’da varlık gösteremedi. Q7’nin Beşiktaş performansı bile çok kötü. Olcay Şahan bir sezon içinde Quaresma’nın iki yıllık istatistiklerini geride bıraktı. Nani, Premier Lig’de hocası Alex Ferguson’la sorun yaşadığı son dönem hariç hep ön plandaydı. 2010/2011 şampiyonluğunda katkısı büyüktü. Nani oyun içinde de yeteneklerini kullanma konusunda çok daha efektif bir oyuncu.

NANi

Doğum tarihi: 17.11.1986
Boy: 1.75 Kilo: 66
Kulübü: Manchester United

RICARDO QUARESMA

Doğum tarihi: 26.09.1983
Boy: 1.73 Kilo: 64
Kulübü: Al Ahli

KAAN BORA / AMK
Her türlü nani derim galatasaray'yardımı olur hem hızlı,hem takım,hem bireysel hepsi var ::)