SDN Forum'un kalitesini artt─▒racak maddeler­čĹî

Bu konuyu okuyanlar

Durum
├ťzg├╝n├╝z bu konu cevaplar i├žin kapat─▒lm─▒┼čt─▒r...

Rchive

Profes├Âr
Konu yaz─▒m kurallar─▒na d├Ânm├╝┼č :D Benim yazd─▒klar─▒mda hata bulan olursa s├Âylesin :)
Mesaj otomatik birle┼čtirildi:

Komik atman─▒n amac─▒ nedir? ├ľyleyse senden de bir ├Âneri konusu bekliyorum ;)

g├╝zel fikirler ama sunucu de─či┼čikli─či ne onu anlamad─▒m benim de ├Ânerilerim var :
Forumun yava┼č oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Rchive

Profes├Âr
Up!

G├╝ncelleme: SDN masa├╝st├╝ uygulama maddesi kald─▒r─▒ld─▒,

Sunucu de─či┼čikli─či maddesi kald─▒r─▒ld─▒ :)

Up!

Up!

Son d├╝zenleme:
Bence ├ľne ├ç─▒kar butonuna gerek yok.
─░mzaya da gerek yok.

Bence konu karma┼čas─▒ olmamas─▒ i├žin ┼č├Âyle bir sistem olmal─▒: At─▒yorum ben Realme 7 ald─▒m bir sorun ya┼čad─▒m. Buraya da yazd─▒m ba┼čl─▒k "Realme 7 Wifi Sorunu" sonra ayn─▒ sorunu ba┼čkas─▒ da ya┼čad─▒ konu a├ž─▒yor. De zaten ayn─▒ konudan var.
Konu a├žarken ba┼čl─▒ktaki kelimelerle var olan konu aramas─▒ getirilse mesela Realme 7 yaz─▒nca ba┼čl─▒─ča Google daki gibi Realme 7 ile ilgili olan konular ├ž─▒ksa ki ayn─▒ konudan 2 kere a├ž─▒lmasa ├žok iyi olur.
Telefon ├Ânerileri i├žin de ├Ânceliklere ve b├╝t├želere g├Âre haz─▒rlanm─▒┼č bir konu en ba┼ča tutturulursa ve hala sorusu olanlar oraya yazarsa forum biraz rahatlar bence.

Rchive

Profes├Âr
Bence ├ľne ├ç─▒kar butonuna gerek yok.
Neden gerekli olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyler misin? Ben 1 hafta boyunca ekran kartlar─▒n─▒n g├╝ncel fiyat─▒n─▒ ve indirimleri takip edip konuma yazd─▒m. Gereksiz haber ve konu d─▒┼č─▒ olanlar tutarken benim eme─čimin kar┼č─▒l─▒─č─▒ nerede? Gelelim arama filtresine, o zaten var. Tabi sadece kelime kombinasyonuna bak─▒yor. Bu arada, s─▒rf g├Âr├╝nt├╝lenme say─▒s─▒ fazla diye ├Âne ├ž─▒kanlar var :)

├ľrnek: Realme 7 Pro'nun fiyat─▒ d├╝┼čt├╝!

├ľrnek 2: Realme 7 Pronun indirime girmesi

─░ki ├Ârne─če bakt─▒─č─▒nda kesme i┼čareti yok 2.├Ârnekte. Yani Pro yaz─▒s─▒ndan sonra kesiliyor :)

Neden gerekli olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyler misin? Ben 1 hafta boyunca ekran kartlar─▒n─▒n g├╝ncel fiyat─▒n─▒ ve indirimleri takip edip konuma yazd─▒m. Gereksiz haber ve konu d─▒┼č─▒ olanlar tutarken benim eme─čimin kar┼č─▒l─▒─č─▒ nerede? Gelelim arama filtresine, o zaten var. Tabi sadece kelime kombinasyonuna bak─▒yor. Bu arada, s─▒rf g├Âr├╝nt├╝lenme say─▒s─▒ fazla diye ├Âne ├ž─▒kanlar var :)

├ľrnek: Realme 7 Pro'nun fiyat─▒ d├╝┼čt├╝!

