Soru SDN Forumdan Haksız Yere Banlandığımı Düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibraius

Profesör
Forumda başta durduk yere banlandım.
Sonra multi üyelik açtım belki neden banlandığımı öğrenirim diye.
Sonrada Uçuşan Üyelerde multi üyelikten ban yediğim yazılmış.
Siz beni başta banlamasaydınız multi üyelik açmazdımki?

Adsıııııııııııız.png

Eğer bundan dolayı banlandıysam uçuşan üyelerdeki multi üyelik yazısının silinmesini(değiştirilmesini) istiyorum.

Son düzenleme:

xDaemon

Asistan
Forumda başta durduk yere banlandım.
Sonra multi üyelik açtım sorgulamak için.
Sonrada Uçuşan Üyelerde multi üyelikten ban yediğim yazılmış.
Siz beni başta banlamasaydınız multi üyelik açmazdımki?

Ekli dosyayı görüntüle 120743

Eğer bundan dolayı banlandıysam uçuşan üyelerdeki multi üyelik yazısının silinmesini(değiştirilmesini) istiyorum.
Acil yardım yazmak yasakmış.Bende daha yeni öğrendim.

Sibraius

Profesör
Banlanma sebebiniz aldığınız 1 uyarı puanı değil, biriken puanlarınız. Ayrıca haksız filan da değil. Bunca zamandır forumda olup bu kuralı bilmeden paylaşım yapıyorsunuz ve ben de işimi yapınca haksızlık oluyor öyle mi?
Tamam banladınız lafım yok multi üyelik yazısının silinmesini istiyorum sadece o kadar.

Bence gayet boş ve forumu darlaştıran bir kural. Konu bilgilenme, başka sitelerden bilgileri alıntılayınca neden ban olsun? Ama kural kuraldır, uymak lazım.

xCode

Asistan
Çoğu moderatörler bi halttan anlamıyor ki. Bi konu açtım @Dora isimli mod, konumu "illegal içerik yayınlamaktan" sildi. Nereden biliyorsunuz illegal olduğunu diye sordum verdiği cevap : "Ücretli bir kanalı ücretsiz dağıtıyorsa o illegal demektir."
:D bu cevabı veren kişiden ne beklenir ki? cahil herif daha illegalin ne demek olduuğunu bilmiyor

Çoğu moderatörler bi halttan anlamıyor ki. Bi konu açtım @Dora isimli mod, konumu "illegal içerik yayınlamaktan" sildi. Nereden biliyorsunuz illegal olduğunu diye sordum verdiği cevap : "Ücretli bir kanalı ücretsiz dağıtıyorsa o illegal demektir."
:D bu cevabı veren kişiden ne beklenir ki? cahil herif daha illegalin ne demek olduuğunu bilmiyor

Adam senden neredeyse 50 yaş büyük. Senden büyük kişilere "cahil herif" diyebiliyorsan pek beklenmeyen hareket değil. Yolda görsen ağacın arkasına saklanırsın.

Yaşım 24. Bu arada herkesi kendinle karıştırma. Yallah şimdi. ;)

Yaşın 24? güldürme beni arkamda kardeşim uyuyor. Klavye delikanlılığı yapıp dcde fake kız pp yapıp insanları sesli odaya çağıran bir 12 yaşsın bari insanlara yalan söyleme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Code bana veya üyelere karşı çizgini aşıyorsun. Farkında mısın?

Sadece kendinden 30-40 yaş büyük birine cahil herif dedi diye sinir oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...