SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
La adam yazımın bir altındaki kişiye çıkmış, şanssızlığa bak :)) ilk defa bir çekilişi kazanmaya bu kadar yaklaştım.

Keşke bu şekilde yapmak yerine isimlerin harman edilip, sonuçta rakam değilde isim yazan bir şekilde yapılsaydı.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu 2 mi oluyor? Sanki 2 kere çekiliş kazandın gibime geldi. Yoksa bu Shiftdelete adminlerinin gözümüzü boyamak için yaptıkları birer oyun mu? !
Random org sitesini yönetebiliyorsak, çekilen video üzerinde oynama yapabiliyorsak evet yaptığımız birer oyun.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yoksa bu Shiftdelete adminlerinin gözümüzü boyamak için yaptıkları birer oyun mu? !
Evet, random.org ile anlaşmam var o zaman değil mi? Hadi her şeyi geçtim video yükledik yaw. O kadar hazırlık vs. hepsi çöp mü? :)
Keşke bu şekilde yapmak yerine isimlerin harman edilip, sonuçta rakam değilde isim yazan bir şekilde yapılsaydı.
O zamanda neden harman edildi, ayarlama mı yaptınız? diyebilirsiniz.. ?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@Creative
Yok hocam youtube vd platformlarda genelde yapılan çekilişlerde katılımcı isim listesi yavaş yavaş gösteriliyor. Sonra çekiliş başlatıldığında 10.satır Ahmet ismi diyor. Kazanan kişi böyle belli oluyor. Yani genelde böyle gördüm şahsen ben :) Ondan dedim yanlış anlaşılmasın. Şuanki çekiliş sistemi farklı geldi ondan sordum.

Öyle yapılsaydı(kasıt:isimli random çekiliş sitesi) da bu sefer şey diyebilirdim; "ya ne malum aynı isimden 20 tane olmadığı alla alla " :))
Bakmayın siz bana, insanoğlu habire birşey çıkarır :D

Hediye için teşekkür, Kazananı ise tebrik ederim.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu liste üzerinde değişiklik yapamazsınız, sizin ki ne yaparsanız yapın 36 olarak kalacak..

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Dizüstünün kamerasını örten şey ...(?) Yarabandı galiba ? Bant bulamadığım zamanlarda yarabandı imdadımızza yetişiyor. Güvenlik herşeydir, karizma çizilse dahi...

1579175300947.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizüstü bilgisayarlarda bir de cameradan ziyade tümleşik mikrofon vardır, eğer onu da devre dışı bırakmak istersek en iyi çözüm yolu kablosunu kesmektir, zaten genelde işe yaramaz o mikrofon :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
@PARAzitCELL Yok yara bandı değil, normal mobilyacıların kullanmış olduğu kağıt bant. :) Çok elverişli bir bant, en sevdiğim bantlardan biridir..

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bu 2 mi oluyor? Sanki 2 kere çekiliş kazandın gibime geldi. Yoksa bu Shiftdelete adminlerinin gözümüzü boyamak için yaptıkları birer oyun mu? !
Korkunç, sanki bizi tanımıyormuş gibi konuşuyorsun. Video yukarıda.
Ha Spigen kılıf çekilişini diyorsan 4 katılımcı vardı. 3 kılıf vardı. 1 hafta boyunca durdu konu ama hiç biriniz katılmadınız. :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dizüstünün kamerasını örten şey ...(?) Yarabandı galiba ? Bant bulamadığım zamanlarda yarabandı imdadımızza yetişiyor. Güvenlik herşeydir, karizma çizilse dahi...

Ekli dosyayı görüntüle 85530
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizüstü bilgisayarlarda bir de cameradan ziyade tümleşik mikrofon vardır, eğer onu da devre dışı bırakmak istersek en iyi çözüm yolu kablosunu kesmektir, zaten genelde işe yaramaz o mikrofon :)
Benimkinde yara bandı var. Çok da güzel gözüküyor. Yaralı :D Bir de siyah keçeli kalemle boyayacağım. Harika olacak. Mikrofon da kameranın yanında ama onun için bir çözümüm yok. Linux'a güvendim ve Google'ın istediği çoğu izni vermedim.:)

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Usain kardese hayirli olsun.
Hediye oyun muydu simdi.?
Yeni hediye ne olacak dostlar??

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Random org sitesini yönetebiliyorsak, çekilen video üzerinde oynama yapabiliyorsak evet yaptığımız birer oyun.
Evet, random.org ile anlaşmam var o zaman değil mi? Hadi her şeyi geçtim video yükledik yaw. O kadar hazırlık vs. hepsi çöp mü? :)
Korkunç, sanki bizi tanımıyormuş gibi konuşuyorsun. Video yukarıda.
Ha Spigen kılıf çekilişini diyorsan 4 katılımcı vardı. 3 kılıf vardı. 1 hafta boyunca durdu konu ama hiç biriniz katılmadınız. :D
Haha anlaşmazlık yaşamışsınız. ÆSir ani karar vereceğim diye hemen sizi beklemeden yazmış sizde onun mesajını görmeden yazmışsınız. Zaten ÆSir ''çekilen video üzerinde oynama yapabiliyorsak evet yaptığımız birer oyun.'' mesajını bize takdim etmiş bulunuyor. Videolar üzerinde oynama yapabilmek için en basitinden Camtasia gibi bir program gerekiyor yani evet oynama yapabiliyorsunuz. Bu durumda buranın sadece göz boyamak için olduğunu keşfetmiş bulunuyorum. Diğer üyelere de isyan çıkarmaları gerektiğini ve hepimize bu ödülün verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerisini sizlere bırakıyorum. İyi günler. Ne yazdım be gece gece :D

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Konu çözüldü. Bu arada ''Beğen''de sadece parmak var kahkaha işaretini falan nasıl yapıyorsunuz?
Beğen işaretine sağ tıklayıp Bağlantı adresini kopyala dedikten sonra

1579287916766.png

Yeni bir sekmede o linki açıp o linkin sonundaki ''reaction_id=1'' yazısının sonundaki sayıyı 1 ile 7 arasındaki sayıyla değiştirip Confirm derseniz yapabilirsiniz :)
1579288046501.png

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821