├ľrnek 2: Realme 7 Pronun indirime girmesi

─░ki ├Ârne─če bakt─▒─č─▒nda kesme i┼čareti yok 2.├Ârnekte. Yani Pro yaz─▒s─▒ndan sonra kesiliyor :)
Realme 7 Pro yaz─▒nca t├╝m konular g├Âsterilse gayet g├╝zel olur. D├╝┼č├╝n├╝n ben SDN ye yeni ├╝ye oldum diye konu a├ž─▒p herg├╝n ├Âne ├ž─▒karsam ne olacak?

Rchive

Profes├Âr
Realme 7 Pro yaz─▒nca t├╝m konular g├Âsterilse gayet g├╝zel olur. D├╝┼č├╝n├╝n ben SDN ye yeni ├╝ye oldum diye konu a├ž─▒p herg├╝n ├Âne ├ž─▒karsam ne olacak?
Yanl─▒┼č d├╝┼č├╝n├╝yorsun i┼čte. "├ľne ├ž─▒kar" butonu daha ├žok yard─▒ma ihtiyac─▒ olanlar─▒n i┼čine yarayacak gibi d├╝┼č├╝n :)

Misal ben "[─░nceleme] Note 8 Pro" konusu a├žt─▒m ve kimse de takm─▒yor. Sonra ben bunu ├Âne ├ž─▒kar─▒rsam (5 hakk─▒m─▒z olsun) ba┼čkalar─▒ g├Âr├╝p yorum yapacak ve bir s├╝re daha ├╝stte kalacak. Zaten bahsetti─čim bo┼č konulara yeterince cevap geliyor.

Yanl─▒┼č d├╝┼č├╝n├╝yorsun i┼čte. "├ľne ├ž─▒kar" butonu daha ├žok yard─▒ma ihtiyac─▒ olanlar─▒n i┼čine yarayacak gibi d├╝┼č├╝n :)

Misal ben "[─░nceleme] Note 8 Pro" konusu a├žt─▒m ve kimse de takm─▒yor. Sonra ben bunu ├Âne ├ž─▒kar─▒rsam (5 hakk─▒m─▒z olsun) ba┼čkalar─▒ g├Âr├╝p yorum yapacak ve bir s├╝re daha ├╝stte kalacak. Zaten bahsetti─čim bo┼č konulara yeterince cevap geliyor.
─░┼čte o bo┼č konular hi├ž a├ž─▒lmasa ├žok iyi olur.
Ben de iphone 11 incelemesi atm─▒┼čt─▒m kimse takmam─▒┼čt─▒. ─░ncelemeler b├Âl├╝m├╝ de olabilir mesela her inceleme orada durur telefonu almak isteyen okur d├╝┼č├╝n├╝r.

Rchive

Profes├Âr
─░┼čte o bo┼č konular hi├ž a├ž─▒lmasa ├žok iyi olur.
Ben de iphone 11 incelemesi atm─▒┼čt─▒m kimse takmam─▒┼čt─▒. ─░ncelemeler b├Âl├╝m├╝ de olabilir mesela her inceleme orada durur telefonu almak isteyen okur d├╝┼č├╝n├╝r.
Bak burada hakl─▒s─▒n. "Forum Kurallar─▒"n─▒n yan─▒na ─░nceleme b├Âl├╝m├╝ gelebilir. Oradan da markaya g├Âre model filtresi de eklerler :) Bo┼č konular kilitleniyor ama a┼č─▒r─▒ fazla cevap geldikten sonra :)

EditerTR

Asistan
Anahtar Kelimeleri koymay─▒da yazsayd─▒n e┼čsiz olurdu. Anahtar Kelimeler sayesinde konular Google ve di─čer taray─▒c─▒larda ├Âne ├ž─▒k─▒yor. Buda foruma daha fazla ├╝ye gelmesini sa─člar.

Rchive

Profes├Âr
Hmm, anlad─▒m. Kelimelerin aranma s─▒kl─▒─č─▒na g├Âre tercih sunacak. Yani, konu a├žt─▒─č─▒nda kelimeleri anahtar kelimelerle de─či┼čtirecek (otomatik ya da manuel). Biraz kar─▒┼č─▒k ama yap─▒labilir gibi.

Durum
├ťzg├╝n├╝z bu konu cevaplar i├žin kapat─▒lm─▒┼čt─▒r...

SDN Son Haberler

Son mesajlar

├ťst