SDN Forum Çekilişi #3

Bu konuyu okuyanlar

yetimhellac61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sdn-cekilis-jpeg.86778

ShiftDelete.Net Forum hediye çekilişinin üçüncüsü olan başlığımız tekrar sizlerle. Biraz ara verdik, bu ara için her birinizden tek tek özür dilediğimi bilmenizi isterim. Çünkü arada bir problem vardı çözmem gerekiyordu, şuan için çözülmüş gibi duruyor. Onun içindir ki devam ediyoruz.

** Bu ay ki hediyemiz için az önce D&R'a gidip kodlar almıştım. İster kullanırsınız isterseniz sizde bir arkadaşınıza yada sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz. Direkt olarak size kod vereceğiz.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde yönetici, moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 20.04.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.
+ 20.04.2020 tarihinde konu kilitlenecek ve sonrasında çekiliş için sizleri bekleteceğiz.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacak ve üyelikleri uzaklaştırılacaklar.

Mesaj otomatik birleştirildi:

katılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

katılıyorum

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
sdn-cekilis-jpeg.86778

ShiftDelete.Net Forum hediye çekilişinin üçüncüsü olan başlığımız tekrar sizlerle. Biraz ara verdik, bu ara için her birinizden tek tek özür dilediğimi bilmenizi isterim. Çünkü arada bir problem vardı çözmem gerekiyordu, şuan için çözülmüş gibi duruyor. Onun içindir ki devam ediyoruz.

** Bu ay ki hediyemiz için az önce D&R'a gidip kodlar almıştım. İster kullanırsınız isterseniz sizde bir arkadaşınıza yada sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz. Direkt olarak size kod vereceğiz.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde yönetici, moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 20.04.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.
+ 20.04.2020 tarihinde konu kilitlenecek ve sonrasında çekiliş için sizleri bekleteceğiz.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacak ve üyelikleri uzaklaştırılacaklar.

Katılıyorum :)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Şimdiye kadar katıldığım hiç bir çekilişi kazanamadım, bu beni üzüyor. Ancak bir çekilişe daha katılmadan onu kaybetmek daha da üzüyor :D (Moderatör olmak)

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
katılıyorum

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Katılmıyorum