Forumda moderatör nasıl olunur?

Bu konuyu okuyanlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Forumda nasıl moderatör olunur? Forumdaki modratorler maaş alıyor mu? Alıyorsa ne kadar? Teşekkürler..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Farketmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz hangi bolumdediniz, ben sizi gece daha aktif görüyorum? Siz gece modrratorumusunuz?
Gece moderatörü diye bir olay yok. Ben geceleri oturmayı sevdiğim için akşamları daha aktif oluyorum ama gün içinde okula gidene kadarda aktifim. Ben ilk donanım bölümünde moderatörlüğe başladım sonrasında Super Moderatör oldum şuan forumun geneline bakıyorum.

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Gece moderatörü diye bir olay yok. Ben geceleri oturmayı sevdiğim için akşamları daha aktif oluyorum ama gün içinde okula gidene kadarda aktifim. Ben ilk donanım bölümünde moderatörlüğe başladım sonrasında Super Moderatör oldum şuan forumun geneline bakıyorum.
Hem okula gidiyorsun hem geceleri uymuyorsun. Rusya'dan misin sen Rusça yazmışsın "Adidje "diye

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Hem okula gidiyorsun hem geceleri uymuyorsun. Rusya'dan misin sen Rusça yazmışsın "Adidje "diye
Fazla uyku zarar 6 saat yeter :) Türkiye'deyim ama etnik kökenim Çerkes. Benim atalarım soykırım sonrası Osmanlı'ya göçmek zorunda kalmış. O yazanda Adige anlamına geliyor.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

Zamanında aynısını sormuştum sonra bi baktım moderatör olmuşum :D

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Biraz zahmetli ve sorumluluk isteyen bi olay. Daha önce ,2 sitede moderatör ve birinde admin olmuştum.

Sürekli ilgilenme gerekiyor. Hoş,şimdide SDN için ilgileniyorum ama en azından ,mod. olmadığım için kendimi sorumluluk olarak çok daha rahat hissediyorum. :)