SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum. Bazı aylık güncellemelerde pil performansı berbat olsa da şu an Kasım güncellemesinde cihaz sorunsuz. Özellikle kamerasından çok memnunum.

Eğer yeni bir cihaz alacak olsam ve bütçemde herhangi bir kısıtlama olmasa iPhone 11 Pro alırdım. O telefonu da alamayacağıma göre S9+ ile mutlu mesut devam ederim :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,089
Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum. Bazı aylık güncellemelerde pil performansı berbat olsa da şu an Kasım güncellemesinde cihaz sorunsuz. Özellikle kamerasından çok memnunum.

Eğer yeni bir cihaz alacak olsam ve bütçemde herhangi bir kısıtlama olmasa iPhone 11 Pro alırdım. O telefonu da alamayacağıma göre S9+ ile mutlu mesut devam ederim :)

Ben para biriktiriyorum İphone 11 Pro Max almak için :)

merttaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dün Xiaomi Redmi Note 8 Pro aldım. Fiyatına göre piyasadaki en iyi telefon bence. Bir kullanıcının isteyeceği her özellik var diye düşünüyorum.

Drvsadgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babama turktelekomdan 2000 tl ye oppo a5 2020 aldık kamerası çok iyi hele dışarıda odağı çok güzel .64 gb hafıza ve 3 gb ram var 5000 mah pili var kutunun içinde kalitesi iyi olan kılıf çıkıyor .
Öneririm . Eğerki buna benzer samsung model istiyorsan galaxy a20 s olanı tercih etmelisin .

Gamerüs

Asistan
Reaksiyon puanı
35
3 yıllık konuyu neden dirilttiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse hazır gelmişken söyliyeyim,Nokia lumia 520 :(

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
3 yıllık konuyu neden dirilttiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse hazır gelmişken söyliyeyim,Nokia lumia 520 :(
Nasıl peki 520 ? 2019 hatta 2020 yılında kullanabiliyor musun yoksa her kilidi açtığında sinir krizi geçirip geri mi kapatıyorsun (2020'ye gireceğiz ve artık ölmüş bir sistem olan WP'yi kullanıyorsun, uygulama desteği konusunda da fikrini merak ediyorum açıkcası)

Gamerüs

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Nasıl peki 520 ? 2019 hatta 2020 yılında kullanabiliyor musun yoksa her kilidi açtığında sinir krizi geçirip geri mi kapatıyorsun (2020'ye gireceğiz ve artık ölmüş bir sistem olan WP'yi kullanıyorsun, uygulama desteği konusunda da fikrini merak ediyorum açıkcası)
ölü biliyor musun? çöp uygulamalar var,idarelik işte.2020 de a10s modelini almayı planlıyorum.

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba ben Samsung S9 plus modelini ilk ciktigindan beri kullaniyorum. Telefondan genel olarak cok memnunum lakin beni en cok zorlayan batarya oldu suana kadar. Batarya kapasitesi bu telefon icin yetersiz gibi gelmeye basladi. Onun disinda oyun performansi ve diger islemler icin yeterince guclu bir cihaz diyebilirim.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Samsung Galaxy Note FE, batarya ve şebeke çekim gücü hariç herşeyi gayet iyi ve yeterli.

berkaydgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
iPhone 8 Plus mı? S10e mi şuan Lenovo P2 kullanıyorum. iOS mu Android mi gibi oldu sanki :) Bunlardan hariç tavsiyeleriniz varsa da bekliyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
iPhone 8 Plus mı? S10e mi şuan Lenovo P2 kullanıyorum. iOS mu Android mi gibi oldu sanki :) Bunlardan hariç tavsiyeleriniz varsa da bekliyorum.
Eğer film vs izlerim diyorsanız s10e, kullanması kolay olsun diyorsanız 8 Plus, işletim sistemi olarak IOS benim daha çok hoşuma gidiyor ama arayüzü de bir o kadar rahatsız ediyor (gereksiz basit buluyorum)

Reaksiyon puanı
8
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Samsung hem kendi telefon modelleri arasında hem de başka markaların telefonları arasında yepyeni bir segment ortaya çıkardı resmen. Note serisi bir tarafa diğer tüm telefonlar bir tarafa diyebiliyorum bu yüzden... Bu yönden Note serisi zaten efsaneydi benim için. Serinin bu sürümü de önceki modellerin üstüne koyarak ve gelişimini sürdürerek geliyor.