SDN Forum v1.0.2

Bu konuyu okuyanlar

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Sizin için mediafire'a attım.
Ekran Görüntüleri(Screen Shots)ni winrarın içine attım.
Bir bakmanızı rica ediyorum.
Herhangi bir kötü amaçlı yazılım kullanmadım ama size kalmış.
Kurulumda verilen uyarılar bu uygulamayı Play Store'a koymadığımdan dolayı

Eğer uygulamayı yana çevirirseniz optimizasyondan dolayı yazılar taşabilir. (SDN Forum,SDN Forum Kuralları ve Üyeler hariç)

WİNRAR LİNKİ

Önceden yaptığım "Kısayolumsu" uygulamanın güncelleştirilmiş versiyonu.
Yeni gelen Özellikler:
Geri tuşu(Back) işlevini yerine getiren buton koyuldu.(Aslında koyulmadı Önceden bulunan bir butona 1 özellik daha eklendi)
Artık Android 4.4-4.4.4 destekliyor.

(Kullanım sayfasında yazım hatası olduğunu biliyorum,onu da sonra ki sürümde düzelteceğim tabi ki başka önerisi olan biri olursa)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BHA:Tüm sorumluluk konu sahibine ait ayrıca indireceğiniz dosya, program, görsel, uygulama ve diğer her şeyi indirmek kendi tercihiniz olup sorumluluğunu SDN almamaktadır.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RedXq0: Uygulamayı yükledikten sonra veya öncesinde oluşan sorunlar benim sorumluluğum dahilinde değildir.

@Hakantoris
@Java Ama 16 Gb istiyor
@EFI Shell
@KovboyBey
@HarunBey
@Egemen Kaya
@defacerGLD
@Dertsizali
@Webhead
Bi' bakmak istersiniz diye ekliyorum.

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Sizin için mediafire'a attım.
Ekran Görüntüleri(Screen Shots)ni winrarın içine attım.
Bir bakmanızı rica ediyorum.
Kurulumda verilen uyarılar bu uygulamayı Play Store koymadığımdan dolayı

Eğer uygulamayı yana çevirirseniz optimizasyondan dolayı yazılar taşabilir. (SDN Forum,SDN Forum Kuralları ve Üyeler hariç)

WİNRAR LİNKİ

Önceden yaptığım "Kısayolumsu" uygulamanın güncelleştirilmiş versiyonu.
Yeni gelen Özellikler:
Geri tuşu(Back) işlevini yerine getiren buton koyuldu.(Aslında koyulmadı Önceden bulunan bir butona 1 özellik daha eklendi)
Artık Android 4.4-4.4.4 destekliyor.

(Kullanım sayfasında yazım hatası olduğunu biliyorum,onu da sonra ki sürümde düzelteceğim tabi ki başka önerisi olan biri olursa)
BHA:Tüm sorumluluk konu sahibine ait ayrıca indireceğiniz dosya, program, görsel, uygulama ve diğer her şeyi indirmek kendi tercihiniz olup sorumluluğunu SDN almamaktadır.

RedXq0: Uygulamayı yükledikten sonra veya öncesinde oluşan sorunlar benim sorumluluğum dahilinde değildir.

@Hakantorris
@Java Ama 16 Gb istiyor
@EFI Shell
@KovboyBey
@HarunBey
@Egemen Kaya
@defacerGLD
@Dertsizali
@Webhead
Bi' bakmak istersiniz diye ekliyorum.
Tamam yarin bakım şımdı üşendin indirip kurmaya...

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Kurulumda verilen uyarılar
Play store a koysanda bu uyarıyı yap olay Store'da milyonlarca uygulama var hepsinin incelenme ihtimali ? bide github koy

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Play store a koysanda bu uyarıyı yap olay Store'da milyonlarca uygulama var hepsinin incelenme ihtimali ? bide github koy
Github standart kullanıcı için biraz karmaşık olabilir."Play store a koysanda bu uyarıyı yap olay Store'da milyonlarca uygulama var hepsinin incelenme ihtimali ?" :D

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Github standart kullanıcı için biraz karmaşık olabilir."Play store a koysanda bu uyarıyı yap olay Store'da milyonlarca uygulama var hepsinin incelenme ihtimali ?" :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zor olmaz tek derleme sorun olur 2si bir arada olur

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Zor olmaz tek derleme sorun olur 2si bir arada olur
Sonrakinde unutmazsam yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tapatalk diye birşey var.
SharedScreenshot.jpg

SharedScreenshot1.jpg

Bu uygulamayı ilk yayınladığımda konunun altında bulunan yorumlar...

Son düzenleme:

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Bu uygulamanın da sonu geldi ...