SDN Forumda Moderatör Nasıl Olunur?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı beni buraya?!

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
beni istemezler sanırım...
Sanırım seni Technopat sitesinde moderatör olduğunu görmüştüm bu ara. Yalnışsam affola

Edit - Yanılmışım sanırım Üyesin. Afedersin Bir sorun ararken sayfanı hızlı kaydırırken görmüştüm.

Son düzenleme:

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,092
niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı beni buraya?!
.d

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Sen kendi moderatör olamazsın seni moderatör yaparlar :)

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
SDN'de moderatör olunmaz, moderatör doğulur. ihtiyaç halinde yönetim sizi bulur merak etmeyin :) Şaka bir yana yönetim kadrosunda alımlarla ilgilinen yönetici @Creative 'dir. Onunla iyi geçinmeye bak :p ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mod olmak o kadar kolay bir şey değil canım benim. :) Mod olunca günün bir kısmını forumda geçirmen gerekir, hatta bazen tuhaf insanlar geldiği zaman psikolojik şeyleri etkileyebilecek düzeyde bile olabiliyor. Bu yüzden burada mod vs. olmak için sakin, çabuk sinirlenmeyen ve sabırlı birisi olmak, kuralları iyi tanımak, burayı iyi bilmek ve çok rutin bir şekilde burada olmak gerekiyor. Biraz da bazı moderatörlerimizden bir şeyler dinleyelim zorluklar hakkında. :)

@Dora @Mustafa Deliktaş @Görkem Say @Creative @Sonic Dash @TRTURKEYTR @Muhammed Utku Cabir

Hani ben? Ben bu ekipte değil miyim?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Sanırım seni Technopat sitesinde moderatör olduğunu görmüştüm bu ara. Yalnışsam affola

Edit - Yanılmışım sanırım Üyesin. Afedersin Bir sorun ararken sayfanı hızlı kaydırırken görmüştüm.
düz kullanıcıyım her yerde olma destürünün neticesi pcmagazin de de vardım...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
= Kemal Sunal, nam-ı diğer Şaban.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Çık gitsin :)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
Moderatör alımına ihtiyaç duyulursa, forum kültürüne sahip nerede nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen, herhangi bir kategoride tecrübe sahibi .... kişiler yetkililer tarafından cımbız ile çekilir ve özel mesaj yolu ile iletişime geçilir :)
ya aynı ben işte bi gelmedi şu modluk mesajı (!) :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moderatör olmak için 3 altın kural.
- Mesaj sayın en az 100 olmalı.
- Forum içinde bilinir ve sevilen biri olmalısın.
- Uyarın olmamalı.

3 altın kural haricinde yönetime yeni ekip arkadaşı arayışında olmamız gerekli ki şu an kadromuz ağzına kadar dolu :) Yinede ilerleyen süreç bize ne gösterir bilemiyoruz.
aa aynı ben :D 2. yi ben bilmiyorum siz bilirsiniz :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
modluk diye dilenenleri mod yapmıyorlar istemem yan cebime koy modu gerek.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Dün böyle demiştim bakın bir mod (eskiler) yok abi demedi :(
746

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Merhaba , İsmim Mert.

SDN Forum
da henüz yeni üyeyim ve bu konu da benim ilk başlığım , konusu SDN Forumda Moderatör Nasıl Olunur?
Henüz Lise de eğitim sürdürmekteyim , ve lise de geçirdiğim vakit boyunca yazılım ve donanım hakkında bilgiler edindim.
Bilginin paylaşılmadan bir değeri olmadığını savunmaktayım. Ayrıca insanların fikirlerine ve görüşlerine de saygım sonsuz.
Daha önce Blog sitesi , Forum sitesi yaptım. Ancak henüz öğrenmekte olduğumu tekrar dile getirmek isterim. Bu yüzden
henüz yeni öğrendiğim konuları bilgim taze iken SDN üyeleri ile paylaşmayı yeğlerim.

SDN Forumda Moderatör Nasıl Olunur? Konusunu açmamın sebebi moderatör olmak istediğim içindir. SDN Ekibine saygılarımı sunarım
ve moderatör olmak için ne yapmalıyım sorusunu tekrar iletirim.

Teşekkürler SDN!
Foruma haftada en az 3 gün boyunca zengin içerikli konular paylaşman gerekecek. Bu konunun kategorisine hakim olabilecek disipline ve sorumluluğa sahipsen, moderatörlük adaylığına rahat bir şekilde alınabilirsin. Ayrıca forum içi davranışların ve yararlılığın çok önemli.