SDN Forumdan Haksız Yere Banlandığımı Düşünüyorum.

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Forumda başta durduk yere banlandım.
Sonra multi üyelik açtım belki neden banlandığımı öğrenirim diye.
Sonrada Uçuşan Üyelerde multi üyelikten ban yediğim yazılmış.
Siz beni başta banlamasaydınız multi üyelik açmazdımki?

Adsıııııııııııız.png

Eğer bundan dolayı banlandıysam uçuşan üyelerdeki multi üyelik yazısının silinmesini(değiştirilmesini) istiyorum.

Son düzenleyen moderatör:

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Forumda başta durduk yere banlandım.
Sonra multi üyelik açtım sorgulamak için.
Sonrada Uçuşan Üyelerde multi üyelikten ban yediğim yazılmış.
Siz beni başta banlamasaydınız multi üyelik açmazdımki?

Ekli dosyayı görüntüle 120743

Eğer bundan dolayı banlandıysam uçuşan üyelerdeki multi üyelik yazısının silinmesini(değiştirilmesini) istiyorum.
Acil yardım yazmak yasakmış.Bende daha yeni öğrendim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Acil yardım yazmak yasakmış.Bende daha yeni öğrendim.
yasak tabi kasaba gidip yada manava acil yardım mı diyorsun yoksa bana 2 kilo elma ver 3 kl kuşbaşımı ver diyorsun? fark yok ihtiyacın neyse onu yazarsın. yoksa her zaman dediğim gibi acil olan 112 yi arar :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Banlanma sebebiniz aldığınız 1 uyarı puanı değil, biriken puanlarınız. Ayrıca haksız filan da değil. Bunca zamandır forumda olup bu kuralı bilmeden paylaşım yapıyorsunuz ve ben de işimi yapınca haksızlık oluyor öyle mi?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Banlanma sebebiniz aldığınız 1 uyarı puanı değil, biriken puanlarınız. Ayrıca haksız filan da değil. Bunca zamandır forumda olup bu kuralı bilmeden paylaşım yapıyorsunuz ve ben de işimi yapınca haksızlık oluyor öyle mi?
Tamam banladınız lafım yok multi üyelik yazısının silinmesini istiyorum sadece o kadar.

Reaksiyon puanı
150
Bence gayet boş ve forumu darlaştıran bir kural. Konu bilgilenme, başka sitelerden bilgileri alıntılayınca neden ban olsun? Ama kural kuraldır, uymak lazım.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bence gayet boş ve forumu darlaştıran bir kural. Konu bilgilenme, başka sitelerden bilgileri alıntılayınca neden ban olsun? Ama kural kuraldır, uymak lazım.
Haklısın ama benim hiç aklıma gelmedi birisi haber paylaşınca kaynak koyuyorlar birşey olmuyor düşüncesi ile.

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Çoğu moderatörler bi halttan anlamıyor ki. Bi konu açtım @Dora isimli mod, konumu "illegal içerik yayınlamaktan" sildi. Nereden biliyorsunuz illegal olduğunu diye sordum verdiği cevap : "Ücretli bir kanalı ücretsiz dağıtıyorsa o illegal demektir."
:D bu cevabı veren kişiden ne beklenir ki? cahil herif daha illegalin ne demek olduuğunu bilmiyor

Reaksiyon puanı
150
Çoğu moderatörler bi halttan anlamıyor ki. Bi konu açtım @Dora isimli mod, konumu "illegal içerik yayınlamaktan" sildi. Nereden biliyorsunuz illegal olduğunu diye sordum verdiği cevap : "Ücretli bir kanalı ücretsiz dağıtıyorsa o illegal demektir."
:D bu cevabı veren kişiden ne beklenir ki? cahil herif daha illegalin ne demek olduuğunu bilmiyor

Adam senden neredeyse 50 yaş büyük. Senden büyük kişilere "cahil herif" diyebiliyorsan pek beklenmeyen hareket değil. Yolda görsen ağacın arkasına saklanırsın.

