SDN Forum'un kalitesini arttıracak maddeler?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,717
  1. Öne çıkar butonu,​
  2. Eski konularımızı "Eski konular" butonuyla görmemiz,​
  3. İmza paneli (5 bağlantı)​
  4. "Geçerli ödüller" kısmının yanına "Eski profil resimleri" bölümü gelsin :)
Ekli dosyayı görüntüle 125449

3.maddeyi anlamayanlar için anlatayım: Konularımızın yanında "Eski konular" butonu olacak ve bastığımızda ilk konuları görebileceğiz, altında da "Güncel konular" butonu olacak ve yeni konularımızı göreceğiz :) Ara butonu: Konularınızı kelimeyle bulmamızı sağlar :) Eski konularımız da kaybolmasın bir zahmet :D

5.madde: Rehberleri veya kampanya/indirimleri, tavsiyeleri imza panelimizden paylaşacağız :) "Ya kalabalık olmaz mı yhaa?", olmaz. İmza paneliyle belki de hayat kurtarıcan :D

Not: Maddeler hakkında eleştirilerinizi bekliyorum. Nedeniyle beraber yazın :)

Forumda bu özelliklere pek ihtiyaç duymuyorum ama en iyi cevap özelliği etkinleştirilse ve forumdaki hatalar ve yavaşlamalar düzeltilirse zaten tadından yenmez hale gelir.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Teknik konular için onaylı cevaplar gibi birşey de olabilir.
Teknik konularda mesajın sağ panelinde tik işareti olması gerekiyor. "En iyi cevap olarak seçmek istediğine emin misin?" diye sorsun misal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satranç kategorisin açılmasını arz ederim:

Son düzenleyen moderatör:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Konu sahibi etiketi olmali biri konu açtığında orda yazmali hep en üste çıkmak ben yoruyor

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Forumda bu özelliklere pek ihtiyaç duymuyorum ama en iyi cevap özelliği etkinleştirilse ve forumdaki hatalar ve yavaşlamalar düzeltilirse zaten tadından yenmez hale gelir.
En çok en iyi cevap alanlar için çekilişle 1 sdn bardak
Mesaj otomatik birleştirildi:

O bardak bi gün buraya gelecek

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Şuan için sistemsel bir hata söz konusu, üzerinde çalışmış olduğumuz başka bir proje var. Onunla birlikte tüm hatalar sistem üzerinden düzeltilmiş olacak.
Konularımızdaki mesajları silme yetkisi gelebilir mi? Misal küfür etti diyelim, moderatör beklemek yerine hemen uçuralım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...