SDN Forum Kardeşliği

Bu konuyu okuyanlar

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
En başından beri öyle sayılırdın ortak :D

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Biz kardeşlik kuruyoruz ama millet faşistlik yapıyor....

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
benim öz akrabam olan şehitlerimle ülkeyi bölmek isteyen insanları bir tutan benim kardeşim olamaz.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kimse teröristle şehidi bir tutmuyor

Sen terörist ile biz masum halkı bir tutuyorsun.Ve gelip faşistliğin tavanında yorumlar yapıyorsun.İçine öyle bir işlemişki bir Kürt ölen şehide benim şehidim diyemez gibi bir lafla ileri gidiyorsun.Dahada ileri gidip Kürtlerin yüzde 99 u şöyledir deyip ileri gidebilecek kadar küstah olabiliyorsun.

Adamsan bu konuya bir daha mesaj yazmassın.

Her zaman ağzı iyi laf yapan haklı olmaz.Ne geldiyse başımıza senin gibi faşistlerden geldi o dağdaki gerizekalılar senin gibi faşistler yüzünden orda.Tabi siz kısa yolu bulup ABD diyip kestirip atarsınız.

Reaksiyon puanı
4
Biz kardeşlik kuruyoruz ama millet faşistlik yapıyor....
abi dogal karsılamak lazım.bende mıllıyetçi bır ınsanım.ınsanların bardakları öfke ile doldu taştı.belkı normal bı gunde bu kelımelerı kımse yazmaz ama.bı kaç gundur goruyorsun malum.sinirler gergin.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam milleyetçi olmak çok güzel.Evet sinirleniyorsunuz.Ben milliyetçi değilim.

Benim suçum ne ? 20 milyon insan ölsün derken elbette bunların içindeyim ben.

Sen benim kalbimi hiç kırmadın dostum.Öfkemiz aynı.Ben senden fazla olarak bu tür olaylardan yararlananan şu popülarist faşistlere kızıyorum...

Babam Türk anam Kürt babam anamı mı öldürecek Aykut ?

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Kimse teröristle şehidi bir tutmuyorAdamsan bu konuya bir daha mesaj yazmassın.

Her zaman ağzı iyi laf yapan haklı olmaz.Ne geldiyse başımıza senin gibi faşistlerden geldi o dağdaki gerizekalılar senin gibi faşistler yüzünden orda.Tabi siz kısa yolu bulup ABD diyip kestirip atarsınız.

furkan kardeşimden özür dilerim onun niye üstüne alındığını biliyorum hata bende ama kastettiğimin o olmadığını o biliyor. Ama şu mesajınla seni tam tanımış oldum sen üstüne alınabilirsin hiç önemli değil.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Aykut bu forum ikimize fazla söyleyeyim burdan sana.

IRKÇILIK YASAKSA SEN GİDECEKSİN...

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Pkk nın soyu ermenidir dini Zerdüştlüktür dağda domuz yerler..o bölgedeki kürt vatandaşlarımızda baskı altında zorla haraç topluyorlar halkın arasına karışıp türk-kürt kavgası bunların en büyük amacı..hükümetinde amacı gerçek katili yani pkk yı bu suçsuz kürt vatandaşlarımızdan ayırarak cezasını vermek..

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar, davamız da amacımız da derdimiz de bir. Tartışmak bizi bitirir. Aykut abinin ne demek istediğini ben biliyorum ;)

Şehitlerimize bir fatiha okuyalım ve tartışmayı sonlandıralım, lütfen.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Pkk nın soyu ermenidir dini Zerdüştlüktür dağda domuz yerler..o bölgedeki kürt vatandaşlarımızda baskı altında zorla haraç topluyorlar halkın arasına karışıp türk-kürt kavgası bunların en büyük amacı..hükümetinde amacı gerçek katili yani pkk yı bu suçsuz kürt vatandaşlarımızdan ayırarak cezasını vermek..

En büyük temennimiz bu.Bu şekilde aykut gibi insanlar piyasadan çekilir.

Hiçbir şeyin kavgasını yapmıyorum ama öyle bir etki altına girmişki üzerime üzerime geliyor.

[MENTION=52555]by efsane[/MENTION] bende anlıyorum Aykut'u sinirli acısı var birçok kişinin acısı var. Ama tek söylediğim beni o pislikler ile bir tutup yorum yapma.Anlıyoruz seni.Ama ırkçılık yanlış bir şeydir.Hiçbir zaman fayda getirmez ve insana hep kaybettirir.

Merak etmeyin daha forum ikinci hatimini yapamadan.Ben arkadaşımla beraber üçüncü hatmimi ettim.Kısmetse dördüncüyü edeceğiz.Hepsinden yeterince dua ediyoruz.Öyle faşistlik yapıp boş konuşmuyoruz.

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

FAŞİZM varsa kardeşlik yoktur konuya olan tüm desteğimi geri çekiyorum.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Adım Özkan
Yaşım 22
Meslek: İşsizler ordusu genel müdürü

Ayrıca Faşizme karşıyım.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hoşgeldin kardeşim. Benim gibi kurtulursun inşallah işsizlikten :)

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ordudan çıkmama iznin var mı başkanım :)

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
beni de ekleyin o zaman @1907

ert_60 ( inş bir gün birileri sesimi duyarsa ismi değiştirebileceğim)

22 yaşında Uludağ Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği (2010) mezunu bir öğretmen adayıyım.
Küçükçekmece Cennet mah.'nde ikamet ederim.

Pes oynamayı,
Pc oyunlarını,
Futbol ve Masa Tenisini,
Kitapları,
Edebiyatı,
Sinemayı severim, onlar da beni sever inanmayan sorabilir :)

Bu arada ismim Ertuğrul, memnun oldum.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION] ben uzun bir zaman olmayacağım konuyu devralırsan sevinirim...

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Konu biraz geri kalmış yararlı bir konuyu hareketlendirirm umarım
ismim mehmet yaş 23 (yaşımı hatırlamak için postbit'ime baktım ) :( okadar kötü durumdayım yani
yaklaşık 6 senelik bir forum geçmişim var şuan için mesleğim 91/1 jandarma 49 gün sonra tekrar pc başından kalkmamaya devam edicem Gaziantepliyim ben askerdeyken taşındılar gaziantede onun için hiç bilmiyorum nerede oturduğumuzu :D evin yolunu bulamıcak haldeyim tanışmak isteyenler pm ile iletşime geçebilirler gerekirse cep numaramıda veririm vbulletin wordpress gibi konularda yardımcı olmaya çalışırım kendilerine sagolun teşekkürler günaydın hayırlı işler
NOT: dalga geçmiyorum sadece artık gülmek istiyorum :)

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
herkese selam bu ne güzel kelam:D
asker olan kardeşime hayırlı teskereler
fatih ünide okuyan kardeşim orda 2 senem gecti çok güzel ortamı var kışın hariç:):)