Reaksiyon puanı
150
Yaşım 24. Bu arada herkesi kendinle karıştırma. Yallah şimdi. ;)

Yaşın 24? güldürme beni arkamda kardeşim uyuyor. Klavye delikanlılığı yapıp dcde fake kız pp yapıp insanları sesli odaya çağıran bir 12 yaşsın bari insanlara yalan söyleme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Code bana veya üyelere karşı çizgini aşıyorsun. Farkında mısın?

Sadece kendinden 30-40 yaş büyük birine cahil herif dedi diye sinir oldum.

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Yaşın 24? güldürme beni arkamda kardeşim uyuyor. Klavye delikanlılığı yapıp dcde fake kız pp yapıp insanları sesli odaya çağıran bir 12 yaşsın bari insanlara yalan söyleme.

Sadece kendinden 30-40 yaş büyük birine cahil herif dedi diye sinir oldum.
Hadi yallah kardeşim yallah ağlama yallah.

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Code bana veya üyelere karşı çizgini aşıyorsun. Farkında mısın?
Cahil dediğim için mi çizgiyi aştım? Sadece basit bir soru sordum içeriğimin illegal olduğunu nasıl anladınız diye, ona da cevap vermediniz. İllegal olduğunu kanıtla senin banlamanı beklemem ben bir daha foruma girmeyecem o kadar diyorum.

Tamam kardeşim hadi emülatodeki brawl stars maçına gir ben sana engel olmayayım .
Baksana iki lafından biri oyunlarla ilgili. Nickin bile GTA 5 bilmem ne.

Birde gelmiş bana çocuksun diyor velet :D yallahh

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Yönetim ekibinden birisi hakkında şikayeti olan diğer yönetim üyelerine olayı iletebilir. Konuyu görmezden geliyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Helal kardeşim büyük oyunu görmüşsün tüm forumun sırrını çözmüşsün.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Selamlar; benim moderatör ekibimde ki arkadaşlarıma yada dostlarıma kimse üstüne vazife olmayan işlere kalkışmasın.

Söz konusu tartışma gereği beinsports'a para vermekten bıkmadınız mı? başlığı altında bir tane konu açmışsınız. Bu konu içerisinde site ismi vererek yayın hakkı olmayan bir mecraya yönlendirme yapmışsınız.

beINSports yayın hakları olan bir kuruluş, söz konusu yayın hakları olan bir yayının yasal olmayan bir şekilde yayınlanması illegal olmasını bırakın bir suçtur. Siz bu suça ortak olup forum içerisinde paylaşmış ve moderatör arkadaşımız bu illegal içeriğe ve suça dahil olmamak adına konunuzu kaldırmış.

Burada sizin tarafınızca illegal olmadığını savunuyorsunuz ancak aşağıda belirtilen beINSports yayın hakları gereği yapılan uyarıları sanırım gözden kaçırmışsınız. Bir göz atarsanız bu durumun illegal ve bir suç olduğunu anlayacağınızı düşünüyorum.

Bu sitede yer alan her türlü resim, yazı, yorum, görüntü ve yayınlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında korunmaktadır. Önceden yazılı izin alınmadan kısmen veya tamamen, yayın esnasında ve sonrasında bile olsa içeriklerin kullanılması cezai müeyyide uygulanmasını gerektiren suçtur. İhlali yapanlardan tazminat talep etme haklarımız saklıdır.

Hatta bununla kalmayıp bir futbol klubü bu görüntülerin paylaşılması hakkında suç duyurusunda bulunacağını beyan etmiş. Resmi olarak beINSports'un elinde bulunan bir yayın..

Bu durumun tam olarak anladığınızı düşünüyorum, böyle bir açıklama yaptığım için sizin adınıza üzgünüm. Moderatör arkadaşımızın cahil olmadığı kanaatine vararak sizin bu ibareleri okumadığınızı yada anlamadığınızı bildiririm.

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...