Sdn Forum Eski Temalar Hakkında Bilgilendirme

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Her yer siyah içim karardı...

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
895
Ben yenisini daha çok beğendim.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Uzun süredir böyle bir tema bekliyordum ben. Gayet güzel.

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
209
Niye eski temayı istiyorsunuz ki? Bence bu tema çok çok daha iyi olmuş.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Ben beğenmedim kötü olmuş diyemem güzel olmuş ama eski temayı da özlemiyor değilim

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Tema çok güzel olmuş. Başarılar dilerim ben sevdim açığı. Öğelerin yerini sevdim.
Mesela PC`de konuya bakarken Neler Yeni düğmesi göz önünde.
Konuya girerken sayfa çevirmek için konu sonuna gelmemiz gerekli değil.

Üyelerin katılımı reaksiyon puanı filan ıvır zıvırlar gizlemişsiniz.
Çok iyide olmuş. Yoksa her gelen bende neden üyecik filan yazıyor diyordu. Sonra öğrenciyle değiştiniz onu soruların önüne geçtiniz az çok :D

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Tema çok güzel olmuş. Başarılar dilerim ben sevdim açığı. Öğelerin yerini sevdim.
Mesela PC`de konuya bakarken Neler Yeni düğmesi göz önünde.
Konuya girerken sayfa çevirmek için konu sonuna gelmemiz gerekli değil.

Üyelerin katılımı reaksiyon puanı filan ıvır zıvırlar gizlemişsiniz.
Çok iyide olmuş. Yoksa her gelen bende neden üyecik filan yazıyor diyordu. Sonra öğrenciyle değiştiniz onu soruların önüne geçtiniz az çok :D
ne.demek.yeni.temayı.beyenirsin.halk.eski.tema.istyor
(((!!!!)))

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Göz alışıyor ama ilk girdiğimde bi garip oldum.

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,877
Bir şeyi beğenmek zorunda değilsiniz ama "rezil,çöp vb" gibi şeyler bu değişime emek veren insanlara haksızlık olur.

Sizin için gece gündüz demeden Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin ana sayfası ve forumunu değiştirmek için çalıştılar ve hala çalışıyorlar. Lütfen bir de bu açıdan bakın. Büyük platformları görsel olarak değiştirmek öyle Windows'a tema kurmaya benzemez.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bir şeyi beğenmek zorunda değilsiniz ama "rezil,çöp vb" gibi şeyler bu değişime emek veren insanlara haksızlık olur.

Sizin için gece gündüz demeden Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin ana sayfası ve forumunu değiştirmek için çalıştılar ve hala çalışıyorlar. Lütfen bir de bu açıdan bakın. Büyük platformları görsel olarak değiştirmek öyle Windows'a tema kurmaya benzemez.
biraz renklendirilse bari daha güzel olurdu safari gizli sekmede gibi hissediyorum kendimi arkadan bi ses yükseliyo shut up suck my click

AycanGkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba SDN Forumdaşlarım, ShiftDelete.Net üzerinde yapılan değişiklik sebebi ile Forum üzerinde tema çalışmamız sonucunda yeni tema aktif hale getirilmiştir. Ancak eski tema sistemsel sıkıntı yaratması sebebi ile kaldırılmıştır. Bilgilerinize.

Eski tema tekrar aktif etmek yerine yenilikçi durumumuzu sergilemek adına yeni temalar üzerinden devam edilecektir.

Teşekkürler.
Ben yeni temayı çok beğendim. Özellikle son yazıların direk önümüze gelmesi çok güzel olmuş. Eskiden sağ tarafta ufacık duruyordu.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bence gayet güzel olmuş. Renk seçimi gibi birşey varsa daha da güzel olur gibi.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Böyle daha moden sade şık duruyor nesini beğenmediniz. Eskisi çok göz yorucuydu simgeler eskisine göre daha güzel olmuş.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
@Creative abicim, şu yeni karanlık temasında yazıların rengini bari açar mısın abicim? Okuyamıyorum böyle abicim.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
yeni tema çok güzel çok datlı duruyo

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Eski tema güzeldi ama bu tema çok güzel ve tatlı duruyo sanki modern forum gibi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,383
@Creative abicim, şu yeni karanlık temasında yazıların rengini bari açar mısın abicim? Okuyamıyorum böyle abicim.
Butonlar ve tema yazı stilinin ayrılması adına butonlardan biraz daha soluk olarak tema üzerinde gelen renkler üzerinden değerlendirme yapılmış. Bence gayet güzel duruyor.

Düzenleme : Rengini fazla açınca siyah alt planda çok açık beyaz renkte yazılar belli bir süreden sonra gözde yorulmaya sebebiyet verebilir.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Bence o haklı. İlk başlarda kötü gelebilir ama gün geçtikçe eski temayı unutup yeni temaya ilgi göstermeye başlayacağız bu her zaman böyledir.
Ben foruma ilk geldiğimde eski tema vardı, onu daha çok beğenmiştim, diğer forumlardaki gibi klasik bir görünümü vardı, fakat yeni tema da her şey çok değişik olmuş ancak ben hiç beğenmedim, çok ekran kaplayıcı bir arayüzü var.