SDN Forum v.1.0.1

Bu konuyu okuyanlar

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Sizin için mediafire'a attım.
Ekran Görüntüleri(Screen Shots)ni winrarın içine attım.
Bir bakmanızı rica ediyorum.
Herhangi bir kötü amaçlı yazılım kullanmadım ama size kalmış.
Kurulumda verilen uyarılar bu uygulamayı Play Store koymadığımdan dolayı

Eğer uygulamayı yana çevirirseniz optimizasyondan dolayı yazılar taşabilir. (SDN Forum ve SDN Forum Kuralları hariç)

WİNRAR LİNKİ

Önceden yaptığım "Kısayolumsu" uygulamanın güncelleştirilmiş versiyonu .(YENİLEME BUTONU DAHİL OLAN HALİ)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BHA:Tüm sorumluluk konu sahibine ait ayrıca indireceğiniz dosya, program, görsel, uygulama ve diğer her şeyi indirmek kendi tercihiniz olup sorumluluğunu SDN almamaktadır.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Sıkıntısız çalışıyor değil mi?

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Sanırım Android Sürümümle uyuşmadı neyse zaten yeni telefon almıştım bir 3 gün içinde gelir

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,968

Eğer uygulamayı yana çevirirseniz optimizasyondan dolayı yazılar taşabilir. (SDN Forum ve SDN Forum Kuralları hariç)

WİNRAR LİNKİ

Önceden yaptığım "Kısayolumsu" uygulamanın güncelleştirilmiş versiyonu .(YENİLEME BUTONU DAHİL OLAN HALİ)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
BHA: Konu görsellerini ve virüs testleri gönderildiği için konu tekrardan aktif edilmiştir.

Ek olarak; tüm sorumluluk konu sahibine ait ayrıca indireceğiniz dosya, program, görsel, uygulama ve diğer her şeyi indirmek kendi tercihiniz olup sorumluluğunu SDN almamaktadır.
Yenileme butonu koyduğun iyi olmuş tebrikler. Önemli bir eksikti.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Evet,çalışıyor.Android 5'in altıysa çalışmayabilir.(Android 5 dahil değil yani Android 5'te çalışır.)
Bende çalışmadı android sürümüm 4.4.2 ama android sürümü 7.0 olan bir telefon aldım herhalde 4 gün içinde gelir

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Bende çalışmadı android sürümüm 4.4.2 ama android sürümü 7.0 olan bir telefon aldım herhalde 4 gün içinde gelir
Aslında 4.4.2 için de uyarlayabilirdim fakat 4.4.2 çok eski bir sürüm olduğundan dolayı veri çekmekte zorlanacağını düşündüm.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Aslında 4.4.2 için de uyarlayabilirdim fakat 4.4.2 çok eski bir sürüm olduğundan dolayı veri çekmekte zorlanacağını düşündüm.
Anladım zaten yeni telefon gelince indiririm saol çok güzeldir büyük ihtimalle

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Güzel olmuş, elinize sağlık.
Screenshot_2020-08-30-21-33-47-456_com.proje.SDNF.jpg

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067

WİNRAR LİNKİ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
BHA: Konu görsellerini ve virüs testleri gönderildiği için konu tekrardan aktif edilmiştir.

Ek olarak; tüm sorumluluk konu sahibine ait ayrıca indireceğiniz dosya, program, görsel, uygulama ve diğer her şeyi indirmek kendi tercihiniz olup sorumluluğunu SDN almamaktadır.
proglamda zararlı yazılım olmayabilir video da gerçek dosya mı belli değil zaten bide girilen şifreyi bir veritabanına kaydedebilir bu yüzden derlenmiş kodları Android de gözüküyor ama yinede github a yüklesen iyi olur

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
proglamda zararlı yazılım olmayabilir video da gerçek dosya mı belli değil zaten bide girilen şifreyi bir veritabanına kaydedebilir bu yüzden derlenmiş kodları Android de gözüküyor ama yinede github a yüklesen iyi olur
Url yi virüs taramasından geçirebilirsiniz.Zaten isteğinize kalmış bir durum."github a yüklesen iyi olur"önerinizi dikkate alıcağım.

Son düzenleme: